2

@Pnog37 Tu nie ma co próbować. Wiadomo ze nic to nie da.

Ale zgłosić trzeba aby sprawa byla naglosniona to raz. I wtedy mniejsza szansa na taki wałek się powtórzy. Bo sędziowie gdzieś tam z tyłu głowy mają że coś takiego miało miejsce.

1

@Zoker Jak Ty porównujesz tu sytuacje Mbappe z tą Lewego to proponuję masaż głowy łopatą.

0

@messi33 No Lewy w obronie to pomaga bardzo.

1

@tbas Idola? Uj mnie on obchodzi.
Stwierdziłem tylko fakt.
Każdy Polityk to manipulant i klamaca. Robiący wszystko tak aby zyskać samemu albo mu słupki rosły.

0

@macio_944 Tam to były mecze przepchane. Bez pełnego jeszcze zgrania , bez połowy zawodników.

Teraz gdy masz cały wachlarz to przypadku nie ma.

Pressing i wszystko niby działa. Ale Mallorca czy Sociedad pokazało że jednak często polegamy na indywidualnościach.

0

To co najbardziej martwi w Barcy Flicka to brak reakcji gdy nie idzie i przegrywamy. Ani jednej remontady jak na razie.

0

Ale co pisali ze ten trener Tottenhamu świetny to ich. Nawet przez miesiąc rok temu w walce o mistrzostwo byli :)

0

@TheNekro94 No to się przyzwyczaja do wolnych 3 dni świątecznych. A jak dobrze się ułoży to i tygodnia wolnego.


0

@Who_you_mam No w styczniucto mogą kupić nawet kogos za 100mln. A teraz tylko jakieś kalafiory.

0

@arasz1819 Trump to przy każdym naszym polityku jest geniuszem w każdej dziedzinie.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Tylko zwycięstwo. Nie ma co kalkulować.
Można dostać w cymbał jak przeciwnik jest lepszy.
Ale nie można podchodzić przed meczem na pół gwizdka.

0

Pierdzielenie kocopołów. Xavi na niego nie stawiał i to fakt. Ale nie postawił na niego też żaden selekcjoner kadr młodzieżowych Hiszpanii! W rezerwach grał poprawnie. Ale nie wyróżniał się na tyle żeby myśleć o nim jako wartościowym zawodniku. Zwłaszcza że chlop nie jest nastolatkiem i grał tylko w 3 lidze....
Warunków u niego był brak. Nie mial niczego specjalnego. Ani techniki jak Busi, ani dryblingu czy strzału z dystansu.
Przegrał nawet miejsce w składzie z Bernalem u Flicka.

Więc to że teraz gra tak GENIALNIE jest nie lada zaskoceniem

1

@fart Dziś mi zamykali kupon i gitara.

Ale ostatnio też mi zamykali i remis z kalafiorami jakimiś.

1

Ta Osasuna na wyjedzie jest potezna.
Xg na poziomie 0,01 w pierwszej połowie.

35

Carlo przy 50 kontuzjowanych powoła jakiegoś młodego ze szkółki i będzie artykuł, że stawia na młodzież

0

Stali w miejscu w meczu z nami i Milanem to kontuzje. Trzeba było chociaż rozgrzewkę zrobić.

4

Według przepisów spalonego nie było.
Ale ja bym gwizdnął.

0

@Szakalaka12369 Nie można robić żartów z Religi? Murzynów i Żydów?
Połowy żartów by nie było.
Juz sama religia to zart.

15

@Rust_Cohle On nawet karnych nie chciał strzelać. Musiałem go prosić by wziął z Vinim na spółę.

0

@FcPortoFan1999 Krzysiu Krawczyk - Chciałem być marynarzem.

0

@ViscaBarca123 Patrząc na jego ruchu na boisku to on by coś na sen puścił.

2

@LeoMessi1994 Najlepszy Xavi potem Iniesta. Najgorszy Beckham. Reszta bez znaczenia.

0

@Criss18Barca Z uberów ich będą wyciągać?

1

Cancelo by się przydał. On był genialny w pułapki ofsajdowe.

4

@Kgorecki2500 A jak Tobie pasuje to nie było sprawy. Zamykamy temat.

2

@tbas No i te alko tubki.

1

@Kgorecki2500 A czemu git?
W sensie Pań z osiedlowego spożywczaka nie lubisz?

0

@kuz Oby ten nowy ich dźwignął jak Benitez.

3

@arasz1819 Czyli celował w najbiedniejszych ale pomogli mu milionerzy.

I nie rozmawiał z Vancem o tym co zamierzają zrobić w polityce wewnętrznej oraz zewnętrznej?

Ogólne mało mnie to kto wygrał u Amerykańców. Ale obstawiam żadnych większych zmian.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie piłem i szału też nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?