PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ A ja sobie wyobrażam. Że na ten moment nie ma żadnego zgrania z linia obrony. I może grać Pena....
3
@Popitek12 Wódka nie ma smakować tylko poniewierać.
0
@MesQueUnClub_87 Sprawdzam. I jak nie ma nic z E albo siarczanów itp to nie biorę.
1
@Rust_Cohle A to i tak go ona oszukała. Bo myślał że to trans.
1
@Zoker Antotny jest kluczowym elementem układanki wielkiego wizjonera Ten Haaga.
@Rust_Cohle
0
@Linghunter88 Widocznie nie pamiętasz jego gry łokciami, albo jak specjalnie deptał rękę Leo.
Odpalow to on miał sporo. Jakby nje brał leków to pewnie co mecz.
1
@Rust_Cohle Fajny jeszcze beef z Conte miał.
0
@Linghunter88 A w jakim nie?
0
@partymaker Zależy kogo spytasz :)
0
@Pedri16Future Nie mogłeś wyjść bo nie masz balkonu?
0
Komentarz usunięty
2
@Pedri16Future Gołe lalki czy bobasy to sprzedawali już w latach 90. Problem to polega na dzisiejszym świecie że wtedy nikomu takie głupoty do głowy nie przychodziły. A dziś każdy widzi w tym coś nienormalnego...
0
@sewciu50 A to Ten Haag odchodzi? Przecież to on go chciał :)
1
@tristan87 Myślę że plakac nie płacze. Mogą go zwalniać po miesiącu z tych klubów Arabskich. A odprawy bierze solidne...
4
@Arden Na ten moment to nic się nie zmieniło, prócz mord przy korycie i wymiany mord przy korytach różnych spółek.
0
@takisobiektos Ponieważ podczas zbliżeń ma minę srajacego kota. A gdy idzie na wywiad to klękajcie narody.
0
@Sulimo Gdy wybieramy najlepszego to wiek nie ma znaczenia.
0
@Stinger_ Mnie to zastanawia dlaczego Simeone go wypuścił. Jak sam kupuje co chwile kilku zawodników do ataku....
0
@Pressinho On ma Pech na drugie imię.
0
@tristan87 Szczurek obejrzy w tv i zapomni o tych kocopołach.
0
@FcPortoFan1999 Powinien wymienić człowieka odpowiedzialnego w sztabie za obrone.
0
@Sulimo Z Bednarkiem to czasem bywa że możemy strzelić więcej a przegrać.
0
@takisobiektos Bo jak postawisz paralityka na środku obrony, to w każdej możliwej konfiguracji i ustawieniu on dalej będzie paralitykiem.
0
@VegetaPolska Bo oni mają większy kredyt zaufania u Probierza. Niż gość który ma 1 występ.
0
@Czajka90 I by nie wygryzł. Ibra gada I wygrywaniu a CL wygrywały kluby z których odchodził:)
0
@VegetaPolska Dokładnie wypadł slabo w pierwszym meczu i nie można spróbować innego wariantu.
0
@ToWinaSedziego A daj spokój.
0
@maroon Widzę chociaż kolega z tych bystrych ;)
0
@Sulimo Ale dla mnie to on mógł po mleko pójść i dostać z bańki.
Muszę Ci powiedzieć że @Kessie wybrał Demembele jako najinteligentniejszego piłkarza. A u mnie był byś wysoko jako użytkownik Rambli :)
3
@Sulimo @FabianekMrozek y no nie mówcie ze łykacie takie rzeczy?
Nie miałem nigdy wysokiego mniemania o inteligencji i bystrosci La Bamby. Ale no że aż tak....