PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co komu rezerwowy bramkarz skoro w razie kontuzji trzeba ściągać emerytów.
1
@A4ron No Neuer to jest klasa światowa. Bramkarz którego znaja wszędzie. Gdzie Szczęsny do niego.
No i Niemiec ma to czego Szczena nie. Czyli genialnie gra nogami. Plus Flick go zna.
1
@DonCarletto A skąd wiesz? Może przekazuje karteczki na stołówce.
0
A może Szczęsny chciał być jak Jurek Dudek?
1
Taki był fachowiec z tego Flicka. Taki miał sztab genialny. A nie potrafi rozpoznać lepszego Bramkarza na treningach....
0
@Kondziubarca Ale warunkiem postawienie na Wojtka?
3
@Cvzx Biedny ma wakacje w Hiszpanii za które mu płacą. Tragedia.
0
@SuperPatsonFCB Ale nie Tobie to oceniać. Bo raz że nie zawalił żadnego babola. A dwa że Flick widzi treningi.
1
Skoro ten Flick postawił na Bernala i potem Casado to się sprawdziło. Zmienił z świetnym skutkiem pozycję Raphini. Zrobił z Inigo czopowego stopera ligi. To dlaczego uważacie ze w sprawie Szczęsnego się myli? Nie można dać mu kredytu zaufania? Skoro to on odpowiada za wynik. Czy ma się za każdym razem uginać opini mediów? I to głównie Polskich....
0
@BezglutenowyPedri Jak ucieknie z tamtad Allegro i CCC. Wtedy już na pewno.
0
@bartekvisca Ale czemu bronisz Wojtkowi wakacji w Barcelonie?
0
@TankerHunter I jeżeli Flick tak postanowi to tak ma być. Bo to jego decyzja i on za nią odpowiada, Bo od tego jest.
0
@Jackazz Oceniać można zawsze. Ake roawda jest taka że my patrzymy na to też przez pryzmat iż Szczęsny to rodak.
W Hiszpanii nie jest to odbierane tak samo. A samego Wojtka to połowa zespołu wcześniej nie znała nawet ze słyszenia.
Penia poważnego błędy żadnego nie popełnił. A powiem więcej. Uważam że gdyby w ostatnich spotkaniach stał w bramce Wojtek to rezultaty wcale by się nie zmieniły. Bo to nie kwestia Bramkarza nasz dołek formy. @KamQiX
0
@KamQiX Skoro on jest trenerem to trzeba zaufać to raz. Wszystkie niepowodzenia idą na jego konto to dwa.
0
@urbipl Najlepsze że tam nie ma dobrego wyboru.
0
@D10SLEO @MOLESTA Gówno mnie interesuje co piszą na ten temat Niemcy. Narodowość zawsze powinna być podawana, czy to Polak, Niemiec czy Ukrainiec. Bo w czym problem?
1
@mmaciass Polityk zrobił coś dla samego siebie? Niespotykane.
1
@kanver_ U Kyliana i tak za dużo.
2
@Eklerek A tej puszczalskiej za fałszywe oskarżenie i zawracanie dupy policji nje zabrano?
0
Przeciążenie meczami na pewno....
0
@kiper09 Memem i średniakiem to są takie komentarze.
0
@Eto'o9 R10 Jak przelew od Pereza nie dotarł na czas.
0
@FcPortoFan1999 Ale Ty śmiało możesz pisać na Rambli na dopingu :)
0
@Gibbon_FCB Jeżeli chodzi o spotkania i ich ilość w 2010 a teraz. To różnica jest w granicach 5 spotkań :) . Więc nie wiem za bardzo jakby to miało wpłynąć w ciągu roku. Nie mówiąc o tym że każdy zawodnik w tych najlepszych klubach jest monitorowany i widoczny jest jego poziom regeneracji.
0
@tbas Taki magik że np w zeszłym sezonie gdyby nie błędy VAR to by była liga do wygrania przez Nas.
0
@bartas97 Tobie Archivo raz pasuje raz nie :)
1
@Rastafarnianin No dał na tace sporo to i promuje? Nie wiedziałeś że tak to działa?
0
@Criss18Barca Zabka jako firma się rozrasta. Zwłaszcza że mają też pełno pomysłów które są na etapie planowania.
0
@ViscaelBarca2007 No udało tam się. Ale ciężko tak się gra. Zero zaskoczenia gdy przeciwnik ustawiony.
0
@Rust_Cohle Na ten moment nie ma ekipy która by Wam zagroziła.
Jedynie czego możecie żałować to ,że nie jest to kluczowa faza sezonu I jeszcze dołek może przyjść.