PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Tym bardziej dlaczego? Przecież zawsze najpierw sprzedają karnety. A socio którym No na danym mecuz być nje mogą albo wiedaa że nie będą. Mogą to zgłosić i klub sprzedaje miejsce jakby drugi raz.
0
@PatrychoO Tam trenerem mógłby pies burek zostać. A i tak poziom by był taki sam.
0
@Kondziubarca A mogli "mur" z Polski ściągnąć. Raz dwa by zamontowany był a koszt podobny.
3
@PatrychoO Tito to był Pan trener. A Ty jakiegoś kalafiora tu porównujesz.
0
@messi33 Bo to wizjoner jest. I potrzebuje jeszcze 3 lata. I 500mln na transfery.
9
@michal26 Selekcja naturalna
0
@LukaszFan Tam by I tak nikt nie zauważył
0
@skubi99 Chłop dobrze się ustawia. Ale technicznie surowy. Występy w kadrze potwierdzają że to żaden wirtuoz. Im bliżej bramki rywala tym gorzej. Bo chlop w kreacji dramat.
0
@kamyk_23 Ci drudzy też chcieli wpuścić wszystkich. A kim są ustaliłoby się później.
0
@adi7adi8 W trakcie rozgrywek to oni sobie mogą. :) Nie ma klauzuli takiej w umowie wiec tego .
0
@Derean Wiesz no te kluby chciały też Kalvina Philipsa. I A chlop piłkarzem był dobrym gdyby pilka nie przeszkadzała.
0
@Krzysztof1987 Nie no aż p takim poziomie to nawet nie myślę. Ale mógłby być chociaż jak jakiś Senna...
0
@Khajio Ja byłem absolutnym przeciwnikiem jego transferu. Bo stosunek jakości do ceny to dramat :)
Tak jak mówiłem w jego grze brakuje wszystkiego. Jakby miał człowiek wymienić najlepsza jego cechę to byłoby ustawienie na boisku.
Om bliżej bramki rywala tym gorzej. A my obecnie gramy cała 11 na połowie przeciwnika.
0
@Derean No statystyki słabe. Chłop ma 25 lat. W młodzieżowych kadrach nie istnial. W dorosłej 12 występów gdzie to ogony z ławki.
No on już powinien być na najwyższym swoim poziomie.
Nie na takie kalafiory się kluby nabierały.
3
Są tacy którzy chwalą Zubimendiego za przywiązanie do barw.
A prawda jest taka, że chlop nie ma psychy na najwyższy poziom i pasuje mu granie w średniaku. Przy Rodrim w kadrze nie pogra. A odrzucił Barce, Arsenal , Liverpool czy City bo mu wygodnie.
Ale lepszym piłkarzem nigdy nie będzie. Chyba że walka o 6 miejsce jest dla niego spełnieniem marzeń.
Chłop tak naprawdę to nawet niczym się nie wyróżnia. Ani warunkami, ani technika, ani w odbiorze jakiś genialny....
0
@Khajio A to dlaczego? Mało szans dał piłkarzom że szkółki? Przecież co chwila na treningach z pierwszym zespołem jest kilku. A szanse dostali Foden to wiadomo. Ale też Lewis czy Bobb.
0
@Stinger_ No jak przejmował LFC to też było trudno bo w lidze dużo mocnych zespołów.
A Serie A nie jest dla nikogo atrakcyjna. @bartekvisca @Rust_Cohle
Liga włoska to przyciąga emerytów i ludzi którzy wracają po wojażach.
0
@betonito Widocznie na tej pozycji nikogo nie ma. Pep dal szanse kilku młodym.
Ale zastąpić Rodriego? No byle kalafior z młodzików nie da rady.
0
@4drian0 Dlatego nazywa się Barca Info , a nie Barca Opinion.
1
@KamQiX Bo nie utrzymywał. Później zaczął i później skończy
0
@DonCarletto Co innego Lewy który jest 9, a co innego skrzydłowy, u którego liczą się inne parametry.
29
@arasz1819 Do Xaviego , Iniesty i Busiego to żadna pomoc nie ma podjazdu w historii. Chodzi o czyste umiejętności, porozumienie...
Ani słynna pomoc Milanu , a już najbardziej śmiesznie brzmi jak ktoś fo nich porównuje trio Madryli....
1
@misterio Jedni obiecują niższe podatki. Inni socjale bez końca.
Jeszcze inni podwyżki dla wszystkich.
I tak to się kręci.
0
@RobiS A po co Ci przy sobie w podręcznym kilka litrów alkoholu?
Pakujesz do walizy i tyle. Owijasz ciuchami i gra.
0
@bartas97 Papuszn nie zdążył nakupowac zawodników z Bałkanów.
1
@norbi77 @fart Z drugiej strony 120-130 zł miesięcznie to nie jest jakaś duża kwota biorąc pod uwagę że masz wszystkie spotkania w jednym miejscu. Na kilku urządzeniach itp.
No drożeje wszytko jak przysłowiową kostka masła. To czemu gdzie miało by być inaczej?
0
@BORO_12 No bardziej chodzi o to że to profil skrzydłowego. Szybki, zwinny , dobry doskok.
Ale nie jest typowa 9 wykańczająca akcje. A taka zawsze u Flicka była.
0
@Luciano99 No ciezko by bylo go podpisac gdyby mial byc rezerwowym. On by nie chcial. A my wciaz szukali bysmy pierwszej 9...
0
@BORO_12 Co do Arnolda to sie zgadzam. Gosc by obskoczyl kilka pozycji. A Kounde moglby grac na SO przy tak wyoskiej lini obrony
0
@BORO_12 Zupelnie nie. Flick szuka szybkosci na skrzydlach i u nasi tak samo w Bayernie. A w polu karnym oczekuje 9 ktora czeka na seriws. David takim napastnikiem nie jest. czesto schodzi do boku.