1

@misterio No nowa "ofiarą" krytyki zostanie pilkarz który będzie grał najsłabiej.

2

@betonito Gruzin już kupiony, a Raya dopiero co przyszedł do Arsenalu.

4

Nie ma co się złościć. To było tylko małe nieporozumienie Ter Stegena z Erickiem....

0

@MatBac1991 Ja to bym chciał Lobotke na DM.

0

@arasz1819 Ciekawe czy Slot wyjdzie na tym lepiej.

1

@KrzysekFCB Barcola to niech się kopie w PSG po czole. Chłop prócz szybkości to ma mało do zaoferowania. Nico plus tego że jest Hiszpanem i łatwiej mu o aklimatyzacje. To i wydaje się mieć łeb na karku plus większy wachlarz zagrań.

0

@SadeckiKocur Przed chwilą był płacz że Gundo odchodzi.
Wittz z Musiala to są zawodnicy lepsi dla nas i pod względem formy i przyszłości.
Do tego 3 pozycje a masz 3 piłkarzy- Raphe , Yamala i Olmo. Na ławce tylko Fermin. Sezon długi, kontuzje.

2

@Pnog37 Jeżeli chodzi o Barde Ti we wszystkim.
Chciałbym przypomnieć że jest 6 kolejka i jeszcze nigdy nikt tytułu po 6 kolejakch nie wygrał.
Xavi zdobył 2 puchary dla Nas. Flick O.
Xavi wprowadził sporo młodzieży, Flick na razie nikogo. Bo Bernal zagrał 3 mecze a Casado 2.

0

@SadeckiKocur No u nas pasuje i jeden I drugi. Flick gra z 3 ofensywnymi graczami prócz 9.

5

Właśnie dlatego potrzebny jest ktoś jak Nico.
Mało kto wpisałem na głupi pomysł krycia indywidualnego Messiego kiedy z drugiej strony był Neymar....

1

@Messibestplayerintheworld Jakby rzuty karne były liczone jako okazja to byliby w czołówce.

0

@bartas97 Ja mam nadzieję że przyjdzie i skończy jak Benitez.

2

@PIWOSZ89 Już widzę to gadanie że strzelał kelnerom. A Mbappe jest lepszy bo dzisiaj futbol jest na innym poziomie...

1

@Kapitan hawk Bo tam miarą sukcesu jest średnia dali na mecz I kartek :)

0

@Mitch_Atleta Dodajac do tego ze zawiódł na mundialu wychodzi ze średniak.

0

@Mitch_Atleta Drugi jeszcze nigdy nie zabłysnął z mocnym rywalem, a z kelnerami strzela mniej :)

0

@takisobiektos No jeżeli chodzi o życie to każdy się przyczynił. I kościół i każda patria polityczna. I kibice i narodowcy i lgbt i kółko gospodyń wiejskich też.

Chodzi o to ze to bez znaczenia w przypadku pory dla powodzian.

9

@tristan87 To nawet lepiej. Nie trzeba darmozjada w więzieniu utrzymywać.

0

@tristan87 I to jest dobra informacja. Nowy trener i nowa szansa.

0

@Firestone Nie porównuje tu nikogo do siebie. Mówię że 6 meczy to szybko aby się przywiązać. Trzymam kciuki aby Flick zapisał się w naszej historii. Kibicuje kazdeku kto juz tu trafi.

Ale na ten moment to jest NIKT jeżeli chodzi o Barce.

9

@Cygan BRC Żenada to jest mieć kij w dupie.

4

@Firestone Szybko się przywiązałeś biorąc pod uwagę że nie graliśmy z nikomu poważnym. Jest 6 kolejka sezonu. I co najważniejsze nie było żadnego "kryzysu" spadku formy....

1

@maroon Bo im się tam dobrze Japończycy kojarzą. A przede wszystkim Nakamura :)

1

@Rust_Cohle Razem z Wasylem.

0

@TheNekro94 Oglądali ostatnio mecz gdzie grał Piszczek z Kuba i myśleli że oni dalej w BVB.

0

@Rifek Tu nie chodzi tylko o to. Brakuje polotu i tej łatwości zdobywając goli z wielkimi. Potrafią ograc slabeuszy ale jak rywal się ustawi to kaplica....

0

Ja to w sumie dawno nie widziałem dobrego meczu City z klasowym rywalem. Oni jak wygrywają to na styk.

0

@ViscaelBarca2007 Juventus bo oni też z "sukcesami" pozasportowymi

16

@norbi77 A jaka miało by jeszcze dawać?

0

@abram3k No tam był bez formy fizycznej. To słowo kluczowe.
@ShawnC Nikt nie zakazał, ale też może nikt nie nakazał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?