PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@misterio No nowa "ofiarą" krytyki zostanie pilkarz który będzie grał najsłabiej.
2
@betonito Gruzin już kupiony, a Raya dopiero co przyszedł do Arsenalu.
4
Nie ma co się złościć. To było tylko małe nieporozumienie Ter Stegena z Erickiem....
0
@MatBac1991 Ja to bym chciał Lobotke na DM.
0
@arasz1819 Ciekawe czy Slot wyjdzie na tym lepiej.
1
@KrzysekFCB Barcola to niech się kopie w PSG po czole. Chłop prócz szybkości to ma mało do zaoferowania. Nico plus tego że jest Hiszpanem i łatwiej mu o aklimatyzacje. To i wydaje się mieć łeb na karku plus większy wachlarz zagrań.
0
@SadeckiKocur Przed chwilą był płacz że Gundo odchodzi.
Wittz z Musiala to są zawodnicy lepsi dla nas i pod względem formy i przyszłości.
Do tego 3 pozycje a masz 3 piłkarzy- Raphe , Yamala i Olmo. Na ławce tylko Fermin. Sezon długi, kontuzje.
2
@Pnog37 Jeżeli chodzi o Barde Ti we wszystkim.
Chciałbym przypomnieć że jest 6 kolejka i jeszcze nigdy nikt tytułu po 6 kolejakch nie wygrał.
Xavi zdobył 2 puchary dla Nas. Flick O.
Xavi wprowadził sporo młodzieży, Flick na razie nikogo. Bo Bernal zagrał 3 mecze a Casado 2.
0
@SadeckiKocur No u nas pasuje i jeden I drugi. Flick gra z 3 ofensywnymi graczami prócz 9.
5
Właśnie dlatego potrzebny jest ktoś jak Nico.
Mało kto wpisałem na głupi pomysł krycia indywidualnego Messiego kiedy z drugiej strony był Neymar....
1
@Messibestplayerintheworld Jakby rzuty karne były liczone jako okazja to byliby w czołówce.
0
@bartas97 Ja mam nadzieję że przyjdzie i skończy jak Benitez.
2
@PIWOSZ89 Już widzę to gadanie że strzelał kelnerom. A Mbappe jest lepszy bo dzisiaj futbol jest na innym poziomie...
1
@Kapitan hawk Bo tam miarą sukcesu jest średnia dali na mecz I kartek :)
0
@Mitch_Atleta Dodajac do tego ze zawiódł na mundialu wychodzi ze średniak.
0
@Mitch_Atleta Drugi jeszcze nigdy nie zabłysnął z mocnym rywalem, a z kelnerami strzela mniej :)
0
@takisobiektos No jeżeli chodzi o życie to każdy się przyczynił. I kościół i każda patria polityczna. I kibice i narodowcy i lgbt i kółko gospodyń wiejskich też.
Chodzi o to ze to bez znaczenia w przypadku pory dla powodzian.
9
@tristan87 To nawet lepiej. Nie trzeba darmozjada w więzieniu utrzymywać.
0
@tristan87 I to jest dobra informacja. Nowy trener i nowa szansa.
0
@Firestone Nie porównuje tu nikogo do siebie. Mówię że 6 meczy to szybko aby się przywiązać. Trzymam kciuki aby Flick zapisał się w naszej historii. Kibicuje kazdeku kto juz tu trafi.
Ale na ten moment to jest NIKT jeżeli chodzi o Barce.
9
@Cygan BRC Żenada to jest mieć kij w dupie.
4
@Firestone Szybko się przywiązałeś biorąc pod uwagę że nie graliśmy z nikomu poważnym. Jest 6 kolejka sezonu. I co najważniejsze nie było żadnego "kryzysu" spadku formy....
1
@maroon Bo im się tam dobrze Japończycy kojarzą. A przede wszystkim Nakamura :)
1
@Rust_Cohle Razem z Wasylem.
0
@TheNekro94 Oglądali ostatnio mecz gdzie grał Piszczek z Kuba i myśleli że oni dalej w BVB.
0
@Rifek Tu nie chodzi tylko o to. Brakuje polotu i tej łatwości zdobywając goli z wielkimi. Potrafią ograc slabeuszy ale jak rywal się ustawi to kaplica....
0
Ja to w sumie dawno nie widziałem dobrego meczu City z klasowym rywalem. Oni jak wygrywają to na styk.
0
@ViscaelBarca2007 Juventus bo oni też z "sukcesami" pozasportowymi
16
@norbi77 A jaka miało by jeszcze dawać?
0
@abram3k No tam był bez formy fizycznej. To słowo kluczowe.
@ShawnC Nikt nie zakazał, ale też może nikt nie nakazał.