La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

6

Nie rozumiem tego fenomenu śpiewania hymnu Polski podczas meczów klubowych.

0

@Stinger_ a ja rozumiem. Europejskie puchary w końcu.

0

@michal26 pokaż mi drugi taki przypadek. Klub to nie narodowość

0

@michal26 I co z tego, że europejskie puchary? Myślisz, że Gual, Pekhart, Luquinhas, Morishita, Kapuadi czy Pankov w ogóle wzięli sobie tej hymn to serca?

0

@Stinger_ No są tacy którzy się z klubem utożsamiają i tacy którzy się nie utożsamiają. A czemu mieliby Sen o Warszawie szanować?
No tak jest i tyle.

0

@PatrykBarca A gdzie napisałem, że mają szanować sen o Warszawie?
Po prostu dla mnie to jest jakiś dziwny fenomen śpiewania hymnu danego kraju w meczu klubowym - pamiętasz swego czasu Raków albo dawniej Pogoń? To by dopiero było komiczne. Żadnego Polaka w składzie, a na trybunach hymn Polski. Na pewno Ci piłkarze zaczęliby po takim hymnie bardziej się starać.

"No tak jest i tyle"

No ok ale ja dalej tego nie rozumiem po co śpiewać hymn Polski Czechowi, Hiszpanowi, Japończykowi itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?