PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdrowsze jest picie ze szkła niż plastiku.
Więc trzeba zrobić alko tubki ,a wszystkie musy w szklanym opakowaniu. Trzeba dbać o dzieci.
0
@DonCarletto I po pierwszym sezonie prawie był na wylocie.
0
@Krystian1588 No ale to właśnie ma tym polega rekrutacja ,aby wyłonić najlepszego kandydata. Sprawdzić jego kompetencje oraz motywację, samorozwój itp.
Więc jak jesteś lepszy to nie ma się czym martwić.
0
@Katalończyk 99 Ba. A weź co by było jakby żubrówkę białą na wodzie mineralnej postawili. Kto to widzial.
0
@MessiForeverTheBest Miał 2 miesiące kiedy robił liczby. Miał za zadanie wchodzić w pole karne z drugiej lini. I często dostawał takie piłko za kołnierz obrońców.
Chodz szczerze to później zostało łatwo rozczytane. No i jednak ja mam większe wymagania i zakres roli dla pomocnika. Ale co kto lubi.
1
@Kondziubarca Ten Haag w poprzednim sezonie sobie Zapracował na to przedłużenie. Genialny sezon z.dobrym bilansem bramkowym i pucharami. Do tego super wprowadzeni nowi zawodnicy do składu.
0
@takisobiektos A to ile na raz zazwyczaj oglądasz? Przecież codziennie masz jakiś właśnie taki mecz.
0
@maroon Nie wiem dlaczego kogos dziwi że firmy dla których najważniejszy jest zysk. Robią rzeczy żeby ten zysk osiągnąć.
0
@Rewolucja123 A z kim on te liczby zrobił. No właśnie. Jego liczby to często tylko statystyki suche. Nic nie dające.
Do tego forma gracza ma znaczenie.
1
@4drian0 Trzeba uważać, przecież jakaś ekipa budowlańców bu to kupiła. I by trzeba było wstrzymać całą budowę.
2
@FCB_dimiC Gdyby był on i reszta z Ekstraklasy to mógłby sobie gwiazdorzyć.
A tak to pokora i noszenie piłek właśnie.
0
@Kidd No to będzie grał. Piszemy czy nam zależy na powrocie do zdrowia. I składu. Jak nie będzie chciał odejść. To będzie grał jako rezerwowy i dawał odpoczywać innym. :) Po czym zwolni duży kontrakt.
1
@FcPortoFan1999 @Arden @FCB_dimiC Garabara jest trochę sam sobie winien. Gdyby nie opowiadał kocopolow w mediach że on nie będzie na kadrze piłek nosił itp to kto wie.
Do tego to dopiero jego 1 sezon w lidze top5 i to początek. Więc gdzie on a gdzie reszta....
0
@wojopancer Każdego piłkarza klubu powinno się wspierać.
Nie ma tu sytuacji przegranej. Albo zawodnik zacznie graf na miarę oczekiwań. Albo da zarobić.
0
@ShawnC Dużo może zależeć od wyniku i przebiegu meczu.
0
@FcPortoFan1999 Spełnił oczekiwania.
0
@abram3k Tak zwłaszcza Leganes i Espanyol.
Chłop gra w Villarealu który bedzie grał w pucharach pewnie.
Wiec jak zmieniać to tylko na lepszy klub. Tych w Hiszpanii to za dużo nie ma. A nikt też go nie za bardzo potrzebuje.
1
@Kondziubarca Walka z Duda o to miano pokazuje obraz naszego państwa.
3
@macio_944 A Koke do niego a żebyś mógł ta jedna na mózg wymienić.
@zodiak_10 @FanBarcy22
1
@MesQueUnClub_87 Logika to jest narzekać na wszytko.
Chce ktoś pić to niech pije.
Chce ktoś palić, to niech pali fajki czy susz.
W czym problem?
Pieniążki do budżetu państwa z tego są ogromne.
Wszystko zalegalizować. Sprzedawać wszędzie gdzie się chce.
0
@aldewir A nie mam pojęcia. Nie wypiłbym wódki z niczego innego niż zimnego szkiełka :)
Ale w czym mają mi tubki przeszkadzac.
0
Ale ze ludziom alko tubki przeszkadzają?
No nie dogodzisz nigdy.
Postęp czasu po prostu, tubki ekologiczne z recyklingu żeby Unia była zadowolona. A i tak źle.
A idź Pan w...
2
Szczęsny jest dobry. Ale no kilka niedociągnięć jest. Obronił karnego Leo, a Mbappe wszystkie wpuścił....
1
@tbas Ale mogli by zrobić przed meczem. Tak jak ludzie nagrody pokazują :)
2
Wynik badania płuc lekarzy zaniepokoił....
0
@Rust_Cohle Tam klimat w szatni jak w Afrykanskiej wiosce.
I nie ma kumpla Kaliego który Ci pokaże co i jak.
0
A taki świetny był podobno....
0
@Comentateiro Logika jest trafna bo to sam Ten Haag chciał tych transferów. To on narzekał na konferencjach że inni wydają więcej. :)
Więc ten argument to jest kpina.
Bo to on wybierał piłkarzy na pozycję które chciał wzmocnić. Dostal kilku zawodników których zna z Ajaxu. To chyba tym bardziej łatwo powinien mieć?
Jest po prostu mitomanem któremu wyszedł jeden sezon I tyle.
Przychodzą jakieś kalafiory do takiego Tottenhamu czy Emery do Villi i robią lepszy wynik mniejszym nakładem
0
@Comentateiro to Ty próbujesz wmówić że nie można piłkarzy kupionych za 500mln nauczyć grać w piłkę, wypracować jakichś schematów bo klub jest źle zarządzany. Jakby Ten Haag mial struktury zarządzania zmieniać.
I oczywscie ze Holender nie jest winny położeniu klubu. Tyle że on sam widocznie jest za słabym trenerem aby to położenie zmienić. Bo po co on skoro takie same wyniki bez transferów i za mniej robił Olę Gunnar?
0
A kto będzie dzisiaj drugiego karnego wykonywał jak nie ma Mbappe?