0

@regatta52 Ważne że swoją trenerska karierę traktuje poważnie.

0

@Radioactive9705 Czym się malujesz farba czy pasta do butów?

0

@ForcaMilosz No nie wszystko. Ale na pewno nie ma co się zachwycać fast foodem który można zrobić w budzie na kółkach. Gdzie składniki kupujesz gotowe i jedyne co robisz to je dodajesz do siebie. :)

1

@TheNekro94 No i żel do włosów.

2

@Objectivo Nie po to zamawiałem strój kosciotrupa z AliExpress za 15zl. Żeby teraz nic z tego nie mieć.

2

@Bobo25 A mnie ani nie śmieszą ludzie obchodzący walentynki, ani halloween ani dzień strażaka.
Ponurak ze mnie...

0

@July_6_BcN Każdy tak robi. Przynajmniej kogo znam. Bo w wigilię to nje ma na takie rzeczy czasu. Bo w robocie ludzie są ;)

0

@MichuZ44 Nje wiem czym można się zachwycać w kebabie.
Tam więcej można zepsuć niż zrobić jakiś efekt wow....

1

@Trojanek23 Ja uważam że to jest problem najwyższej wagi państwowej i trzeba by stworzyć specjalna komisje śledcza. Która to raz na zawsze rozwiąże.

0

@July_6_BcN Zawsze można jakiegoś murzyna wynająć żeby ubrał.
Natomiast nie widziałem nikogo kto ubiera choinkę w wigilię.

0

@Jakchcesz Ale politycy od tego są. Żeby właśnie z ludzi głupków robić. To więcej ludzie to lubią i tego potrzebują. Chcą być oszukiwani. I smak sobie wmawiają że ktoś na nich leję ale to deszcz.

Trzeba tylko umieć rozgraniczyć kiedy ktoś gada głupoty o jakimś napisie na koszulce.
A ktoś gada bzdury na temat np ważnych inwestycji państwowych.
No bo jednak głupota głupocie nie równa.

2

@Jakchcesz A co byś chciał żeby wyjaśniła? Przyznała się, wytłumaczyła. Trochę ta wypowiedź zmiania kontekst tego wyciętego filmu.
Mógłby przecież powiedzieć że nie pamięta albo że to żarty były.
Albo że to jak z paliwem po 5,19 - było i ni ma.

0

@mrboom Wszystko elegancko. Garnitur na lata. W spodniach i kamizelce luz do +15kg :)

0

@July_6_BcN A jak ktoś sobie zamawia gotowy catering dla rodzinki?

0

@kinderch Uja wszystkich obchodzi co kibice Realu uważają. Real zachował się jak ostatnie łajzy. Nie jadąc na gale gdzie też dostali sporo nagród. Oraz pokazali światu swoje buractwo.
A sam Rodi nie jest niczemu winien bo to nie on sam na siebie głosował i siebie wybierał.

1

@FcPortoFan1999 City już wygrało raz w Angli wszystkie możliwe trofea w jednym sezonie.

0

@Coutinho007 Szkoda tylko że w 2 sezony.

0

@TR3YWAY Carbonara i Wloskie winko do tego.

5

@Faro Jakby był piłkarzem i talent miał po matce piłkarce to i tak byłby niewypałem :)

0

@arasz1819 @siuuu @Ojciec5tkidzieci No te puchary pocieszenia go utrzymały dłużej o kilka miesięcy na stołku.
Natomiast od gry oczy bolały. A budżet go nie ograniczał. W Europie pośmiewisko i ostatnie miejsce w grupie z kelnerami.
Najgorsze miejsce w lidze w historii. Największy wpierdziel w historii od LFC. Najgorszy bilans meczów z top6 wśród managerów po SAFie.
Do tego najwięcej goli straconych od X lat. Gdzie chlop 7 obrońców kupił. I jeszcze skończył sezon z ujemnym bilansem bramkowym.

Czapki z głów.

0

@Trojanek23 Kobity się szybciej starzeją po prostu.

1

@NeroTFP1 Do tego piłkarze zaliczali u niego regres formy.
Sancho czy De Beek. Przecież go nic nie broni...
Połowę Ajaxu mu kupili ale on nie chciał.

0

@Kubsoleon Dodalbym jeszcze głupotę .

0

@MOLESTA Będzie w top3 Zlotej Piłki?

1

@Luciano99 Tyle że sam Conte też po sezonie mistrzowskim, kiedy idzie grać na kilku frontach to wygląda dużo gorzej i go wywalają.

0

@Luciano99 Milan niedawno wygrał ligę. Napoli też.

Im bardziej powinno zależeć na CL. A tam Conte to kalafior.

0

@Herato Ludovic Giuly?

0

@Bobo25 To zjedz snickersa.

1

@SzczenaWojtula Ale Rapihnia świetnie się odnajdywał na pozycji SPO. I mógłby grać razem z Nico.
Olmo co chwile jest kontuzjowany. Po trzecie rotację dalyhy grać każdemu bez spadku jakości.

0

@Rewolucja123 Scholes. Ponieważ on grał ich dużo więcej. Dłuższe pasy co prawda wynikało też z ligi i gry United.

Kroos za to lepiej regulował tempo gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?