- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
1
Erik Ten Haag - to postać wybitna i wizjoner. Niech się cieszą że jest trenerem ich klubu bo on mógłby zdobywać trofea gdzie indziej. Po za tym
Pozostali wydają więcej na transfery.
A wygrali Carabao CUP? No właśnie.
Do tego kilka genialnych rekordów podbitych w tak krótkim czasie.
Genialne transfery u odbudowa wielu zawodników.
A pamiętacie jak miał 1 sezon 148 lat temu wyeliminował Real w CL?
Także na spokojnie bo to jest długofalowy projekt i cel na ten sezon będzie zrealizowany ( dodatni bilans bramkowy ) .
@Comentateiro
1
@PatrykBarca no z tym dodatnim bilansem bramkowym kłóciłbym się, może być o to ciężko.
0
@PatrykBarca Ciekawe kto twierdził, że Hag to postać wybitna?
Dalej, konsekwentnie oceniasz Haga bez szerszego kontekstu, a taka ocena jest pozbawiona sensu.
Niepowodzenia Haga w tym sezonie najpewniej wyrzucą go z klubu, i to pewne już wkrótce, ale kibice United wiedzą, że zmiana trenera w ich klubie nie jest rozwiązaniem żadnych problemów. Ten Hag jest objawem tego co toczy klub, a nie przyczyną.
On nie jest trenerem United od 13 sezonów, a od tylu trwa zapaść tego klubu.
Jakim trenerem jest Hag będzie można stwierdzić, gdy zyskamy szerszy kontekst jego pracy, czyli po kolejnej przygodzie, w kolejnym klubie.
Gdybym oceniał trenerów po ich przygodzie z United (co Ty nachalnie robisz w przypadku ten Haga) musiałbym uznać, że słabymi trenerami byli Ragnick, czy van Gaal.
0
@Comentateiro to Ty próbujesz wmówić że nie można piłkarzy kupionych za 500mln nauczyć grać w piłkę, wypracować jakichś schematów bo klub jest źle zarządzany. Jakby Ten Haag mial struktury zarządzania zmieniać.
I oczywscie ze Holender nie jest winny położeniu klubu. Tyle że on sam widocznie jest za słabym trenerem aby to położenie zmienić. Bo po co on skoro takie same wyniki bez transferów i za mniej robił Olę Gunnar?
0
@PatrykBarca Mijasz się z logiką.
Wykażę absurd Twojej argumentacji o pieniądzach na transfery - Hag najlepszy wynik osiągnął w 1 sezonie, gdy łącznie na transfery klub za jego kadencji wydał najmniej. Przed 2 sezonem, z gorszymi wynikami, kasy na transfery wydano więcej, a przed 3 łącznie jeszcze więcej, a sezon wygląda źle.
Zatem im więcej kasy wydawano na zakupy, tym gorzej United wygląda. A Hag najlepiej prowadził klub, świetnie ich układając w 1 sezonie, przy najmniejszych łącznych wydatkach.
Zatem stosując Twoją pokrętną logikę można uznać, że Hag umie ułożyć zespół (co udowodnił) ale zaszkodziły mu transfery. Czy gdyby po 1 sezonie nie dokonano transferów, to Hag mógł osiągnąć to samo? Moim zdaniem bez problemów.
I nie jesteś w stanie wykazać, że Ole z transferami za 300 mln osiągnąłby lepsze wyniki, zatem to teoretyzowanie.
Wyjaśnij zatem dlaczego miał pierwszy sezon w United udany? Przecież skoro nie umie ułożyć składu za 500 mln (United kupuje idiotycznie), to nie miał prawa zagrać takiego 1 sezonu z relatywnie niewielkimi transferami.
0
@Comentateiro Logika jest trafna bo to sam Ten Haag chciał tych transferów. To on narzekał na konferencjach że inni wydają więcej. :)
Więc ten argument to jest kpina.
Bo to on wybierał piłkarzy na pozycję które chciał wzmocnić. Dostal kilku zawodników których zna z Ajaxu. To chyba tym bardziej łatwo powinien mieć?
Jest po prostu mitomanem któremu wyszedł jeden sezon I tyle.
Przychodzą jakieś kalafiory do takiego Tottenhamu czy Emery do Villi i robią lepszy wynik mniejszym nakładem
0
@PatrykBarca "Przychodzą jakieś kalafiory do takiego Tottenhamu czy Emery do Villi i robią lepszy wynik mniejszym nakładem"
Lepszy wynik. Żaden z nich nie zdobył 3 miejsca w lidze, zatem nie osiągnał lepszego wyniku. Mam nadzieję, że nie śmiejesz się z pustej gabloty Tottenhamu, pisząc to co napisałeś, bo Hag wsadził do gabloty Puchar Anglii po fenomenalnym meczu z Liverpoolem Kloppa.
Czy Ty aby nie przeinaczasz faktów?