PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Jak wrócimy do zasady 1:1, podpiszemy umowę z NIKE, sprzedamy Ferrana, i Laporta wróci z Radomia.
0
@AduŚ07 A będzie jakaś dodatkowa kara dla gracza Leganes? Czy siedział w protokole nie zapisał?
0
@FcPortoFan1999 Pezy nich Rakow to gra jak z nut :)
1
@Popitek12 Ja znam kogos kto ma Imieniny w tym tygodniu.
0
@Kengo No i nikt nie pisze ze w ostatnich tygodniach prezentujemy się dobrze :)
0
@Kengo No ale z jakimi kalafiorami oni grali? No właśnie.
0
@ViscaelBarca2007 Na pewno warto go obserwować. Ale w kadrze on gra zdecydowanie lepiej że względu na styl.
W Athleticu nie dość że kolegów ma słabszych. To i trener pragmatyk z zerowym polotem.
2
@jaras121 Nawet na parkingowego bym go nie chciał.
1
@Pawlak1992 Tak, oczekiwane bramki. Podsumowując każdy strzał na bramkę taka statystykę podwyższa. Gdy jest bliska 0 to oznacza że zespół nie miał żadnych szans bramkowych ani celnych strzałów.
1
Czysty karny. Gdyby nie obrońca. To Mbappe by nie miał kogo zdzielic łokciem. A Vini by nie nurkował.
1
35min a Real z Leganes XG 0,12....
Tak wiem i tak wygrają i przepchaja.
2
Piździaków nie dowiezie tym razem 1:0?
0
@TheNekro94 Jakby ich ubrać w jednakowe kombinezony to jak liczenie owiec przed snem.
1
@Comentateiro Nawet jakby w pierwszym meczu wygrali 10:0 to i tak nie uważam że to na konto nowego trenera. Dopeiro po dłuższym okresie widać pomysł, założenia, formę czy plan oraz na kogo stawia personalnie.
2
@Comentateiro Ważne że Van Dijk dalej nie przedryblowany.
1
Teraz Liverpool musi zaliczyć kilka wpadek z rzędu. Bo już im ludzie mistrza wręczali :)
0
@marcin62 Środek SKlepu może być caly zastawiony. Palety nie mogą stać na drodze ewakuacyjnej. A te biedronka ma po obu stronach szyby. Więc zawsze można uciec.
Taka ich polityka że wola zawalić sklep paletami i sprzedawać cześć towaru bezpośrednio z nich.
0
@Encore W drodze na kolejny wpierdziel w lidze wielbłądziej?
0
@kanver_ Zmiany które zrobił albo ich brak nie pomogły. Nie ma co stygmatyzować Kounde bo to był gol kontaktowy. A dalej graliśmy źle....
1
@626 No można gdybac. Ale zmiany i taktyka nie pomogła w wybiciu Celty z rytmu. Nie spowalnialismy gry, nie umieliśmy zarządzać futbolówka.
A indywidualne błędy będą sie zdarzać zawsze.
2
@NeroTFP1 Ja to jestem za tym żeby za wszystkie takie przestępstwa jak niszczenie mienia i inne "lekkie" przewinienia. Powinna być grzywna i prace spoleczne. Mycie przystanków, zbieranie śmieci i szorowanie chodzika.
Bez sensu jest karać więzieniem i utrzymywać takie coś z podatków.
0
Nie było co tak ma wyrost chwalić na początku sezonu po 5 genialnych meczach. I teraz też nie ma co hejtowac po kilku nieudanych.
Na pewno brakuje nam planu B. To nie pierwszy mecz gdzie coś nagle się psuje, albo nie idzie po naszej myśli i kończy się tak.
Co do gry w 10 to tutaj zawiódł Flick. My zdecydowanie 8min gry w osłabieniu powinniśmy wytrzymać. I klasowe zespoły to robią.
Wyeliminować błędy, wprowadzić alternatywy i będzie dobrze.
0
@Beztroskii Skórzany rozmiar XL.
0
Słuchaj Pep a może bys chciał w promocji za 70mln takiego Frenkiego? Podpora kadry i Barcelony. Postać nietuzinkowa, mental bo jest kapitanem. Genialny w obronie jak i ataku. 15 lat temu zaliczył genialny sezon w Ajaxie.
0
@Transu96 Oriola Romeu.
0
@Beztroskii A Pereira nie zasługuje? Przegrywa swoje walki?
1
@matirix20 Puste słowa. Tak gadają żeby wejść na psyche Jonesa. A prawda jest taka że to Aspinall go "prosi" o walkę. A musi się ustawić w kolejce po autograf.
0
Myślicie ze wywala w końcu tego Simeone z Atletico? Co rok to samo i gra również dramatyczna.
0
@Rewolucja123 Patrząc na pozycję Aston Villi w lidze I CL to jest więcej niż dobrze.
0
@Rewolucja123 A kogo to obchodzi. Już FAME MMA ma więcej wspólnego ze sportem. Tam mniej pokazówki i chociaż zadaja prawdziwe ciosy.