PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tych niby aktywnych bramkarzy prócz Navasa to jest Masip nasz wychowanek i Karius :)
0
@Kondziubarca Można się łudzić że ich napastnicy dalej będą mieli zeza.
9
Śmiechy z tym Szczęsnym. Ale przydałby się jakiś właśnie taki Bramkarz z wolnego transferu.
0
@norbi77 Z naszego punktu widzenia brak awansu w CL wygrana ligi nam nie zrekompensuje. Chodzi głównie o finanse i przebudowę i tak dalej...
0
Swoja droga ten Fort nie ma wysokich notowań u Flicka. Że ten ani mysli Kounde na środek przestawić. Tylko da szanse kolejnym młodym kosztem tego.
0
@ViscaelBarca2007 No Musiala to jest oczywscie pilkarz klasę lepszy od obu. Ale nieosiągalny chyba.
0
@MOLESTA @Rust_Cohle
W zeszłym sezonie Nico 27pkt w Kanadyjce.
Diaz 13 :)
Luis miał ta przewagę że grał w CL I zrobił tam zawrotne liczby zero goli I zero asyst.
@ViscaelBarca2007
0
@KrwawiaceoczyVEB No przeskok z 3 ligi widocznie jest ogromny.
0
@rayan_7 City z wielkimi rywalami to gra ostatnio okrutnie nudno.
0
@Linnox Po myśli Papszuna to by 1:0 było.
0
@takisobiektos No Grabara też swego czasu mówił nie Ekstraklasie bo on trenuje na co dzień z Kloppem :)
0
@Rewolucja123 Nie wiem czy rekord takich kartek nie należy do Wisły Kraków @FcPortoFan1999
0
@norbi77 Tu musial być karny żeby Mbappe mógł strzelić.
0
@AFA Argentynski Zieliński.
0
@Gibbon_FCB Chyba za szybko by to ocenić. Sam Jackson jest mocno chimeryczny. Potrafi strzelić gola by później zmarnować 10 sytuacji.
2
@kanver_ Eric genialny występ wiec zasłużył.
1
@Khajio No ale to chyba trzeba mieć trochę rozegranych minut i na dłuższym dystansie. Bo jednak statystyki to coś czego łatwo może nie zrobić.
3
@tbas Ter Stegen większy. To on widzual lepiej pole gry. To on zagrał nie w tempo i głupio piłkę. Jeszcze gdy miał rywala przed sobą.
1
@tbas Ale ej, no paleciak do wożenia worków się przyda.
0
@KamQiX Neuer to jest poziom wyżej od Stegena co pokazuje kadra.
Wiadomo ze mogą. Ale nie o to chodzi żeby trzymać bramkarza z forma w kratkę albo słaba bo ma przed sobą kilka lat do emerytury...
2
@Faro Ja nie mogę. I lepiej mrugał jeszcze.
0
@KamQiX Nie no 6 lat grania? No Szanujmy się. To nie może być tak że chlop ma na zmianę 1 dobry sezon I dwa średnie. I tak o sobie być nr 1 bez konkurencjim
0
@KamQiX Ja nigdzie nie napisałem że coś w tym złego. On grał tyle że w jednych rozgrywkach. A iść do zarządu to co innego niż iść do mediów. Można wygrać rywalizację sportowo albo można narzekać i wymagać.
0
@ViscaelBarca2007 Ja uważam że wtedy mniej sienja to zwracało uwagi. Nie krążyły też wszędzie filmy z takimi wpadkami. Dziś to od razu po meczu masz 1000 memow I filmów.
A wpadi zaliczał każdy. Edwin, Cech itp.
6
@PatrychoO On nigdy nie wygrał tej rywalizacji. Popłakał się w mediach ,a że był młodszy to na niego postawiono.
0
@FcPortoFan1999 Przegraliśmy 2:1, od 10 minuty w 10. Mecz coś jak rewanz z PSG. Tylko że mniej rywalom wpadło. Nie ma za co.
0
@AduŚ07 Duże ryzyko patrząc na to ilu wróciło :)
0
@tbas Nigdy nie stykało. Styl ma znaczenie jeżeli idą za tym wyniki.
4
@FCB_dimiC Ale zimny prysznic się przyda. My jeszcze z nikim poważnym nie wygraliśmy. Monaco jeżeli chodzi o CL to również nie jest poważny rywal.
Wiec trzeba trochę ochłonąć bo ogrywanie ogórków po 5 czy 7 zero nic nie da w ostatecznym rozrachunku.
0
@SadeckiKocur Nico żeby odciążyć Yamala i rywal go nie podwajał.
Albo Musiala jako Lewy napastnik schodzący do środka.