PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Za bycie piłkarzem. To najpiękniejszy i najpopularniejszy sport. Nawet jak nie zasłużył. To co innego być piłkarzem. A co innego czymś rzucać w dal. Albo skakać w nartach....
1
Chelsea też przed chwila była konkurencja dla LFC. A tu nagle 3 wpadka z rzędu się szykuje...
3
Laporta na 4 godzinnym spotkaniu wyjaśnił zasady rejestracji Olmo i Victora.
A już na horyznoncie zaklepany Tah. Mandava z Parteyem czekają w kolejce.
Zamiast premii za podpis mają dostać karton koszulek. Ale bez nadruków No akurat się litery skończyły w sklepie. I ze starym logiem sponsora oczywiście.
Zawodnicy już wiedzą że z rejeseracja nie będzie problemu. Zalatwi to kolejna dźwignia. Sprzedamy prawa do muzeum Barcy Saudyjczykom. Oraz zapasowe siatki do bramek dla chińskich rybaków.
Dzięki czemu starczy też na nowy kontrakt Gerarda Martina.
0
@Pedri16Future Lepiej raz przegrać i raz wygrać niż 2 razy zremisować.
1
@Kapitan hawk Oby dowieźli...
0
@Geble No challenge jak w tenisie. Może być i piłka 3 metra na aucie. Ake jak chcesz sprawdzić to i tak muszą Ci to pokazać
0
@Pedri16Future Ale co miał przegrać?
9
Motta genialny trener. W pół sezonu zrobił z Juve druga Bologne.
1
@DonCarletto No jest szybszy zdecydowanie. I jak wie gdzie uderzyć to wystarczy trafić.
A to jak w boksie. Nie ma niezwyciężonych, są tylko źle trafieni.
1
@waletpl Gundo? Chłopie my oddaliśmy za frajer Suareza I Ville którzy wygrali mistrzostwo rywalom :)
Gundo to tam za darmo przyszedł więc mi wisi.
3
@tomek8756 Nie wiem skąd te opinie czy sondaże. Bo dla zwykłego obywatela to nic się nie zmieniło.
0
Trzeba odtrąbić kolejny sukces. To tak jak oddajemy kogos za darmo I się cieszymy ze nie musimy mu płacić.
0
@blakkudium Potężny Gundogan znowu ława?
0
@Gronek A kogo obchodzi czy z rzędu. Równie dobrze może już nigdy nie wygrać :)
0
@FcPortoFan1999 Mi Benfica ostatnio w CL położyła kupon na 2tys. Grali u siebie z Bologna...
I gola zabrał VAR.
0
@Gronek No jedzenie też mają lepsze. Tylko w piłkę grać nie potrafią.
0
@Rewolucja123 Trzeba było zamiast tego dołożyć Laporcie do skarbonki.
0
@VegetaPolska Chłop się wyrwał z Korei i dostal narty w prezencie. On nke ma depresji tylko nie umie radości pokazywać.
0
@tbas Przecież jest o tym w artykule. Że chcą sprzedać loze VIP i to za mniej niż planowali dla Katarczyków. Ame powinno za to starczyć na wszystkie rejestrację obecnych graczy.
1
@draxidox @tbas Kluczowy temat, położyli wszystkie strategiczne inwestycje dla rozwoju, ceny rosną dalej, kwoty wolnej nie ma. Ale zlikwidowali alkotubki i będą walczyć o handlowe niedzielę.
6
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 W 2021 To ja już byłem kilkukrotnym mistrzem barowym w tym sporcie.
13
Ci po sądach się muszą włóczyć, odwoływać do 14 instancji. Sprzedawać loże, kible i nie zrobione jeszcze hot dogi na nie wykończonym Camp Nou, aby zarejestrowac goscia który juz tu jest . A im się Leao zachciało......
0
@okiemtypera_lucaxx95 Boatenga? Tak ciężko stwierdzić.
0
@Vampir707 Komunistą? Jego własność i moze sobie robić co chce.
1
@LukaszFan Wypchnięcie dziadka Gundo to i tak było dobre posunięcie. Chlop w City gra padake ,a rusza się jak emeryt.
1
@Kgorecki2500 Strażacy i policjanci czy zlonierze nigdy nie mają wolnego jeżeli wypada służba. Więc im to wszystko jedno.
0
@okiemtypera_lucaxx95 No jak chcesz sprzedać placka albo kontuzjowanego Fatiego z pensja z kosmosu :)
Już widzisz po De Jongu że zwolnić to sobie możesz ale miejsce w kiblu.
2
@TR3YWAY To zależy jak dobrze kolędy zaśpiewa.
1
@FcPortoFan1999 Oszczędzają go na kluczowa fazę sezonu I walkę z Evertonem o 15 lokatę.