PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ObiwanKenobi 4 piłki i pompkę oferowali. Płatne w ratach.
0
@Herato Ederson i Oblak.
1
@Linnox Tu nie chodzi tylko o to co kto wygrał. Rodri był po prostu bardziej kluczowy. Mial większy wplyw na zespoły itp. Samo bycie częścią ekip wygrywających trofea nie stawia Cię wyżej.
1
@Kgorecki2500 Pójdzie z mamą na kompromis i będzie mial chomika e akwarium...
0
@NeroTFP1 Polacy lubia być robieni w wała.
1
@Wojcio Nie ma się czym chwalić. Zaraz u Nas będzie taka minimalna jak Twoja pensja za granicą :)
5
@Kapitan hawk Myślała że to żarty, a to życie było.
1
@Luciano99 I o to w życiu chodzi. Powiedz jej że ma szczęście iż nie trafiła na jakiegoś nudziarza bez wyobraźni.
1
@NeroTFP1 Skazani na Shawshank i Forrest Gump.
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz jest tak samo nudny z trenerem jak i bez :)
0
@pikass14 No i nie możesz na mieście kebsa z piwkiem zjeść...
0
@maroon W sensie ze kolo się inaczej kręci? Czy cyfry inaczej odsłaniają?
2
@KamQiX Wydaje się to raczej proste. Posadzić 1 gościa z kalkulatorem i Excelem. A tutaj jakieś kombinacje aplejskie. Ci sprzedają ale nie wiedzą czy wystarczy. A Ci sobie uznają kwoty jakie chcą :)
4
To jakim cudem my mieliśmy problem z rejestracją Olmo? To w LL ktoś nie potrafi przekalkulować że będziemy mieli miejsce w budżecie.
Jak to jest liczone że żadna ze stron nie potrafi tego ogarnąć na bieżąco ile brakuje np....
1
@Cvzx Brak gry w pucharach. Dramatyczne miejsce w lidze. Oraz brak wartościowych zawodników w kadrze.....
Ciężko będą mieli wyjść z tego bagna.
0
@Faro W Barcy to jest możliwy w każdym sezonie. Pozdrawiam.
0
@arasz1819 A kiedy to nastąpi? Przed końcem jego kontraktu?
De Jong ma sporo zalet. Ale jeszcze więcej wad. I kilka dobrych miesięcy tego nie zmieni....
4
@fart No Lewy to nie jest i nie był żaden rozgrywający. To nie jest pilkarz który będzie nadawał tempo gry czy decydował o rozegraniu akcji. To jest typowy strzelec który żyje z podań. I może być 80 minut niewidoczny ale raz dostanie piłkę i strzeli. Jak np na ME z Hiszpania.
0
@Awtameok_Klana Ta ta. Wystracza 2 tygodnie. Przy poborze od razu dawany przydział. Gruby widły i na pierwszy front tak żeby mógł z 2 zasłonić. Kobity do gotowania grochówki albo na łącznika. A dla reszty symulatory na PS5.
0
@maroon Niektórzy są cule. A co za tym idzie go utrzymują :)
3
@vangoor Girezmann to był kalafior I tyle. On się świetnie odnajduje jako rzemislnik i piłkarz, który musi miec konkretne zadania plan. Jak ma coś wykreować sam to już dramat. On grał sporo meczów kiedy Leo nie było. I dalej była przeciętność. @MesQueUnClub_87
3
@Kgorecki2500 To trzeba opracować skrócony 2 tygodniowy program szkoleniowy - bez gry w ping ponga i obierania ziemniaków i się wyszkoli raz dwa.
1
@RoberDzik Ja byłem sceptyczny do obu. U Dembele nie podobały mi się te przekładki i taki pokraczny drybling. Coś jak Affelay czy Hleb.
Mbappe bazował głównie na przyspieszeniu i również mało było "magii"
Ale piłkarzem stal się świetnym.
0
@Linnox Boruc miał papiery na zdecydowanie większą karierę.
Ale też to czynu wielkim. Go w Glasgow pamięta każdy. Nawet jeżeli nie jest kibicem Celticu :)
Reszta polskich bramkarzy czegoś takiego sobie nie wypracowała.
1
@betonito Bale wtopa nie był. Na pewno nie spelnil oczekiwań. Plus zrobił im kilka rys wizerunkowych :) ale swoje cos tam strzelił.
Więcej wtop to Odriozola, Lucas Silva, Illaramendi...
0
@NeroTFP1 Są też tacy którzy mają biznesy dochodowe już podczas kariery. A potem odcinają kupony. Albo inwestują dobrze.
3
@Kgorecki2500 Po prostu badania były w basenie.
1
@Faro Ty sam jesteś memem. Już Ci wyjaśniłem. Zdobyli 2 trofea. Nie da się tego zrobić nie trenując. Ani nie biegając. Więc te teorie są przesadzone i tyle.
1
@NeroTFP1 @MesQueUnClub96 @tbas @MESSIah16 A umiecie rozgraniczyć to jakim ktoś jest człowiekiem a jakim piłkarzem?
Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Pilkarz to nie papież że musi być bez skazy.
Robili co robili ale jako piłkarze byli świetni. I nic tego nie zmieni. Pełni piłkarzy jest kretynami. Ale test na IQ ich umiejętności boiskowych nie umniejszy.
0
@koziar A w czym przeszkadza bycie ćpunem, narkomanem i alkoholikiem w byciu świetnym piłkarzem? :)
Obecne United to ma trenera parodyste wizjonera. I przepłaconych piłkarzy których nikt nie chce.