0

@MesQueUnClub_87 Na plus znajomosc z Flickiem i forma pod nim

0

@adamek20151 United sie cieszy. Rywale nie

2

@Kapitan hawk A Sousa i Santos?

0

Z jednej strony ten David to super okazja bo mlody, nastrzelał goli w powaznej lidze no i oczywscie za darmo.

Ale jakos nie wyobrazam go sobie jako jedynej 9 w klubie. Profilem jakoś nie pasuje bo potrzebuje miejsca....

0

@Kgorecki2500 Za to uwielbiam nasz naród. Że mimo iż jakaś sprawa nie dotyczy nikogo osobiście. To zawsze znajdzie się ktoś lub grupa ludzi którym coś przeszkadza.
W krytykowaniu i narzekaniu jesteśmy mistrzami świata.
@Bobo25

A puszczanie dalej takich rzeczy albo robienia burzy z wszystkiego jak alko tubki jest genialne. Tak by nawet nikt o tym nie wiedział.

1

@wojopancer Ile byśmy wtedy nie zapłacili to było warto.

6

@Gronek Jaka? Przecież to on strzowyk tamta Barce. Busiego i Pedro wyciągając z rezerw. Pozywając się Roniego czy Deco.
Umniejszanie jest śmieszne. Bo gdyby nie on to by nie było trypletow.
A City gra jak gra też dzięki niemu. Kasy wydawali zawsze dużo. A jakks poprzednicy takiej domnacji nie zrobili.

0

@kanver_ No każdy trener ma swój pomysł na wykorzystanie 9. Konstrukcje akcji itp. Więc to statystyka z tyłka.

9

Nie lubię takiej dwubiegunówki i "plucia" na klub czy inne legendy przez byłych piłkarzy czy działaczy. Co innego buraczane komentarze kibiców. A co innego taki brak klasy. No nie wypada...

2

@SawneyBean No jakieś są. Ale to popierdolka przy logistyce i rozmachu Inpostu. No i ogólnie rzecz biorąc to czysty zysk dla Państwa aby wspierać swoją firmę.

2

@Tasde Polityk to ma emeryturę podczas pracy.

@Kgorecki2500 A teraz sobie wyobraz popijawę młodego pokolenia. By po 1 piwie się zaczęli kłócić które najlepsze i dlaczego kraftowe.
A druga połowa by kolorowe drinki piła....

0

@escarabajo To napisz sam do siebie coś w tym stylu. Może się uda :)

1

@Comentateiro Najwięcej się opierdzielali studenci do 25go roku życia. Tylko ich nie ma w statystykach z wiadomych przyczyn.

0

@MichuZ44 Jak na piłce się zna.

1

@Popitek12 Jeżeli takim samym ekspertem jak od piłki nożnej. To kariera krytyka filmowego stoi otworem.

1

@Comentateiro W tym roku po takich jak na Twoim awatarze się na konia wsiadało.

0

@NeroTFP1 Jak to szybko zleciało.

Dopiero co kłótnia o pogodę była.....

0

@Lucyfffer Wolne miasto Radom

0

@SelloutCrowd No ale klub może nie chcieć już monopolu Ter Stegena. Chłop forma w kratkę. Finansowo więcej zarabia niż Bułka. A perspektywy są jakie są....

0

@TheNekro94 No a jak na Chińczykach wymusili zakaz robienia dzieci? :)

0

@GeneralXavi @Kgorecki2500 Teraz tak gada. Ale jak stroił fochy na laddse młodzieżowej, albo w wywiadzie że on nie będzie jechał na kadrę "piłek nosic" to cóż.

No jest to gość który atmosferę może tylko zepsuć. Który myśli że mu się należy. I w końcu gość który gra 1 sezon w lidze top5. Mógłby dostać powołanie. Ale niczego by to nie zmieniło.

0

@Commando Xavi to Atletico lał raz po raz

0

Taktyczna zmiana Ferrana w 5min i rywal się nie mógł połapać.

0

@KrwawiaceoczyVEB Gavi bo zjada z jedną nogą. W obronie lepszy, a w ataku bezapelacyjnie lepiej operuje piłka.

1

@Arden Zgadza się.

A to powinny być posty.
Współczuję i już zapomniałem o chlopie...
@Luciano99

0

@sevs Dużą pensję by chciał jak na parkingowego.

0

@Lionel_Messi10 Coelawe jak się sprawdza te talenty. Już sprowadził Alvareza I ten dziś kopie się po czole w Atletico.

0

@Gall Mój błąd. Miało być 2 , 3 mecze....

1

@DonCarletto Lucas da rade :)
I zaraz tam będzie Camavinga grał jak trzeba....

0

@DonCarletto Ale było to zachowanie głupie. Bo zamachnął się jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Nie obserwował boiska, przeciwnika. Zupełnie stracił orientację i wyszło jak wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?