1

@MOLESTA To chwilowe. To popierdolki są.

7

Endrick strzelił tego jednego gola na początku sezonu jak wychodzili z kontry i mu styki przypaliło, więc uderzył bez pomyślunku przed siebie.

I teraz co mecz od 158 kolejek komentatorzy wspominają ,że on jak będzie miał sytuacje to uderza bez kalkulacji.....

0

@Rewolucja123 W uju mam tego Martineza, ale od kiedy o klasie bramkarza świadczą czyste konta? Może bardziej jakiś współczynnik obron do strzałów....

0

@Barca_bwo No wynik mają jaki chcieli.

0

@Rust_Cohle Ale nie wyklucza to kartki. A nawet szanse rosną, kurs maleje.

0

@patrix211 Dużo zależy w jaki sposób o to poprosi. Czy królu złoty powie np.

0

@Rewolucja123 Liverpool mocno rozczarowuje. Ale Bayern to każdy kto gra wiedział aby omijać.

1

@escarabajo Ale oni już przed czerwona przegrywali. Z Newcastle mecz bez żadnej kontroli. Z Girona to samo...

0

@BezglutenowyPedri Christensena. Chłop co chwile urazy albo sraczka. Do tego można na nim zarobić.

1

@sewciu50 Alvarez to nie 9. Grając sam w ataku jest mizerny.

6

@Criss18Barca A który to zespół ma genialny mocny fizycznie środek pola?

0

A myślicie ze ten ojciec Mukoko to mówi prawdę? Może go młody odciął od kasy. Bo w sumie po co miałby tak gadać?

0

@adi7adi8 @FanBarcy22 Tu raczej chodzie też i to że obie strony kuszą chcieć. Obsadzić mecze trzeba ale no może być różnie.

0

Jak my się mamy bać Litwy czy Finlandi to na turniej ale pokerowy do kasyna. Tam Maymy kilku specjalistów.

1

@VeB 1899 Ciekawe czy wrócą wszyscy komentatorscy dezerterzy. Oraz czy dalej Rudzki będzie program o Premier League prowadził :)

0

@zazaraza Zrezygnowano z wszystkich 12 potraw podobno.

0

@Stinger_ No są tacy którzy się z klubem utożsamiają i tacy którzy się nie utożsamiają. A czemu mieliby Sen o Warszawie szanować?
No tak jest i tyle.

0

@Hindus Zobacz co się działo z Milanem po zmianie pokoleniowej....

0

@Jackazz No zagrali i teraz 3 mecze będą dochodzić do siebie

0

@MOLESTA Dla nich każdy wyjazd jest trudny.

0

@Danny Gaucho Przerost formy nad treścią. Duzo bardziej lubiłem Bergkampa :)

0

@Danny Gaucho W Historii. Bo Prime Pele który grał balonem i gra toczyła się jak w zwolnionym tempie nie uwzględniamy.

0

@TheNekro94 Na pewno nie Żydów.

1

Powiem Wam tak. Jak my chcemy aspirować do wygrania CL. To nie możemy się bać takiej Borussi gdzie w składzie graja jakieś takie kalafiory...

0

@PIWOSZ89 Zazdroszczą Ci ze siedzisz pijesz piwo i oglądasz gry. A oni muszą zapierdzielać na etatcie dzień dzień po 8-10h i czasu nie mają żeby grę obejrzeć.

3

@fart Niestety ludzie idiocieja.
A to nie jedyny problem obecnych czasów.
Jak isisesz do sklepu to teraz szerokie spodnie są na dziale damskim, a rurki na męskim.....

0

@Czajka90 0:0 dzisiaj.

1

@Kapitan hawk Girona będzie chciała pokazać że umie grać w piłkę. I jej nie wyjdzie.

Liverpool to straci punkty zaraz w lidze z jakimiś kalafiorami.

1

@sergio5
Alkoholik - Możecie mi wierzyć lub nie. Ale zawsze chciałem być abstynentem.
Problem w tym że lubię wódkę, piwo ,whisky.

0

@sergio5 Brzmi legitnie.
Musiała to być profesjonalna firma ochroniarska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?