PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA To chwilowe. To popierdolki są.
7
Endrick strzelił tego jednego gola na początku sezonu jak wychodzili z kontry i mu styki przypaliło, więc uderzył bez pomyślunku przed siebie.
I teraz co mecz od 158 kolejek komentatorzy wspominają ,że on jak będzie miał sytuacje to uderza bez kalkulacji.....
0
@Rewolucja123 W uju mam tego Martineza, ale od kiedy o klasie bramkarza świadczą czyste konta? Może bardziej jakiś współczynnik obron do strzałów....
0
@Barca_bwo No wynik mają jaki chcieli.
0
@Rust_Cohle Ale nie wyklucza to kartki. A nawet szanse rosną, kurs maleje.
0
@patrix211 Dużo zależy w jaki sposób o to poprosi. Czy królu złoty powie np.
0
@Rewolucja123 Liverpool mocno rozczarowuje. Ale Bayern to każdy kto gra wiedział aby omijać.
1
@escarabajo Ale oni już przed czerwona przegrywali. Z Newcastle mecz bez żadnej kontroli. Z Girona to samo...
0
@BezglutenowyPedri Christensena. Chłop co chwile urazy albo sraczka. Do tego można na nim zarobić.
1
@sewciu50 Alvarez to nie 9. Grając sam w ataku jest mizerny.
6
@Criss18Barca A który to zespół ma genialny mocny fizycznie środek pola?
0
A myślicie ze ten ojciec Mukoko to mówi prawdę? Może go młody odciął od kasy. Bo w sumie po co miałby tak gadać?
0
@adi7adi8 @FanBarcy22 Tu raczej chodzie też i to że obie strony kuszą chcieć. Obsadzić mecze trzeba ale no może być różnie.
0
Jak my się mamy bać Litwy czy Finlandi to na turniej ale pokerowy do kasyna. Tam Maymy kilku specjalistów.
1
@VeB 1899 Ciekawe czy wrócą wszyscy komentatorscy dezerterzy. Oraz czy dalej Rudzki będzie program o Premier League prowadził :)
0
@zazaraza Zrezygnowano z wszystkich 12 potraw podobno.
0
@Stinger_ No są tacy którzy się z klubem utożsamiają i tacy którzy się nie utożsamiają. A czemu mieliby Sen o Warszawie szanować?
No tak jest i tyle.
0
@Hindus Zobacz co się działo z Milanem po zmianie pokoleniowej....
0
@Jackazz No zagrali i teraz 3 mecze będą dochodzić do siebie
0
@MOLESTA Dla nich każdy wyjazd jest trudny.
0
@Danny Gaucho Przerost formy nad treścią. Duzo bardziej lubiłem Bergkampa :)
0
@Danny Gaucho W Historii. Bo Prime Pele który grał balonem i gra toczyła się jak w zwolnionym tempie nie uwzględniamy.
0
@TheNekro94 Na pewno nie Żydów.
1
Powiem Wam tak. Jak my chcemy aspirować do wygrania CL. To nie możemy się bać takiej Borussi gdzie w składzie graja jakieś takie kalafiory...
0
@PIWOSZ89 Zazdroszczą Ci ze siedzisz pijesz piwo i oglądasz gry. A oni muszą zapierdzielać na etatcie dzień dzień po 8-10h i czasu nie mają żeby grę obejrzeć.
3
@fart Niestety ludzie idiocieja.
A to nie jedyny problem obecnych czasów.
Jak isisesz do sklepu to teraz szerokie spodnie są na dziale damskim, a rurki na męskim.....
0
@Czajka90 0:0 dzisiaj.
1
@Kapitan hawk Girona będzie chciała pokazać że umie grać w piłkę. I jej nie wyjdzie.
Liverpool to straci punkty zaraz w lidze z jakimiś kalafiorami.
1
@sergio5
Alkoholik - Możecie mi wierzyć lub nie. Ale zawsze chciałem być abstynentem.
Problem w tym że lubię wódkę, piwo ,whisky.
0
@sergio5 Brzmi legitnie.
Musiała to być profesjonalna firma ochroniarska