0

@mekston Statystycznie. To Ważniejsze jest bilans punktów a nie bramek. Wiec brak porażki w tym przypadku powoduje że lepszy bilans miał Xavi.

1

@Stinger_ I to Chelsea 14 składem warto zaznaczyć.

0

@mekston No ale lepiej wygrać 2 razy po 1:0 niż raz 5:0 i drugi mecz przegrać :)

0

@TheNekro94 To za ten sezon kto dostanie? Jeżeli kluczowa będzie CL?

0

@Pnog37 Jak Flick go chce to chyba normalne. Albo udamy w 100% albo wcale. Nie jakaś wybiórczość.

4

@kamiVeB Tak. Pozdrawiam.

1

@BORO_12 To poczekasz do meczu z jakimiś ogórkami w PK :)

2

@pacior95 Ferran jest tragiczny. Ale jakbyśmy na 4 sprowadzonych piłkarzy trafiali 3 świetnych. To biorę w ciemno.

4

@MOLESTA Graja w slabej lidze I są dostarczycielami talentów.

5

@Hawajczyk Najciekawsze ze zaden selekcjoner kadr mlodziezowych Hiszpanii tez go nie widzial w skladzie. A U Flicka przegrał rywalizacje z młokosem Bernalem i skorzystał na jego kontuzji.

0

@Matheu12 Tu bardziej chodzi o lament kibicow przy jego odejsciu gdzie do grania byłby 4 w kolejce....

0

@Mixtape Teraz jestesmy lepsi. Jest kolektyw. Za Lucho to wszystko była na barkach MSN. Oni byli odpowiedzialni za wszystko w kreacji i wykonczeniu. Rola pomocy byla bardzo ograniczona

7

Kolejny mecz gdzie brakowało Gundogana. Nie było komu zwolnić, pomachać rękoma, podać do tyłu. Piłka za szybko chodziła.

0

@arasz1819 O to to chyba. Najgorsze tortury na świecie.

2

Szczęsny to zagra ale w
pucharze Króla z Badaloną albo Ibizą.

0

@DonAndresFCB Zgadza sie. I Penia dał radę...

1

@arasz1819
Oby tak było. Bo na samą myśl o tym tworze reżimowskim mnie skręca...
Po co to istnieje takie coś?

3

Prawdziwy test ekipy Flicka zdany na medal. Piekny to byl mecz pod wzgledem kontroli i wykorzystania faz przejściowych. Pokaz siły oraz zaangażowania wszystkich łacznie z rezerwowymi którzy weszli i ławką.

0

@DonAndresFCB Powiem Ci więcej. W środku pola wychodzi gość który ma na najwyższym poziomie rozegranych 5 spotkań. A hymn Ligi Mistrzów to słyszał ale na dzwonku w telefonie - Casado

1

@norbi77 Nie no chlop miał pecha. Ale bohaterm został bo tak to nuda straszna.

1

@FCB24 90% napastników z CL nie ma w La Lidze :)

5

Podsumowanie wczorajszych meczy Ligi Mistrzów.

Juve - Stuttgart - 0:1 Zasłużone zwycięstwo Niemców. Juventus nie strzowyl sobie żadnej sytuacji w meczu. Motta chwalony za defensywę, tylko zapomnial chłopakom przekazać jak się na połowie przeciwnika gra. Perrin zawodnikiem meczu, prócz karnego wybronił kilka groźnych sytuacji.

BVB - Real - 2:5. Borussia jak to Borussia, prowadzili 2:0 i zgłupiał trener, zgłupieli zawodnicy. Wprowadził 3 stopera aby się bronić. Do tego wszedł Emre Can kryć Viniego. Genialne to były roszady i przegrali 2:5.

Arsenal - Szachtar 1:0 Bramkarz Szachtara bohaterem obu drużyn. Obronił karnego i kilka sytuacji. I strzelił gola dla Arsenalu. Bohater meczu.

Milan - Club Brugge. 3:1 Milan grał dramatycznie. Obrona wyglądała jakby ich ściągnęli z Legi Warszawa. Belgijski klub mial plan i wyglądał lepiej tworząc kilka sytuacji, niestety byli nieskuteczni.
Trafił za to Pulisic po dośrodkowaniu z różnego. Belgowie dostali zasluzona czerwona kartkę, mimo to udało im się w 10 wyrównać. Włosi wymienili skrzydłowych i na zmęczonych Belgów to wystarczyło.

PSG - PSV 1:1 Paryżanie męczyli się strasznie, chodz stworzyli dwie 100% sytuacje. Na ich nieszczęście w obu przypadkach miał je Dembele. Więc wiadomo jak było. PSV wyszło na prowadzenie po stracie w środku pola wspomnianego Francuza. A PSG wyrównało po strzale Hakimiego wprost w bramkarza, ale ten akurat chciał piłkę udami złapać.

2

Tak na prawdę to mecz z Bayernem jest pierwszym meczem z poważnym rywalem. I on pokaże gdzie jesteśmy. To samo Real.
Na razie wyglądamy bardzo dobrze. Ale nikogo poważnego na rozkładzie nie mieliśmy.

0

@mekston Niech będzie. Że zwykły średniak :)

0

@mekston Nie ważne ile wydał. Było pisanie że to kandydat do ZP.
A jego gra nie powala. Oceniając na dzisiaj jest po prostu słabo.

0

@mekston Chodzi o stosunek jakości do oczekiwań.
Zabierasz karne I wygląda jak kalafior.

1

@tbas No od początku nie powinien zagrać skoro nie gral po kontuzji.

0

@norbi77 Inaki nie wychodzi poza pole karne. Także nie ma szans :)

0

@Rust_Cohle Szczęsny też nie jest i nie był ma poziomie Tibo. Dla Hiszpanów to No name....
Chłop w CL praktycznie nie istniał.

6

@Khajio Piękny ten świat gdzie o kryzysie/rozwodzie informuje obserwacja małżonka na Instagramie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?