PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak się zastanawiam co może młodego Hiszpana skusić na Real zamiast Barcy. I jedyne co mogę znaleźć to to ,że dostanie więcej hajsu....
Grać i tak nie pogra bo ściągną jakiegoś Brazylijczka za 50mln.
1
Nie są pewni czy okrzyki byly ze stadionu czy pobliskiego bloku.
0
@FCB24 Chłopie co Ty porównujesz? Przypominać to on może zgryźliwego Mietka spod Ząbki. Obaj tyle samo pucharów wygrali.
0
@Zoker A to my pierwszy rok jesteśmy w Dywizji A?
2
Prawda jest taka że zagraliśmy tak jak nam Szkoci pozwolili.
Objęli prowadzenie 1:0 na samym początku i mieli "swój" wynik. Oddali nam pole bo oni już nic nie musieli. My zaczęliśmy atakować coraz to śmielej i mocniej. A oni wyprowadzali kontry gdzie zaangażowanych było 2-3 piłkarzy i to wystarczało aby być groźnym. Każde uch wyjście to był bigos w naszym polu karnym.
Jak nam się w końcu udało strzelić gola i to my mieliśmy dobry wynik. To Szkoci zaczęli atakowac aż udało im się wcisnąć gola w końcówce.
0
@bartekvisca Składniki masz na opakowaniu. Kup sobie po 10l wszystkiego zrob wannę perfum i zaoszczędzisz tysiące.
1
@BulaKG W Barcelonie kaszaniarz straszny. Najlepsza akcje miał na Rambli
0
@Stinger_ Uważam że Janek jest bardziej elastyczny. I nie będzie brnął przez swoje ego w coś co nie działa.
0
@mekston Ta obrona to jednak odstaje i to klasę.
0
@Gall No ale chcę. To chyba dla pieniędzy? Bo raczej pilkarz po karierze to ma więcej czasu wolnego i życie trochę mniej restrykcyjne.
0
@barteq Bez sensu to jest trzymanie w nocy kredensu.
Jeżeli kadra nie będzie stwarzała chociaż nadzieii na progres. To trenera zmienić trzeba.
Nie ma co czekać aby po kilku wpadkach w połowie eliminacji kombinować.
0
@MessiForeverTheBest A jakieś kandydatury?
9
@Kapitan hawk Ja bym mu rzucił jeszcze- "Ty symulancie i narcyzie pier....ny"
0
Gdybyśmy przegrali ze Szkocja.
To jesteście za zmiana Probierza na Nawalke gdyby ten chciał?
0
@DLFCB XXI wiek a nie mogą zrobić oddychających dopasowanych getr.
0
@FcPortoFan1999 Oni maja takie zryte berety że w sumie nic by mnie nie zdziwiło
2
@Pnog37 Dokładnie przez 1 minute byli liderem grupy
0
@FcPortoFan1999 dziwne ze po Klasyku 0:4 jako hiszpański klub nie chcieli sobie fotek z Yamalem albo Olmo zrobić. :)
0
@sergio5 Stawia lepianki w Afryce? Da się na tym zarobić?
6
Nowa umowa dla Szczęsnego bo w klubie się spodobało jaki jest zintegrowany z grupą.
Ma dobry wpływ na młodych.
I oni tez o to prosili bo Yamalowi fajnie się paliło szlugi po klasyku, a w kiosku nie chcą mu sprzedać.
0
@KonopaaEagle A na uj komuś jakiś Vitinha na ławkę za 70mln?
0
@FcPortoFan1999 Tamten blad kosztował nas awans do elity.
Ten znaczył tyle że Świderski ma mniej porażek na koncie w kadrze :)
0
@Khajio @Pnog37 Pamiętam takiego młodego z Afryki który był gwiazda turnieju właśnie takiego. I go zgarnął Manchester City wtedy.
Iheanacho który dziś jest rezerwowym Sevilli.
0
@FcPortoFan1999 @mordini123 Już Wam mogę powiedzieć.
Blad ludzki ktory się nie powinien zdarzyć, ale się zdarzył.
Nie będę więcej odpowiadał na pytania o tą sytuację.
0
@Katalończyk 99 Ja tak nie oceniam. Zagraliśmy dobrze. Ale to nie było nic spektakularnego. Nie strzeliliśmy gola. Najlepszym piłkarzem był Beres który za Probierza debiutował.
No i ocenia się cały mecz. Fakty są takiego że od niespodzianki to byliśmy lata świetlne. Wystarczyło ze oni zaczęli biegać.
0
@AlphaNumeric A co to za kalafior?
4
Faktem jest ze my jesteśmy za słabi na Portugalie, Hiszpanie i takie reprezentację. Nikt nie oczekuje że my nagle będziemy z takimi wygrywać.
Problemem jest brak punktu zaczepienia aby móc o tym myśleć.
Zdarzały nam się wygrane z mocnymi kadrami ale to trzeba mieć dobra obronę, umieć stworzyć dobie kilka okazji lub stworzyć kontrę. I przy odrobinie szczęścia można mieć korzystny wynik.
I takie warunki trzeba stworzyć.
Natomiast takie kadry jak Szkocja to powinniśmy ogrywac, Nie wspominajac o jakichs Moldawiach czy Albaniach. Na papierze maja gorszych zawodników.
I my musimy umieć u siebie taka kadrę zdominować. Tworzyć okazję i umieć zagrać atak pozycyjny. Jeżeli tego nie będzie to i nie powinien Probierz dalej być selekcjonerem. Bo aby wierzyć że coś można stworzyć to muszą być do tego jakiekolwiek przesłanki. Na ten moment więcej jest złego niż dobrego. I to nawet jeżeli chodzi o sytuacja kadrowa.
3
@Katalończyk 99 Oczywiście.
Ale on stwierdził fakt.
Można dostać wpierdziel. I każdy pilkarz kiedyś go dostal.
Różnica polega na reakcji na niego. Jeżeli bral Ci sportowej złości. To się zajmij hodowla jedwabników.
0
@budel17 @FcPortoFan1999 Jak najbardziej ten mecz da dużo odpowiedzi.
Nie sam wynik. Ale skoro pisze się ze jesteśmy za słabi na Pprtugalie i rkaoe reprezentację. To właśnie z taką Szkocja powinniśmy umieć zagrać dobre spotkanie. Dominować u siebie. Umieć zrobić kilka akcji w ataku pozycyjnym.
0
Piszą że nasza kadra taka słaba. A tu z jednego zgrupowania wypada kilku zawodników, z kolejnego kilku.
A poziom ciągle ten sam :)