1

Tak chwalili ludzie tu te City co Pep kadrę nie zbudował. A tam rezerwowej 9 brak.
Skrzydła to mają ciężko nawet wiatr zrobić. W środku pola wyjmujesz 1 zawodnika i wyglądają jak Elevator Kaborno.

Przecież tym składem zdominować PL to jest najwyższy kunszt trenerski. A tu pierdziela kocopoly ludzie że kupują kogo chcą.....
Gdzie taka Cheslea czy United wydają więcej.

1

@Bartula Z jednej strony to piłkarz o bardzo dużych umiejętnościach technicznych oraz wizji gry.

Z drugiej wiekowy i fizycznie by odstawał. Bo chlop by za spora częścią akcji po prostu nie nadążył.

3

Ćwiąkalski miał rację że będzie nam brakowało tego Gundogana. Forma kosmiczna.
No i jak przegramy w końcu mecz to kto wyjdzie do mediów i zmotywuje chłopaków?

0

@MesQueUnClub_87 Nie był pierwszym wyborem u nich. A teraz jest i gra słabo :)

1

@Bartula On ma dziurawą kadrę :)

0

@kulek22 Karol z Familiady przetarł szlak

0

@tbas No w końcu najlepsza u nas jest ofensywa.

0

@Linnox No to jak nie wiesz co ma klub do repki, to po co zabierasz głos? :)

1

@AFA wyzywasz od parodystow Martinelliego który gra w Arsenalu i najmocniejszej lidze.

A chwalisz jakichś Argentyńczyków którzy graja w popierdółkach z Serie A...

0

@FcPortoFan1999 @Luciano99 On o strzelaniu z ucha pisal.

0

@Wojtek84 Ja widziałem na żywo Roniego, Eto'o , Messiego ,Xaviego Inieste czy Neya.

Gryzak przy nich to nikt.

0

@Kgorecki2500 Ci od Koranu nie piją takich sikaczy. Wino to jest dobre jak się patelnia przypali.

1

@ToWinaSedziego Marina to nie wie kto to jest.

8

Real Madryt jest oburzony latkami za protesty gdy przed sezonem mówiono, że będzie to od tego sezonu egzekwowane i karane.

Może dla nich jakieś specjalne spotkanie trzeba zorganizować dla niepełnosprytnych, bo za pierwszym razem nie zrozumieli.

1

Wiadomo ze taki transfer to świetna sprawa dla polskiego kibica.
Trzeba życzyć mu powodzenia. Trzymać kciuki ze się uda. A może byc różnie. Bo to taka pozycja gdzie kolega Twojego błędu nie naprawi.

Już widzę zachwyty po dobrym meczu . I już widzę komentarze po błędach że to przez to iż nie trenował do sezonu I palił fajki.

3

@macio_944 A po co stać pod budykiem i się w okna gapić?

9

@Peciak I tak powinno być.

0

@KierownikLucas No my gotówki to mamy w brud.

3

Kontuzja tego kalafiora to tylko ich wzmocni. Chłop miejsce zabierał i strzelał tylko z karnych.

0

W sumie trochę śmiesznie by było gdyby Szczęsny musiał oddać to 2 mln Juve. U nas by tyle zarobił i wyszedłby na 0....

1

@Kapitan hawk I tutaj akurat nikt nie miał by pretensji o zmianę koloru skóry głównych aktorów :)

0

@D10SLEO Wniosek taki że jak się fauluje to się nie dyskutuje :)

0

@Dejvo Zębuszka kurła.

0

@Salchent To trzeba było tam Roque wypożyczyć by się odnalazł.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Oby nie Como. Chyba że na 1:4 bo Atalanta win mi kupon zamyka.

1

@Stinger_ Zgadza się. Ale i tak ich korci żeby kupić zastępstwo.

0

@norbi77 To są niewyzyte świnie. Więc nie wiem o co się czepiać.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Camavinga i jakość w pomocy? To typowy przecinak.
On w rozegraniu jest słaby. Nikt nie zastąpi im Kroosa.

4

@Pawel13sz Śmieszne to brzmi kiedy to on wprowadził lagę w Barcy i najbardziej ograniczył rolę pomocy.

5

Właśnie dlatego warto mieć 70 zawodników w kadrze. Żeby można było lekko 3:0 wielkie Barrow ograc grając piątym składem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?