PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston No właśnie nie wiemy. Bo nigdy w topowej lidze nie grał. Nigdy nie wyszedl też ze swojej strefy komfortu.
A jak widać nie idzie mu dobrze.
0
@Keson Ferran by też karnego nie zmarnował bo by nie podszedł.
0
@escarabajo Tak. I jednocześnie jest rekordzistą właśnie Azjatyckiej CL.
6
Tylko Benitez może ten Real uratować. Albo Solari. Ja bym im zaufał.
0
@escarabajo @Kinginiesta Masakra. Ja wczoraj dodałem do wygranego kuponu City na podbicie kursu.....I ten tego się.
Ale "tylko" 900zl przepadło.
1
Mi tam się podobało jak Mbappe zastąpił Viniciusa. Chociaż oczy człowieka od patrzenia nie bolą.
0
Jak tam ten Twój Mbappe co miał gotować? @mekston
Gdyby nie karne to chlop by flopem rundy był.
5
@La Pulgaa Że gdyby Mbappe strzelił albo był inny układ planet to różnie mogłoby być.
2
@Rust_Cohle Liverpool z Realem to nawet na Vasqueza musi uważać.
3
@PIWOSZ89 Fenomem
1
@MesQueUnClub96 Kolumbia , najlepsze narkotyki.
11
@Safrani No jak co? Robi z siebie pajaca żeby udowodnić ze trzeba pracować w wigilię i nie powinien to być dzień wolny.
0
@Rust_Cohle Nie ma ludzi którzy by nie pierdzielili w życiu głupot.
Natomiast jeśli ktoś z tego bierze przykład to jest cymbalem.
Bo celebryci i ludzie znani nie są od dawnia przykładu.
0
@Safrani Przecież taki sklep zrobi utarg razy50 w ten dzień. Bo pełno cymbalow pójdzie aby tego jelenia zobaczyć. Stawkę godzinową dostanie jak na zleceniu i ogień na kasie.
0
@TheNekro94 Wczorajszy mecz to frajerstwo totalne.
Z jakimiś kelnerami zrobić coś takiego u siebie.
A jeszcze dodałem ich na kupon jako podbicie.
1
@Stinger_ No obejrzą Ci którzy nie mają C+ i typowi Janusze z naziemną. A jest ich sporo.
0
@norbi77 Problem polega na tym że Mbappe grał z Vinim również w 2 atakujących gdzie się zmieniali pozycjami. I tam również było slabo.
0
@Encore W naszej lidze to walka o mistrza albo spadek nigdy się nie kończy w połowie sezonu.....
1
@dmcteam Ja płacę 99zl na Player, za Eleven + Canal Plus z CL oraz treści Playera. Wolę dać więcej bo jak jestem w robocie to Player ma opcje że możesz puścić dowolny program czy wydarzenie jednym przyciskiem z odtworzenia.
A przy tych wszystkich narzekaniach uważam ,że w dzisiejszych czasach 100zl za pakiet sportowy to są śmieszne pieniądze, gdy kostka masła kosztuje naście złotych.
1
@marcin62 Znaczy można ogrywac ogorkow po 5:0 czy 7:0 do 0. Tyle że w ostatecznym rozrachunku lepiej wygrać 2 razy po 1:0 niż raz wygrać i raz przegrać.
A kadra no słabsza niż tamta nie jest.
2
@Rastafarnianin Uważam że jakby Lewica wystawiła taboret. To uzyskał by on lepszy wynik od każdego innego ich kandydata.
1
@arasz1819 Botoks to akurat bardzo prawdopodobna rzecz u niego.
Ale brak zapłaty? No biedny to nie jest.
1
@Cochise Wojtek jest lepszym bramkarzem na lini. Natomiast ma przedpolu to Bramkarz który nigdy nie grał w takim systemie i stylu. Jego wyjścia na przed pole to się mogą kończyć jak z Senegalem :)
2
Może i glupi był ten zart Ignasika. Ale to TYLKO zart. Nie prowadzi on programu publicystycznego. Było to do kolegi.
I może ich to śmieszy.
Śmieszy za to ta poprawność polityczna. Zawsze się znajdzie ktoś komu nie pasuje cso albo jakiś zart.
Nie można się już śmiać z blondynek, Żydów, murzynów.
Jeszcze zaraz cyganie będą strajkowali że z nich też nie.....No dramat.
2
@vangoor Brzmi jak jakiś fejur. Pozew to jakby ostateczności. Chyba najpierw zgłosił by sje do niego jakiś wierzyciel albo z ponagleniem do zapłaty. A dla niego to tyle co na frytki.
Codz może beret tak zryty że ego nie pozwoliło zapłacić.
0
@Safrani Nie po to noże czy widelce wymyślili żeby burgery albo pizze tym jeść....
2
@Czerwo64 @Szalik Ja również sezon 97/98. Kluivert , Rivaldo to były moje pierwsze koszulki, w tym roku byłem pierwszy raz w Barcelonie i na Camp Nou
0
@AFA Sysi szukasz?
41
Ja właśnie za to lubię Pique że zawsze mówi co chce. I robi co chce.
Jest jaki jest i nie próbuje na siłę żeby ktoś go lubił.
0
@ViscaelBarca2007 Ta statystyka pokazuje też jak my jesteśmy narażeni na ataki i grę tak wysoka linia obrony.
Już nie jeden rywal pokazał że można uniknąć spalonego.