0

Po co komu rezerwowy bramkarz skoro w razie kontuzji trzeba ściągać emerytów.

1

@A4ron No Neuer to jest klasa światowa. Bramkarz którego znaja wszędzie. Gdzie Szczęsny do niego.
No i Niemiec ma to czego Szczena nie. Czyli genialnie gra nogami. Plus Flick go zna.

1

@DonCarletto A skąd wiesz? Może przekazuje karteczki na stołówce.

0

A może Szczęsny chciał być jak Jurek Dudek?

1

Taki był fachowiec z tego Flicka. Taki miał sztab genialny. A nie potrafi rozpoznać lepszego Bramkarza na treningach....

0

@Kondziubarca Ale warunkiem postawienie na Wojtka?

3

@Cvzx Biedny ma wakacje w Hiszpanii za które mu płacą. Tragedia.

0

@SuperPatsonFCB Ale nie Tobie to oceniać. Bo raz że nie zawalił żadnego babola. A dwa że Flick widzi treningi.

1

Skoro ten Flick postawił na Bernala i potem Casado to się sprawdziło. Zmienił z świetnym skutkiem pozycję Raphini. Zrobił z Inigo czopowego stopera ligi. To dlaczego uważacie ze w sprawie Szczęsnego się myli? Nie można dać mu kredytu zaufania? Skoro to on odpowiada za wynik. Czy ma się za każdym razem uginać opini mediów? I to głównie Polskich....

0

@BezglutenowyPedri Jak ucieknie z tamtad Allegro i CCC. Wtedy już na pewno.

0

@bartekvisca Ale czemu bronisz Wojtkowi wakacji w Barcelonie?

0

@TankerHunter I jeżeli Flick tak postanowi to tak ma być. Bo to jego decyzja i on za nią odpowiada, Bo od tego jest.

0

@Jackazz Oceniać można zawsze. Ake roawda jest taka że my patrzymy na to też przez pryzmat iż Szczęsny to rodak.
W Hiszpanii nie jest to odbierane tak samo. A samego Wojtka to połowa zespołu wcześniej nie znała nawet ze słyszenia.
Penia poważnego błędy żadnego nie popełnił. A powiem więcej. Uważam że gdyby w ostatnich spotkaniach stał w bramce Wojtek to rezultaty wcale by się nie zmieniły. Bo to nie kwestia Bramkarza nasz dołek formy. @KamQiX

0

@KamQiX Skoro on jest trenerem to trzeba zaufać to raz. Wszystkie niepowodzenia idą na jego konto to dwa.

0

@urbipl Najlepsze że tam nie ma dobrego wyboru.

0

@D10SLEO @MOLESTA Gówno mnie interesuje co piszą na ten temat Niemcy. Narodowość zawsze powinna być podawana, czy to Polak, Niemiec czy Ukrainiec. Bo w czym problem?

1

@mmaciass Polityk zrobił coś dla samego siebie? Niespotykane.

1

@kanver_ U Kyliana i tak za dużo.

2

@Eklerek A tej puszczalskiej za fałszywe oskarżenie i zawracanie dupy policji nje zabrano?

0

Przeciążenie meczami na pewno....

0

@kiper09 Memem i średniakiem to są takie komentarze.

0

@Eto'o9 R10 Jak przelew od Pereza nie dotarł na czas.

0

@FcPortoFan1999 Ale Ty śmiało możesz pisać na Rambli na dopingu :)

0

@Gibbon_FCB Jeżeli chodzi o spotkania i ich ilość w 2010 a teraz. To różnica jest w granicach 5 spotkań :) . Więc nie wiem za bardzo jakby to miało wpłynąć w ciągu roku. Nie mówiąc o tym że każdy zawodnik w tych najlepszych klubach jest monitorowany i widoczny jest jego poziom regeneracji.

0

@tbas Taki magik że np w zeszłym sezonie gdyby nie błędy VAR to by była liga do wygrania przez Nas.

0

@bartas97 Tobie Archivo raz pasuje raz nie :)

1

@Rastafarnianin No dał na tace sporo to i promuje? Nie wiedziałeś że tak to działa?

0

@Criss18Barca Zabka jako firma się rozrasta. Zwłaszcza że mają też pełno pomysłów które są na etapie planowania.

0

@ViscaelBarca2007 No udało tam się. Ale ciężko tak się gra. Zero zaskoczenia gdy przeciwnik ustawiony.

0

@Rust_Cohle Na ten moment nie ma ekipy która by Wam zagroziła.

Jedynie czego możecie żałować to ,że nie jest to kluczowa faza sezonu I jeszcze dołek może przyjść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?