0

@kuz W zeszłym sezonie tam grał. W tym też tam grał. Nie raz nie dwa. Kounde na obieg. I Rapha zejścia do środka na swoją nogę.

4

@Eklerek Ale kto w ogóle karpia na święta chce jeść? Jak można piecoznego łososia wszamać.

2

@jacobFCB Po remisie - Chionka jest ale bombek nie ma.

0

@esem91 No to jak pobiega i zapierdol kartkę to zjazd do bazy. On i tak zawsze od 60min oddycha rękawami.

0

@kuz A to on pierwszy raz tam gra?

5

@Eklerek A po uj go w wannie zabijać jak na desce można. Sie człowiek namacha tylko.

3

Tam na lewej stronie Atletico w obronie Galan i Lenglet to powinni być robieni na miękko non stop. Kounde powinien non stop wybierać presję i robić miejsce Raphie.

10

@Faro Można ogólnie nie pić? Ale po co się tak katować?
U mnie z whisky jest jak z pacierzem. Nie odmawiam.

0

@Faro W człapaniu do obrony to tylko De Jong kest lepszy.

1

Te City ma kadrę dramatycznie słaba. Wcale nie dziwi zapaść. Oni jechali siła rozpędu.

Pomoc bez Rodriego to tartak. Emeryt Gundogan, wiecznie kontuzjowany Kevin i jakieś kalafiory jak Kovacic.
Na skrzydłach piłkarze bez liczb, a od robienia wiatru Doku czy Savinho. Do tego Grealish....
No ciężko im będzie wygrać z jakąkolwiek topowa ekipa. Bo nawet Haaland wtedy znika.

0

@tbas Ja tam pamiętam nie jednego który siedział ,po czym się okazało że jednak dowody nie wystaczajace.

1

@Sulimo Kobita lepi uszka i pierogi. Od czegoś ona chyba jest właśnie.

1

@tbas @13th W uju go mam. Jeżeli są mocne dowody to niech idzie siedzieć. Jeżeli nie ma to niech nie marnują pieniędzy podatników na takie szopki.

0

Ale co Pedri stworzył piłkarza potwora z tych grających dla Nas i Atleti

Biegające IQ Ardy Turana z dryblingiem Griezmanna.

0

@FCB_dimiC No jak dostanie Ateletico w cymbał to będzie weryfikacja.

7

No Grizi drybler wszechczasow.

0

@Irmscher10 Nie ważne że głosowali przeciw. Ważne że z uśmiechem.

0

@Gibbon_FCB Świetny to on w Realu nie był...

0

@ViscaelBarca2007 Ale Raphinia może grać i na ofensywnym pomocnikiem gdzie jest świetny. Problem ze nie mamy na lewą stronę żadnej alternatywy. A pokrętło po drugiej stronie odciążyło by I zrobiło więcej miejsca Yamalowi.

1

@ranger3120 Byli porównywani liczbami do MSN. A wypadali przy nich blado. Oraz ciężko nazywać to Trio skoro dwóch z nich było waflami CR.

3

@Herato Najbardziej przereklamowane było pompowane CR, Benzema , Bale

0

@ViscaelBarca2007 No obiecujacy Lewy skrzydłowy to priorytet. Posucha na rynku. A w kadrze naszej brak takiego.

1

@Marian_Pazdzioch Ja owszem. Mam gdzieś te tradycje co trzeba i kiedy. Ale same święte czyli choinka ,prezenty to czas aby móc sobie spędzić go na wolnym z rodziną i wypić jak człowiek flaszke ze szwagrem np. Więc Zupełnie nie rozumiem hejtu na to , ponieważ nawet jako atetista można spędzić ten czas przyjemnie. A jak kogos piosenki w radiu czy telewizji wkurzają to straszny delikates...

0

@gaucho104 Pewnie w okresie przygotowawczym był w sanatorium dla seniorów. A teraz na treningach ma pilates tylko ;)

0

@gaucho104 Czyli to, że w tym sezonie wygląda jak dziadek to też wina Xaviego?

0

Z tym Guiu to nie ma czego żałować. My i tak byśmy na nim nie zarobili dużo. W Lidze Konferencji byśmy nie grali z kelnerami. A w 3 lidze co by postrzelał, to tam na łowach kluby z naszej Ekstrakalsy są. Więc 5 piłek i pompkę w ratach co najwyżej byśmy zgarnęli.

0

@okiemtypera_lucaxx95 No i tak by było. Wiec podsumowując za słaby na PL I CL. Ale na Ligę Konferencji w sam raz. Tyle że tu nikt ambicji na LK nie ma :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 No my na takie Herculesy Alicante też puszczamy rezerwy żeby sobie pograły.
Albo można iść np do Legii Warszawa to też się Astana trafi.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Różnica taka że aby strzelić Bayernowi czy Arsenalowi to trzeba z nimi grać :)

5

@FCBparasiempre Bo jest to nowy twór powstały po danym przepisie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?