- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1805 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1805 Culés
0
Ciekawe. Nie jest to pewnie jedyny powód aktualnej sytuacji, ale warto to też wziąć pod uwagę.
twitter.com/D_Franosz/status/1860704350718288382
0
@ViscaelBarca2007 gdyby to miało aż takie znaczenie to by wogóle Wojtka nie brali tylko by podpisali np. Navasa
1
@BORO_12 dla mnie sprawa jest jednak trochę bardziej wielowątkowa. Pytanie jaki był ich zamysł od początku. Czy miał to być bramkarz, który realnie szybko wskoczy do 11 czy wg tego co mówi Flick doświadczony bramkarz, który będzie wspierał młodszych, których już mieliśmy oraz zwiększy rywalizację co mimo wszystko wpłynęło na Inakiego pozytywnie bo mimo, że nadal jest niepewny na lini i przy wyjściach do dośrodkowań to jest to dużo wyższy poziom niż w zeszłym sezonie. Warto też brać właśnie pod uwagę historycznie w jakich stylach grał Szczęsny i że w tym wieku adaptacja może nie być taka łatwa jak się wydaje do tak szalonego podejścia jakie ma Flick. Moim zdaniem Wojtek dalej ma duże szanse wskoczyć do bramki bo jesli zaczniemy dopuszczać rywali do większej ilości sytuacji jak ostatnio to wyjdą mocno braki Penii, ale narazie widać ma duży kredyt zaufania.
0
@ViscaelBarca2007 co do doświadczenia i wsparcia młodych zgoda ale rywalizacja? Rywalizacja wygląda tak że gra lepszy a nie że gra tylko jeden za to że mu się niby należy. Jeśli Wojtek by nie mógł się zaadaptować (mógłby bo już tak grał ale uznajmy hipotetycznie że nie) to by tym bardziej go nie brali ale dać do myślenia coś może plotka o przedłużeniu jego kontraktu. Na ten moment Peni wyszły dwa mecze i nigdy nie wejdzie na poziom Wojtka. Skoro on wyszedł w ostatnim meczu to ja już zakładam że Wojtek w tym sezonie zagra tylko w PK i nie wolno mu wygrać ,,rywalizacji" z Pena
0
@ViscaelBarca2007 Ta statystyka pokazuje też jak my jesteśmy narażeni na ataki i grę tak wysoka linia obrony.
Już nie jeden rywal pokazał że można uniknąć spalonego.