PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aldewir Spójrz na prawdziwego Ronaldo.
0
@Adran360 To tak jakbyś stwierdził że Słowacja kiedyś była potęgą. Bo była Czechosłowacja :)
0
@arasz1819 Bardzo dużo. Uwielbiałem Holandię. Ich styl gry, trenerów, piłkarzy.
Van Basten, Rijkaard ,Gulit czy pozniej Seedorf, Van Persie, Snejider, Robben,
I wielki Bergkamp.
Ale oni są w mega kryzysie. Z dawnej Holandii zostały tylko wspomnienia. Trenerzy wypaleni i talenty które w Europie giną...
0
@Adran360 Jak pytałem o ZSRR czy Rosję?
0
@arasz1819 Się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Ich kultura gry jest tragiczna. Znaczy przy Bośni jest ok.
Ale tam jest dramat bo następców brak. Pokolenie słabe. A gwiazda kest taki Depay który się odbija od każdego poważnego klubu.
0
@arasz1819 Mówisz że fajnie z to Bosnia chodzi? To jest właśnie obecny ich poziom....
0
@FcPortoFan1999 Brzmi jak Niemiec :)
0
@MesQueUnClub96 No z ogórkami sobie pograją. A później na turniej i szybko do domu.
0
@FcPortoFan1999 Kiedy ostatni raz Rosja coś ugrała na turnieju? :)
1
@Rust_Cohle Zgadza się. I 3 w kolejce do grania w kadrze. I to dopiero jak Reece złapie kontuzje.
2
@escarabajo A dlaczego w Maroko na napadzie gra jakiś kalafior? A na ławie El-Nesyri czy ten z Olympiakosu?
2
@tristan87 Ostatnio widziałem jak zespół gdzie było 5 nominowanych nie potrafil wygrać z Mallorcą.
1
@takisobiektos Ja to nie mam pojęcia po co trzymają takich wypalonych na ławce.
Deschamps czy Dalic w Chorwacji...
Southgate też by trzymali....
2
@Rust_Cohle I 149 goli zawalonych :)
0
@Stinger_ U Włochów to wszystko średnio wygląda. Kadra, liga, talenty. Wszystko ostatnio coraz gorzej. Łącznie z trenerami. Bo Ci co błyszczą to u schyłku karier.
0
@Faro Jest jedynym trenerem który to zobaczył.
0
@Marian_Pazdzioch Dokładnie w takiej pozycji powinni mu postawić.
5
@Arden Chłop sam nie wykorzystał szansy. Grał na różnych pozycjach i wszędzie kaszane. Zjadła go presją i zaczął opowiadać kocopoly w wywiadach. Marnował setki na potęgę....
Chłop to talizman na przegranie ligi.
21
Genialny zawodnik. Nigdy nie odpuszczał, nawet jak zmarnował 2 setki. Ale po karierze to mu szajba odbiła kompletnie....
0
@agaFCB Jakby grała z Mirkiem z AZS Konstancin to miałby szanse.
1
@mrboom To musiało być zajebiscie dobre 26 minut :)
0
@Linnox By jej zszywka za uchem puściła to być się zdziwił.
0
@FcPortoFan1999 Widzisz. Klątwa Borka przełamana kolejny raz.
0
@bartas97 Pfff. Przy Pele to kalafior.
1
@lukaszbrk Uczta dla koneserów.
0
@ShawnC Zgdza się. Wygrał z nimi 3 mecze z rzędu. Potem było dużo gorzej. Ale tutaj mówimy o początku. Więc ten był świetny. Flick ma tako również ale dystans na razie malutki i brak weryfikacji.
0
@Faro U nich to akurat ostatnja szansa na ciekawe pokolenie piłkarzy :)
0
@KlimO No szli w wynik. Ściągali emerytów którzy mieli dać jakoś od razu. Nie wyszło. Następców brak. Szkółka słaba.
0
@ShawnC No ogral i zmiotł z planszy ich też w SPH. Gdzie kontrola gry była Genialna.
0
@KlimO No Szanujmy się. Milan blisko spadku z Serie A nie był. Kadrę mieli swego czasu dramatyczna. Ale oni sie dźwignęli ponieważ są marka która przyciąga dalej i mają ogromne zaplecse z rzesza fanów.