PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Seville? Ten ich sklad na papierze to nawet do top8 się nie łapie.
0
@FcPortoFan1999 Ja to samo. Do tego stawiałem Villareal w top4.
3
Ale jak to Ameryka sobie wybrała prezydenta nie słuchając się naszego rządu. Naszego kraju będącego potęgą militarna oraz gospodarczą.
Nie wolno tego tak zostawić. Trzeba im pokazać miejsce w szeregu. Zbojkotować Sturbucksa np.
0
@Dynak Mamy Olmo który na razie nie grał w pierwszym składzie. A potrafi grać i na środku i z lewej. A Raphinia wtedy z prawej. Więc mamy 4 graczy na 3 pozycję + Fermin.
3
Mbappe nie pojechał na kadrę, bo musi być wypoczęty aby władować jakiegoś gola z karnego następnemu przeciwnikowi Realu.
0
@Popitek12 Liverpool ostatnim razem na Anfield miał im pokazać. I nie pyklo delikatnie.
0
Prawdziwy Kapitan kadry Francji.
Wyvoeea sobie mecze i baluje na dyskotekach gdy koledzy graja.
Pilkarz przez duże P.
0
@Dynak Ale gdzie by ten Guler grał? Yamalowi by trzymal bidon.
0
@mekston Ale kogo to obchodzi Olę ktoś miał lat? Fakty są takie że to Xavi go wprowadził. Myślisz że każdy by dał szanse takiemu szczypiorowi bez grania nawet w Barcy B
1
@Janas11224 Szczęsny się spóźnił ze szluga kilka razy i dlatego zagra dopiero z Herculesem Wypizdowo w Pucharze Króla.
3
Arteta to jest gość.
Zawsze jak przegrywa to wpuszcza Jesusa na 9. A tak gra bez napastnika.
Wczoraj dodatkowo w 93min zrobił zmianę na czas gdy przegrywał :)
0
@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle Milan? Te pokraki to się nadają do tarcia chrzanu.
Leverkusen to żaden największy rywal. Nikt ich do triumfu w rozgrywkach CL w roli faworyta nie stawiał.
Real to pierwszy taki sprawdzian. Wcześniej z czołowych drużyn grali z Arsenalem i 2:2. Więc żadnej marki typu Bayern ,Real ,City na rozkładzie nie mają.
I żeby nie było że nie gracie świetnie bo tak jest. Ale tak samo pisałem o Barcy przed pokonaniem Realu i Bayernu. Że dopiero takie mecze to jest weryfikacja.
1
@MesQueUnClub_87 Nagranie dubla kosztowało by za dużo :)
2
@Rust_Cohle Was następna kolejka CL zweryfikuje. Bo na razie to żadnej wygranej z rywalem z największego topu.
0
@Bzyczekk Gra Balde w obronie to kryminal. Te jego powroty gdzie człapał. Można chyba kogos konstruktywnie skrytykować gdy na to zasługuje?
0
Prawda jest taka że wczoraj grały jakieś popierdółki. Real z 1 Hiszpanem i Milan bez ani jednego Włocha.
Dziś Braca - 7 Hiszpanów i Crvena 4 Serbów.
7
Wszyscy się śmieją z tego Realu. A prawda jest taka że jeszcze 3 karne I by wygrali.
0
@Rust_Cohle Ten Haag to kalafior.
Ale Slot miał duzo łatwiej
Przyszedł do gotowego zespołu. Praktycznie żadnych zmian personalnych. Oraz granie tym samym ustawieniem i taktyka.
1
Ancelotti zostań.
12
Reakcja Realu po El Classico jakiej oczekiwałem.
1
@Pnog37 Dali go specjalnie żeby tego Gykoresa czy jakoś tak wyjaśnił.
6
@MesQueUnClub_87 Yamal to samo robił. Za wszelką cenę chciał przedryblowac rywali mimo lepiej ustawionego partnera
1
@MessiForeverTheBest A w interesie Polski jest koniec wojny czy nie?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Mi też bliżej. Bo Bayer ostatnio miał duże problemy ze skutecznością.
0
@Bykunn Dokładnie tak.
Jakby oni mieli coś ciekawego do powiedzenia.
A przykład Eminema który wsparł e kampani to już odlot. Gość który nagrał tyle kawałków na "system" :)
0
@bartekvisca Dzwonisz na 112 że dziecko miało bezdech albo coś w tym stylu. Przyjeżdża karetka i biorą Ciebie z młodym na obserwacje min 48h przy czym masz komplet badań
1
@FcPortoFan1999 Ale nic to nie zmieni dla zwykłego Polskiego obywatela. A tu ludzie wariują jakby miała nastąpić katastrofa.
1
Ludzie sie przejmują wyborami w USA. Jakby cokolwiek miało sie zmienić w zależności kto wygra :)
Przypominam że wojna już się miała skończyć dawno temu jak z Rosji się wycofał MC Donalds i hakerzy się włamali na serwery Rosyjskiego muzeum lotnictwa.
2
@Comentateiro Znaczy ogólnie to gada dużo głupot. Zdarzają się jej kompletne odloty. Ale czy ja bym do tego wagę przywiązywał?
Na tym polega polityka aby się wśród debili wyróżniać.
I kłamać tak aby Twoi wyborcy myśleli że mimo wszystko chciałeś dobrze.
0
@pikass14 Z zamkniętymi oczami mocne 4.