PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak chwalili ludzie tu te City co Pep kadrę nie zbudował. A tam rezerwowej 9 brak.
Skrzydła to mają ciężko nawet wiatr zrobić. W środku pola wyjmujesz 1 zawodnika i wyglądają jak Elevator Kaborno.
Przecież tym składem zdominować PL to jest najwyższy kunszt trenerski. A tu pierdziela kocopoly ludzie że kupują kogo chcą.....
Gdzie taka Cheslea czy United wydają więcej.
1
@Bartula Z jednej strony to piłkarz o bardzo dużych umiejętnościach technicznych oraz wizji gry.
Z drugiej wiekowy i fizycznie by odstawał. Bo chlop by za spora częścią akcji po prostu nie nadążył.
3
Ćwiąkalski miał rację że będzie nam brakowało tego Gundogana. Forma kosmiczna.
No i jak przegramy w końcu mecz to kto wyjdzie do mediów i zmotywuje chłopaków?
0
@MesQueUnClub_87 Nie był pierwszym wyborem u nich. A teraz jest i gra słabo :)
1
@Bartula On ma dziurawą kadrę :)
0
@kulek22 Karol z Familiady przetarł szlak
0
@tbas No w końcu najlepsza u nas jest ofensywa.
0
@Linnox No to jak nie wiesz co ma klub do repki, to po co zabierasz głos? :)
1
@AFA wyzywasz od parodystow Martinelliego który gra w Arsenalu i najmocniejszej lidze.
A chwalisz jakichś Argentyńczyków którzy graja w popierdółkach z Serie A...
0
@FcPortoFan1999 @Luciano99 On o strzelaniu z ucha pisal.
0
@Wojtek84 Ja widziałem na żywo Roniego, Eto'o , Messiego ,Xaviego Inieste czy Neya.
Gryzak przy nich to nikt.
0
@Kgorecki2500 Ci od Koranu nie piją takich sikaczy. Wino to jest dobre jak się patelnia przypali.
1
@ToWinaSedziego Marina to nie wie kto to jest.
8
Real Madryt jest oburzony latkami za protesty gdy przed sezonem mówiono, że będzie to od tego sezonu egzekwowane i karane.
Może dla nich jakieś specjalne spotkanie trzeba zorganizować dla niepełnosprytnych, bo za pierwszym razem nie zrozumieli.
1
Wiadomo ze taki transfer to świetna sprawa dla polskiego kibica.
Trzeba życzyć mu powodzenia. Trzymać kciuki ze się uda. A może byc różnie. Bo to taka pozycja gdzie kolega Twojego błędu nie naprawi.
Już widzę zachwyty po dobrym meczu . I już widzę komentarze po błędach że to przez to iż nie trenował do sezonu I palił fajki.
3
@macio_944 A po co stać pod budykiem i się w okna gapić?
9
@Peciak I tak powinno być.
0
@KierownikLucas No my gotówki to mamy w brud.
3
Kontuzja tego kalafiora to tylko ich wzmocni. Chłop miejsce zabierał i strzelał tylko z karnych.
0
W sumie trochę śmiesznie by było gdyby Szczęsny musiał oddać to 2 mln Juve. U nas by tyle zarobił i wyszedłby na 0....
1
@Kapitan hawk I tutaj akurat nikt nie miał by pretensji o zmianę koloru skóry głównych aktorów :)
0
@D10SLEO Wniosek taki że jak się fauluje to się nie dyskutuje :)
0
@Dejvo Zębuszka kurła.
0
@Salchent To trzeba było tam Roque wypożyczyć by się odnalazł.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Oby nie Como. Chyba że na 1:4 bo Atalanta win mi kupon zamyka.
1
@Stinger_ Zgadza się. Ale i tak ich korci żeby kupić zastępstwo.
0
@norbi77 To są niewyzyte świnie. Więc nie wiem o co się czepiać.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Camavinga i jakość w pomocy? To typowy przecinak.
On w rozegraniu jest słaby. Nikt nie zastąpi im Kroosa.
4
@Pawel13sz Śmieszne to brzmi kiedy to on wprowadził lagę w Barcy i najbardziej ograniczył rolę pomocy.
5
Właśnie dlatego warto mieć 70 zawodników w kadrze. Żeby można było lekko 3:0 wielkie Barrow ograc grając piątym składem.