PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Uważam że genialnych mamy obrońców. Że zawsze po meczu wybieramy najgorszego, zamiast najlepszego.
0
@Kubsoleon A widzisz tu wypowiedź jakiegoś madryciaka?
Albo żeby ktoś porównywał Barcelonę z Madrytem?
0
@Khajio Chłop miał problemy z graniem nawet w Lyonie.
Skończy najwyżej jak Fekir.
0
@Schoogs Jeżeli chodzi o rozpoznawalność marki na świecie. To tak jest.
Jeżeli o obecny poziom to są daleko daleko w tyle.
1
@arasz1819 Jedna z tych sytuacji ze jak wejdzie to i tak wstyd.
0
@Criss18Barca Możemy sobie gdybać ze brakuje kogos jak Glik, albo jak Pazdan.
Prawda jest taka że trzeba grać tym co się ma.
A jak nie idzie to szukać innych rozwiązań albo personaliów.
A my gramu w kółko Bednarkiem licząc ze będzie miał szczęście i nie popelni błędu. Liczymy ze Dawidowicz odpali.
Albo że Kiwior nie zapomniał jak się gra w piłkę.
0
@FcPortoFan1999 Bednarek by na plaster Haalanda krył :)
1
@Luciano99 Ale ile by człowiek dał by cofnąć się w czasie i zaakceptować te ich 150mln za Fatiego :)
0
@halfnolife Mi pomogła whisky.
Jak ręką odjął. I leczenie przyjemne wbrew temu co mówią.
0
@Lucyfffer Ja bym go puścił od razu. Mamy przesyt na tej pozycji. Bo jest Olmo ,Pedri czy Gavi.
A można wzmocnić ważna pozycję Nico.
0
@Aveiro 5lat i 7tys?
Weźcie tam na jednym live wystrzelcie karła z armaty i będzie spokojnie ze 20
0
@macio_944 Teraz nie ma kłótni bo Ci niezaszczepieni siewcy śmierci nie żyją na pewno.
0
@AFA Przy obecnym formacie eliminacji. Gdzie w grupie będą mieli kelnerów i pasterzy i tym ze awansują 2 ekipy to mnie nie dziwi.
0
@Stinger_ To mówili eksperci tez przed tym Euro :)
6
A pamiętacie jak prawie wszyscy powtarzali ze Francja to może wystawić kilka równorzędnych 11stek? :)
A tam taka bieda, że stoperzy co jakiś ważny mecz to wylew. Czołowi piłkarze bieda z nędza forma w klubach.
A w środku pola graja piłkarze których albo nie chcieli w lepszym klubie, albo chcą się ich pozbyć, albo z ligi wielbłądziej.
Na 9 piłkarz który w swoim klubie jest rezerwowym.
0
@Criss18Barca Iniesta nie jest szejkiem żeby móc tu coś poważnego zrobić.
0
@D10SLEO Tam to jest skład węgla i opału.
0
@norbi77 Widzę nie dogodzisz. Skoro uważasz że nieletni nie może mieć prawka czy kupić alkoholu ake może zmienić płeć :)
0
@Kengo Jeszcze jak ktoś skończył szkołę Lansu i bansu.
3
@Tasde Naskrobałeś post o głupotach bo by było gdyby. Chodz żadnych oficjalnych informacji nie ma. I jesteś zadowolony z obnazenia czegoś czego nie ma. I będziesz uczył miliarderów jak się zarzadza biznesem :)
0
@Kengo @Katalończyk 99 Tam trzeba wzmocnić to lewe skrzydlo bo Mbappe z Vinim potrzebują wsparcia.
0
@Lucyfffer Ale Mike takie wypłaty inkasował jak był w prime. Więc No narzekać nie może.
0
@Aragorn33 "Chciałem Donald dojechać tutaj do Was tramwajem ale nie masz przystanku pod tym swoim domem. Slabo"
0
@Lucyfffer Z drugiej strony 20mln dla takiego emeryta piechotą nie chodzi.
0
@Aragorn33 Ale dla kogo ciekawe?
0
@MesQueUnClub96 Tyle że oni u siebie poza Lipskiem to grali z samymi paziami....
0
@KrychaFCB Każdy by sprawdził sytuacje i tak wcześniej oglądając na swoim monitorze.
1
@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Sprzedajemy Ferrana , Fatiego i Christensena i mamy Nico plus jeszcze na rejestrację wszystkich.
0
@Lucyfffer Na tyle wyceniany ale nikt tyle nie da.
0
@Arkon Wszędzie powinien być test na IQ przed głosowaniem. Nie było by problemu.
Sam Trzaskowski jest pozerem i mało wie na ważne tematy dotyczące kraju. Byłby gościem sterowanym zgadzającym się na wszystko. Bez żadnego własnego zdania.