PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Mi też bliżej. Bo Bayer ostatnio miał duże problemy ze skutecznością.
0
@Bykunn Dokładnie tak.
Jakby oni mieli coś ciekawego do powiedzenia.
A przykład Eminema który wsparł e kampani to już odlot. Gość który nagrał tyle kawałków na "system" :)
0
@bartekvisca Dzwonisz na 112 że dziecko miało bezdech albo coś w tym stylu. Przyjeżdża karetka i biorą Ciebie z młodym na obserwacje min 48h przy czym masz komplet badań
1
@FcPortoFan1999 Ale nic to nie zmieni dla zwykłego Polskiego obywatela. A tu ludzie wariują jakby miała nastąpić katastrofa.
1
Ludzie sie przejmują wyborami w USA. Jakby cokolwiek miało sie zmienić w zależności kto wygra :)
Przypominam że wojna już się miała skończyć dawno temu jak z Rosji się wycofał MC Donalds i hakerzy się włamali na serwery Rosyjskiego muzeum lotnictwa.
2
@Comentateiro Znaczy ogólnie to gada dużo głupot. Zdarzają się jej kompletne odloty. Ale czy ja bym do tego wagę przywiązywał?
Na tym polega polityka aby się wśród debili wyróżniać.
I kłamać tak aby Twoi wyborcy myśleli że mimo wszystko chciałeś dobrze.
0
@pikass14 Z zamkniętymi oczami mocne 4.
7
@Comentateiro Widzę poważne problemy wsgi państwowej.
A rozważałeś już zagadkę co było na bluzie czy tam swetrze?
0
@MesQueUnClub_87 To Ty kontroluj bajere ;)
4
@ranger3120 Kurier w domu wszystkie nieodebrane paczki trzyma pod tapczanem.
0
@heniusss No różnica taka że już Osasuna pokazała dlaczego nie robi się kilku na raz. Lepiej zrobić 3 X po jednym zawodniku. Niż 1 X 3 na raz.
0
@barteq Tylko w presezonie.
6
@FCBparasiempre Kogo to obchodzi. Olać ciepłym moczem tego sprzedawczyka. Żałuję tylko ze go ten świński łeb nie trafił.
0
@MichuZ44 Oznacz @mekston koniecznie bo on wierzył i budował emocje do końca.
0
@Bocheno1 @Zoker Ale uważacie ze płacz związany z jego odejściem był słuszny? W sensie byłby aż tak potrzeby gość 5 w kolejce do grania?
No i jakie genialne statystyki ma u Pepa :)
0
@Zoker Na pewno byłby szybko jak błyskawica. I wracał z prędkością światła.
0
Mecz z Espanyolem to kolejne spotkanie gdzie zabrakło Gundogana.
Ten Olmo oddaje te strzały na bramkę zamiast zwolnić, podać w poprzek.
0
@MesQueUnClub_87 Idealnie żeby Wojtek puścił farfocla na trudnym terenie.
0
@Rewolucja123 Nie ma bo im mecz odwołali.
0
@barteq A daj spokój z takimi głupotami. Przypominam że gdy przyszedł to pressing działał świetnie. Podniósł zespół mentalnie. Ile to ky spotkań wygraliśmy przegrywając albo potrafiliśmy dociągnąć wynik. Wcześniej to było bardzo trudne. Ogral Real czy Atletico wrzucając im po 4 gole. W drugim sezonie się zepsuło. Wiec tym bardziej nie ważne jak zaczynasz a jak kończysz.
Co do Casado to sam byłem co do niego sceptyczny. Chłopak nawet uznania w żadnej kadrze młodzieżowej nie dostał, gdzie jego koledzy grali.
Tak samo nawet u Flicka przegrał rywalizację z Bernalem i gdy nie był kontuzjowany to nie grał wcale
0
@heniusss No pierwsze widzę seny ktoś oszczędzał zawodnika aby na kadrę był wypoczęty.
Jak chcesz dać komuś odpocząć to robisz należy rotację co mmecz.Max 1,2 zawodników i masz z głowy.
A nie kilka ma raz przed kadra na trudnym terenie.
0
@barteq Jeżeli Flick wygra u Nas mistrzostwo. To powiem ze jest lepszy bez problemu. W Listopadzie pucharów nie wręczają.
1
@Rewolucja123 Bramkarze - De Gea, Martinez, Ter Stegen, Donnaruma
Boczni - TAA, Mendy, Shaw, Hakimi
Środkowi- De Ligt, Upamecano, Militao, Van Dijk,
DM - Tuchmeni, Frenkie.
SP - Zieliński, Goretzka, Camavinga, Kovacic
N - Oshimen, Morata, Lautaro, Nunez,
0
@ViscaelBarca2007 No trzeba to rozegrac mądrze. Raphinia może grać na każdej z 3 pozycji za Lewym.
Nico na obu skrzydłach.
Ale gdyby sprzedaż Fatiego i Ferrana dala 30mln to deal byłby idealny.
1
@ViscaelBarca2007 Tu może przeceniony za względu na kwotę zakupu. :)
3
@LukaszFan A po uj robić zmiany przed przerwą na kadrę. Rotację to się powinno robić gdy grasz 3 mecze w odstępie co 3 dni. Wtedy raz że wszystkich masz w gazie , dwa że kontrolujesz poziom zmęczenia organizmu.
0
@ViscaelBarca2007 Ale taki Nico jest potrzebny. Bo potrafi zrobić przewagę dryblingiem i odciąży tym samym Yamala który często jest podwajany. A Raphini nie trzeba. Gdy musisz podwoić obu skrzydłowych to miejsca się robi dużo na boisku...
Nie mówiąc że czasem ławka Ci wygrywa mecz. A rotację są potrzebne.
2
@Kgorecki2500 @Roobo Mi z kolei win Bilbao zamyka kupon. I niestety chodz z przebiegu gry powinni wygrać.
Ponad 4 Xg I jeden gol...
0
@abram3k A to asyst już nie liczymy? Bo mowa była o liczbach
0
@Remi70 A myślisz że jakbyś oglądał ligę Chorwacką, Austriacka itp to poziom byłby wyższy?