0

@Stinger_ A ja sobie wyobrażam. Że na ten moment nie ma żadnego zgrania z linia obrony. I może grać Pena....

3

@Popitek12 Wódka nie ma smakować tylko poniewierać.

0

@MesQueUnClub_87 Sprawdzam. I jak nie ma nic z E albo siarczanów itp to nie biorę.

1

@Rust_Cohle A to i tak go ona oszukała. Bo myślał że to trans.

1

@Zoker Antotny jest kluczowym elementem układanki wielkiego wizjonera Ten Haaga.
@Rust_Cohle

0

@Linghunter88 Widocznie nie pamiętasz jego gry łokciami, albo jak specjalnie deptał rękę Leo.
Odpalow to on miał sporo. Jakby nje brał leków to pewnie co mecz.

1

@Rust_Cohle Fajny jeszcze beef z Conte miał.

0

@Linghunter88 A w jakim nie?

0

@partymaker Zależy kogo spytasz :)

0

@Pedri16Future Nie mogłeś wyjść bo nie masz balkonu?

0

Komentarz usunięty

2

@Pedri16Future Gołe lalki czy bobasy to sprzedawali już w latach 90. Problem to polega na dzisiejszym świecie że wtedy nikomu takie głupoty do głowy nie przychodziły. A dziś każdy widzi w tym coś nienormalnego...

0

@sewciu50 A to Ten Haag odchodzi? Przecież to on go chciał :)

1

@tristan87 Myślę że plakac nie płacze. Mogą go zwalniać po miesiącu z tych klubów Arabskich. A odprawy bierze solidne...

4

@Arden Na ten moment to nic się nie zmieniło, prócz mord przy korycie i wymiany mord przy korytach różnych spółek.

0

@takisobiektos Ponieważ podczas zbliżeń ma minę srajacego kota. A gdy idzie na wywiad to klękajcie narody.

0

@Sulimo Gdy wybieramy najlepszego to wiek nie ma znaczenia.

0

@Stinger_ Mnie to zastanawia dlaczego Simeone go wypuścił. Jak sam kupuje co chwile kilku zawodników do ataku....

0

@Pressinho On ma Pech na drugie imię.

0

@tristan87 Szczurek obejrzy w tv i zapomni o tych kocopołach.

0

@FcPortoFan1999 Powinien wymienić człowieka odpowiedzialnego w sztabie za obrone.

0

@Sulimo Z Bednarkiem to czasem bywa że możemy strzelić więcej a przegrać.

0

@takisobiektos Bo jak postawisz paralityka na środku obrony, to w każdej możliwej konfiguracji i ustawieniu on dalej będzie paralitykiem.

0

@VegetaPolska Bo oni mają większy kredyt zaufania u Probierza. Niż gość który ma 1 występ.

0

@Czajka90 I by nie wygryzł. Ibra gada I wygrywaniu a CL wygrywały kluby z których odchodził:)

0

@VegetaPolska Dokładnie wypadł slabo w pierwszym meczu i nie można spróbować innego wariantu.

0

@ToWinaSedziego A daj spokój.

0

@maroon Widzę chociaż kolega z tych bystrych ;)

0

@Sulimo Ale dla mnie to on mógł po mleko pójść i dostać z bańki.

Muszę Ci powiedzieć że @Kessie wybrał Demembele jako najinteligentniejszego piłkarza. A u mnie był byś wysoko jako użytkownik Rambli :)

3

@Sulimo @FabianekMrozek y no nie mówcie ze łykacie takie rzeczy?

Nie miałem nigdy wysokiego mniemania o inteligencji i bystrosci La Bamby. Ale no że aż tak....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?