1

@ObiwanKenobi 4 piłki i pompkę oferowali. Płatne w ratach.

0

@Herato Ederson i Oblak.

1

@Linnox Tu nie chodzi tylko o to co kto wygrał. Rodri był po prostu bardziej kluczowy. Mial większy wplyw na zespoły itp. Samo bycie częścią ekip wygrywających trofea nie stawia Cię wyżej.

1

@Kgorecki2500 Pójdzie z mamą na kompromis i będzie mial chomika e akwarium...

0

@NeroTFP1 Polacy lubia być robieni w wała.

1

@Wojcio Nie ma się czym chwalić. Zaraz u Nas będzie taka minimalna jak Twoja pensja za granicą :)

5

@Kapitan hawk Myślała że to żarty, a to życie było.

1

@Luciano99 I o to w życiu chodzi. Powiedz jej że ma szczęście iż nie trafiła na jakiegoś nudziarza bez wyobraźni.

1

@NeroTFP1 Skazani na Shawshank i Forrest Gump.

0

@MesQueUnClub96 Hurkacz jest tak samo nudny z trenerem jak i bez :)

0

@pikass14 No i nie możesz na mieście kebsa z piwkiem zjeść...

0

@maroon W sensie ze kolo się inaczej kręci? Czy cyfry inaczej odsłaniają?

2

@KamQiX Wydaje się to raczej proste. Posadzić 1 gościa z kalkulatorem i Excelem. A tutaj jakieś kombinacje aplejskie. Ci sprzedają ale nie wiedzą czy wystarczy. A Ci sobie uznają kwoty jakie chcą :)

4

To jakim cudem my mieliśmy problem z rejestracją Olmo? To w LL ktoś nie potrafi przekalkulować że będziemy mieli miejsce w budżecie.

Jak to jest liczone że żadna ze stron nie potrafi tego ogarnąć na bieżąco ile brakuje np....

1

@Cvzx Brak gry w pucharach. Dramatyczne miejsce w lidze. Oraz brak wartościowych zawodników w kadrze.....

Ciężko będą mieli wyjść z tego bagna.

0

@Faro W Barcy to jest możliwy w każdym sezonie. Pozdrawiam.

0

@arasz1819 A kiedy to nastąpi? Przed końcem jego kontraktu?
De Jong ma sporo zalet. Ale jeszcze więcej wad. I kilka dobrych miesięcy tego nie zmieni....

4

@fart No Lewy to nie jest i nie był żaden rozgrywający. To nie jest pilkarz który będzie nadawał tempo gry czy decydował o rozegraniu akcji. To jest typowy strzelec który żyje z podań. I może być 80 minut niewidoczny ale raz dostanie piłkę i strzeli. Jak np na ME z Hiszpania.

0

@Awtameok_Klana Ta ta. Wystracza 2 tygodnie. Przy poborze od razu dawany przydział. Gruby widły i na pierwszy front tak żeby mógł z 2 zasłonić. Kobity do gotowania grochówki albo na łącznika. A dla reszty symulatory na PS5.

0

@maroon Niektórzy są cule. A co za tym idzie go utrzymują :)

3

@vangoor Girezmann to był kalafior I tyle. On się świetnie odnajduje jako rzemislnik i piłkarz, który musi miec konkretne zadania plan. Jak ma coś wykreować sam to już dramat. On grał sporo meczów kiedy Leo nie było. I dalej była przeciętność. @MesQueUnClub_87

3

@Kgorecki2500 To trzeba opracować skrócony 2 tygodniowy program szkoleniowy - bez gry w ping ponga i obierania ziemniaków i się wyszkoli raz dwa.

1

@RoberDzik Ja byłem sceptyczny do obu. U Dembele nie podobały mi się te przekładki i taki pokraczny drybling. Coś jak Affelay czy Hleb.

Mbappe bazował głównie na przyspieszeniu i również mało było "magii"
Ale piłkarzem stal się świetnym.

0

@Linnox Boruc miał papiery na zdecydowanie większą karierę.
Ale też to czynu wielkim. Go w Glasgow pamięta każdy. Nawet jeżeli nie jest kibicem Celticu :)

Reszta polskich bramkarzy czegoś takiego sobie nie wypracowała.

1

@betonito Bale wtopa nie był. Na pewno nie spelnil oczekiwań. Plus zrobił im kilka rys wizerunkowych :) ale swoje cos tam strzelił.

Więcej wtop to Odriozola, Lucas Silva, Illaramendi...

0

@NeroTFP1 Są też tacy którzy mają biznesy dochodowe już podczas kariery. A potem odcinają kupony. Albo inwestują dobrze.

3

@Kgorecki2500 Po prostu badania były w basenie.

1

@Faro Ty sam jesteś memem. Już Ci wyjaśniłem. Zdobyli 2 trofea. Nie da się tego zrobić nie trenując. Ani nie biegając. Więc te teorie są przesadzone i tyle.

1

@NeroTFP1 @MesQueUnClub96 @tbas @MESSIah16 A umiecie rozgraniczyć to jakim ktoś jest człowiekiem a jakim piłkarzem?

Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Pilkarz to nie papież że musi być bez skazy.
Robili co robili ale jako piłkarze byli świetni. I nic tego nie zmieni. Pełni piłkarzy jest kretynami. Ale test na IQ ich umiejętności boiskowych nie umniejszy.


0

@koziar A w czym przeszkadza bycie ćpunem, narkomanem i alkoholikiem w byciu świetnym piłkarzem? :)


Obecne United to ma trenera parodyste wizjonera. I przepłaconych piłkarzy których nikt nie chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?