PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@noface Deco jest tu kluczowy. Jakby poszedł prosić Tebasa o rejestrację to szansa by była.
1
@KamQiX Dokładnie. Nigdy nie wiesz czy będzie wystarczająco ciepła.
5
@TheNekro94 Wiesz No zobacz w jakim stanie Barce przejął Barto. A w jakim stanie dostal ja Laporta. Obaj tragiczni ale jednak Bartomeu nikt nie przebije.
0
Panie Szejk, z tymi lożami to pomyłka jednak.
0
@Kondziubarca Jak mogłyby Baś rozjechać? Jak to nie my podejmujemy decyzje. Nie jesteśmy sądna instytucja decyzyjna. Jak to zatwierdzi La Liga czy Sąd to ich mogą sobie sądzić.
1
Laporta : Wszystko było pod kontrolą od samego początku. Zdecydowaliśmy się na sprzed miejsc VIP inwestorowi który wierzy w nasz projekt. I widzi tu ogromny potencjał. Wybraliśmy najlepsza ofertę, Ciles mogą być spokojni w sprawie rejestracji ponieważ wszystko dotarło na czas.
Ps. Real nigdy nie wygrał trypletu za mojej kadencji.
3
@Nightraider Limity ustawiane przez La Lige uderzają w inne kluby. Większość usiąść sprzedawać co chwile jakiegoś zawodnika do Angli....
Przez co rozrywki tracą.
Nie mówiąc o wypowiedziach Yebasa w mediach gdzie brzmi jakby byl 1 osobowa instytucja dyktująca kto co ma robić.
1
Olmo odejdzie ale to nic.
W kolejce ciągle czekają chętni do gry lub nie Tah, Partey i Mandava.
15
@vangoor Jeszcze Real za jego rządów nigdy nie lubię wygrał CL.
0
@MatBac1991 Tylko jeżeli z tego skorzysta. Na ten moment jest jej zawodnikiem.
0
@Comentateiro A to nie dlatego że przedsiębiorcom wzrosły ceny wody, gazu i prądu. I musieli szukać oszczędności w grubości podeszwy? :)
0
@MatBac1991 Nie jest wolnym zawodnikiem. Ma kontrakt. Jest tylko nie zarejestrowany w LL. W CL już tak. Swego czasu były sytuacje że dany zawodnik nie był brany pod uwagę do grania w LL I go nie zgłoszono.
0
@Castro Nie pół roku. Bo mógłby grać w CL I Pucharze króla.
0
@waletpl Dokładnie. Na pewno agent z zawodnikiem wiedzieli ze po pół roku ich wyrejestruja.
1
@PatrychoO Zdalnie z domu sobie na chillu Nas olewa na polecenie Tebasa.
2
@barcelonaLM I nie masz jedzenia ani picia?
0
A trzeba było wezwać pomoc i w to wszystko zaangażować Jurka Owsiaka.
0
@koziar Na Rambli są lepsi żartownisie. Tylko oni sami o tym nie wiedzą.
5
Ale Olmo to ma chociaż ciekawe odliczanie do nowego roku.
0
@kuz Szkoda ze to karuzela śmiechu.
1
@tbas No zwolnił się kontrakt Gundo...
2
@Faro Ale notatnik to kosmos właśnie...
1
@Sysia11 6,7 ocena z kelnerami z Ipswich. Do tego w plecy 0:2 genialny występ.
0
A jak Newcastle kupowało za tyle siana tego Isaka to się każdy w głowę pukał. Gdzie od do Premier League.....
0
@arasz1819 No a Ten Haag jako jego uczeń. Genialny strateg i wizjoner z jednym dobrym sezonem w Europie.
A tak serio. To ten sezon to na straty. Przygotowanie zespołu po łysym widać. Transferów żadnych swoich nie ma. A Ten Haag dostal nie mało...
0
@Encore Dla mnie osobiście JAY JAY OKOCHA.
5
@Gaucho Za darmo to uczciwa cena słuchajcie. Do tego możemy opłacać 50% jego pensji a Wy resztę do końca jego kontraktu?
0
@Arden Genialny pomysł. Wrzucić w podatki dla naszych obywateli i jazda.
10
@Encore Eto'o dwa tryplety.
0
@arasz1819 To że ktoś jest słaby nie oznacza, że drugi jest dobry.....