0

@Pedri16Future Uważam że genialnych mamy obrońców. Że zawsze po meczu wybieramy najgorszego, zamiast najlepszego.

0

@Kubsoleon A widzisz tu wypowiedź jakiegoś madryciaka?

Albo żeby ktoś porównywał Barcelonę z Madrytem?

0

@Khajio Chłop miał problemy z graniem nawet w Lyonie.
Skończy najwyżej jak Fekir.

0

@Schoogs Jeżeli chodzi o rozpoznawalność marki na świecie. To tak jest.
Jeżeli o obecny poziom to są daleko daleko w tyle.

1

@arasz1819 Jedna z tych sytuacji ze jak wejdzie to i tak wstyd.

0

@Criss18Barca Możemy sobie gdybać ze brakuje kogos jak Glik, albo jak Pazdan.
Prawda jest taka że trzeba grać tym co się ma.
A jak nie idzie to szukać innych rozwiązań albo personaliów.
A my gramu w kółko Bednarkiem licząc ze będzie miał szczęście i nie popelni błędu. Liczymy ze Dawidowicz odpali.
Albo że Kiwior nie zapomniał jak się gra w piłkę.

0

@FcPortoFan1999 Bednarek by na plaster Haalanda krył :)

1

@Luciano99 Ale ile by człowiek dał by cofnąć się w czasie i zaakceptować te ich 150mln za Fatiego :)

0

@halfnolife Mi pomogła whisky.
Jak ręką odjął. I leczenie przyjemne wbrew temu co mówią.

0

@Lucyfffer Ja bym go puścił od razu. Mamy przesyt na tej pozycji. Bo jest Olmo ,Pedri czy Gavi.

A można wzmocnić ważna pozycję Nico.

0

@Aveiro 5lat i 7tys?
Weźcie tam na jednym live wystrzelcie karła z armaty i będzie spokojnie ze 20

0

@macio_944 Teraz nie ma kłótni bo Ci niezaszczepieni siewcy śmierci nie żyją na pewno.

0

@AFA Przy obecnym formacie eliminacji. Gdzie w grupie będą mieli kelnerów i pasterzy i tym ze awansują 2 ekipy to mnie nie dziwi.

0

@Stinger_ To mówili eksperci tez przed tym Euro :)

6

A pamiętacie jak prawie wszyscy powtarzali ze Francja to może wystawić kilka równorzędnych 11stek? :)
A tam taka bieda, że stoperzy co jakiś ważny mecz to wylew. Czołowi piłkarze bieda z nędza forma w klubach.
A w środku pola graja piłkarze których albo nie chcieli w lepszym klubie, albo chcą się ich pozbyć, albo z ligi wielbłądziej.
Na 9 piłkarz który w swoim klubie jest rezerwowym.

0

@Criss18Barca Iniesta nie jest szejkiem żeby móc tu coś poważnego zrobić.

0

@D10SLEO Tam to jest skład węgla i opału.

0

@norbi77 Widzę nie dogodzisz. Skoro uważasz że nieletni nie może mieć prawka czy kupić alkoholu ake może zmienić płeć :)

0

@Kengo Jeszcze jak ktoś skończył szkołę Lansu i bansu.

3

@Tasde Naskrobałeś post o głupotach bo by było gdyby. Chodz żadnych oficjalnych informacji nie ma. I jesteś zadowolony z obnazenia czegoś czego nie ma. I będziesz uczył miliarderów jak się zarzadza biznesem :)

0

@Kengo @Katalończyk 99 Tam trzeba wzmocnić to lewe skrzydlo bo Mbappe z Vinim potrzebują wsparcia.

0

@Lucyfffer Ale Mike takie wypłaty inkasował jak był w prime. Więc No narzekać nie może.

0

@Aragorn33 "Chciałem Donald dojechać tutaj do Was tramwajem ale nie masz przystanku pod tym swoim domem. Slabo"

0

@Lucyfffer Z drugiej strony 20mln dla takiego emeryta piechotą nie chodzi.

0

@Aragorn33 Ale dla kogo ciekawe?

0

@MesQueUnClub96 Tyle że oni u siebie poza Lipskiem to grali z samymi paziami....

0

@KrychaFCB Każdy by sprawdził sytuacje i tak wcześniej oglądając na swoim monitorze.

1

@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Sprzedajemy Ferrana , Fatiego i Christensena i mamy Nico plus jeszcze na rejestrację wszystkich.

0

@Lucyfffer Na tyle wyceniany ale nikt tyle nie da.

0

@Arkon Wszędzie powinien być test na IQ przed głosowaniem. Nie było by problemu.

Sam Trzaskowski jest pozerem i mało wie na ważne tematy dotyczące kraju. Byłby gościem sterowanym zgadzającym się na wszystko. Bez żadnego własnego zdania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?