0

@Stinger_ Tak to jest jak wybiorą kapitana z łapanki który jeszcze nie umie liczyć.

0

@Rust_Cohle Te gwiazdy Budesligi jak idą do PL to cieniutko tam wyglądają. Werner, Fulkrug, Sancho....

Ogólnie dziwne te ruchy Artety na 9. Chciał Jesusa bo z nim pracował. A gość na ławie i gra tam Havertz. Odrzucił tego Baloguna ktory by w czołówce strzelców LIGUE 1.

0

@abram3k Warto też zaznaczy że nawet u Flicka przegrał rywalizację z Bernalem i skorzystał na jego kontuzji. Bo to tego czasu nie wstał z ławki.
To samo jeżeli chodzi o selekcjonerów młodzieżowych kadr Hiszpanii. Żaden nic w nim nie widział i szansy nie dał.

Sam byłem co do niego sceptyczny przez to. Bo chlop ani warunków. Ani niczym specjalnym się nie wyróżniał. I grał tylko w 3 lidze.

0

@AmigoBlancos Nie ważne co byś zobaczył to jest niemożliwe bo Real w XXI wieku nigdy tyle nie wygrał.

1

@Firestone Nie byłem.
Ale moge smiało powiedziec ze mnie przekonał. Chodz sezon tak naprawde dopiero sie zaczyna. Gra jest genialna, fizycznosc jest genialna.

Ale jestem ciekaw ile tk zespol wytrzyma i czy to granie czytelne dla rywala nie pozbawi Nas tytulow w kluczowej fazie.

0

@Gall Genialny!!!
Moge smialo przyznac po 2 ostatnich meczach ze sie mylilem.
Gosc nie dawał zupelnie argumentów. Widzialem go w Barcy B, presezonie.
Nie imonował zupelnie niczym procz biegania. Nie dosał tez szansy gdy dostawało ją pelno innych w tym np Fermin skreslony...
Nie widzial go nigdy w kadrze mlodziezowej zaden selekcjoner. Jak widac czasem mozna "eksplodowac" nagle

2

No i kolejny mecz gdzie zabrakło Gundogana. Tego mentalu, momentu aby zwolnic w środku pola i podać do tyłu. Piłka za szybko krążyła znowu.

1

@norbi77 Ja się bałem jak uderzał bo był na wykroku i myślałem że za lekko uderzy.

1

Wszystko i tak przez to, że Ancelottiemu w 50min się gumy do żucia skończyły.

1

@wojopancer Obraził madryciakow? A to akurat trzeba i słusznie zrobił.

0

A Carlo ten swój genialny plan to wyjaśnił? Czy za bardzo mu mucha w nosie przeszkadza.
Przegrywać to on nie potrafi.

2

Ustawcie te podszywki i madryciaki w rzędzie, żeby któryś 2 razy przez przypadek wyjaśniony nie został.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Też myślę że w końcu Rayo padnie

0

@bartekvisca Byle wygrać. Może nawet Rudiger strzelić samobója.

0

@Stinger_ To właśnie po Probierzu procentuje.

2

@MesQueUnClub96 No strzelił. Fajnie. I co to zmienia? Co tydzień strzela Bayernowi? W każdej kolejce jakiemuś gigantowi?

2

@MesQueUnClub96 Lewy strzela za to samym potęgom.

1

W City coś ostatnio zaczął grać ten Nunes. Przyspawany do ławki był. Aadko grał nawet w obliczu kontuzji. A tu kolejny pierwszy sklad i dziś asysta.

0

Szczerze to ja w ciemno biorę 1:0 dla Nas po golu dupą w 95min.

1

@BlancoJugador Czasem. Tylko że Cristiano w Realu bazował na serwisie. Leo go nawet czasem nie potrzebował. No i nie zawsze było tak że wszyscy musieli grac na niego.

W Realu wyjścia nie mieli.

3

@Janas11224 El Classico jest ciekawsze nawet jak jest 0:0 , a w hicie PL 3:3.

1

@BlancoJugador On miał liczby zawsze najlepsze w lidze. Nie zależnie czy grał. Xavim i Inietsa. Czy liczby musial "dzielic" z Neyem i Suarezem.
Ponieważ to piłkarz kompletny i potrafił sytuacja zrobić sobie sam. A czasem wrecz to wyglądało jakby sam sobie asystował.

1

@Donnie_Darko A przyjdzie Ci jakiś cymbał i napisze że Messi miał łatwo o liczby. Bo grali na "niego" . Albo miał w składzie Xaviego i Inieste....

1

@Donnie_Darko Nie pisz tylko tego Ancelottiemu.

0

@Janas11224 Do tego umówili się na karnego.

1

@Andi18 No chyba 2 lata temu wydali najwięcej na transfery z całej ligi. Widocznie teraz procentuje :)

1

@JimMorrisonFCB Barca co roku się nim interesowała :)

@escarabajo A gdzie Śp Reyes :)

0

@Kidd Tam nikogo Bundesliga za bardzo nie interesuje.
Wymiana pokoleniowa może pość różnie.
Co do wyników to grali 3 mecze z rywalami powiedzmy z topu. Aston Villa , Barca i Leverkusen. I żadnego nie wygrali odnosząc 2 porażki.

0

@Toretto Zgadzam się że logistycznie można to zrobić lepiej. Ale tu chyba chodzi o moc przerobową NIKE.
Bywa tak że cały kontener koszulek Barcy nie trafia nawet do sklepu a już jest sprzedany. Przecież gdyby koszulek był ciągle brak. To jak moglibyśmy bić rekordy sprzedaży ich. Albo być w czołówce na świecie jeżeli chodzi o ich sprzedaż.

0

@Kidd Frustracji ciąg dalszy. Zmiana trenera która nie wniosła dużo. Remis z Leverkusen czy porażka z Barca.
Za chwilę odejścia Neuera, Mullera. Kończące się kontrakty Kommicha i jeszcze paru.
Tam przyszłość nie maluje się kolorowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?