0

@noface Deco jest tu kluczowy. Jakby poszedł prosić Tebasa o rejestrację to szansa by była.

1

@KamQiX Dokładnie. Nigdy nie wiesz czy będzie wystarczająco ciepła.

5

@TheNekro94 Wiesz No zobacz w jakim stanie Barce przejął Barto. A w jakim stanie dostal ja Laporta. Obaj tragiczni ale jednak Bartomeu nikt nie przebije.

0

Panie Szejk, z tymi lożami to pomyłka jednak.

0

@Kondziubarca Jak mogłyby Baś rozjechać? Jak to nie my podejmujemy decyzje. Nie jesteśmy sądna instytucja decyzyjna. Jak to zatwierdzi La Liga czy Sąd to ich mogą sobie sądzić.

1

Laporta : Wszystko było pod kontrolą od samego początku. Zdecydowaliśmy się na sprzed miejsc VIP inwestorowi który wierzy w nasz projekt. I widzi tu ogromny potencjał. Wybraliśmy najlepsza ofertę, Ciles mogą być spokojni w sprawie rejestracji ponieważ wszystko dotarło na czas.
Ps. Real nigdy nie wygrał trypletu za mojej kadencji.

3

@Nightraider Limity ustawiane przez La Lige uderzają w inne kluby. Większość usiąść sprzedawać co chwile jakiegoś zawodnika do Angli....
Przez co rozrywki tracą.
Nie mówiąc o wypowiedziach Yebasa w mediach gdzie brzmi jakby byl 1 osobowa instytucja dyktująca kto co ma robić.

1

Olmo odejdzie ale to nic.

W kolejce ciągle czekają chętni do gry lub nie Tah, Partey i Mandava.

15

@vangoor Jeszcze Real za jego rządów nigdy nie lubię wygrał CL.

0

@MatBac1991 Tylko jeżeli z tego skorzysta. Na ten moment jest jej zawodnikiem.

0

@Comentateiro A to nie dlatego że przedsiębiorcom wzrosły ceny wody, gazu i prądu. I musieli szukać oszczędności w grubości podeszwy? :)

0

@MatBac1991 Nie jest wolnym zawodnikiem. Ma kontrakt. Jest tylko nie zarejestrowany w LL. W CL już tak. Swego czasu były sytuacje że dany zawodnik nie był brany pod uwagę do grania w LL I go nie zgłoszono.

0

@Castro Nie pół roku. Bo mógłby grać w CL I Pucharze króla.

0

@waletpl Dokładnie. Na pewno agent z zawodnikiem wiedzieli ze po pół roku ich wyrejestruja.

1

@PatrychoO Zdalnie z domu sobie na chillu Nas olewa na polecenie Tebasa.

2

@barcelonaLM I nie masz jedzenia ani picia?

0

A trzeba było wezwać pomoc i w to wszystko zaangażować Jurka Owsiaka.

0

@koziar Na Rambli są lepsi żartownisie. Tylko oni sami o tym nie wiedzą.

5

Ale Olmo to ma chociaż ciekawe odliczanie do nowego roku.

0

@kuz Szkoda ze to karuzela śmiechu.

1

@tbas No zwolnił się kontrakt Gundo...

2

@Faro Ale notatnik to kosmos właśnie...

1

@Sysia11 6,7 ocena z kelnerami z Ipswich. Do tego w plecy 0:2 genialny występ.

0

A jak Newcastle kupowało za tyle siana tego Isaka to się każdy w głowę pukał. Gdzie od do Premier League.....

0

@arasz1819 No a Ten Haag jako jego uczeń. Genialny strateg i wizjoner z jednym dobrym sezonem w Europie.

A tak serio. To ten sezon to na straty. Przygotowanie zespołu po łysym widać. Transferów żadnych swoich nie ma. A Ten Haag dostal nie mało...

0

@Encore Dla mnie osobiście JAY JAY OKOCHA.

5

@Gaucho Za darmo to uczciwa cena słuchajcie. Do tego możemy opłacać 50% jego pensji a Wy resztę do końca jego kontraktu?

0

@Arden Genialny pomysł. Wrzucić w podatki dla naszych obywateli i jazda.

10

@Encore Eto'o dwa tryplety.

0

@arasz1819 To że ktoś jest słaby nie oznacza, że drugi jest dobry.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?