PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pnog37 Tu nie ma co próbować. Wiadomo ze nic to nie da.
Ale zgłosić trzeba aby sprawa byla naglosniona to raz. I wtedy mniejsza szansa na taki wałek się powtórzy. Bo sędziowie gdzieś tam z tyłu głowy mają że coś takiego miało miejsce.
1
@Zoker Jak Ty porównujesz tu sytuacje Mbappe z tą Lewego to proponuję masaż głowy łopatą.
0
@messi33 No Lewy w obronie to pomaga bardzo.
1
@tbas Idola? Uj mnie on obchodzi.
Stwierdziłem tylko fakt.
Każdy Polityk to manipulant i klamaca. Robiący wszystko tak aby zyskać samemu albo mu słupki rosły.
0
@macio_944 Tam to były mecze przepchane. Bez pełnego jeszcze zgrania , bez połowy zawodników.
Teraz gdy masz cały wachlarz to przypadku nie ma.
Pressing i wszystko niby działa. Ale Mallorca czy Sociedad pokazało że jednak często polegamy na indywidualnościach.
0
To co najbardziej martwi w Barcy Flicka to brak reakcji gdy nie idzie i przegrywamy. Ani jednej remontady jak na razie.
0
Ale co pisali ze ten trener Tottenhamu świetny to ich. Nawet przez miesiąc rok temu w walce o mistrzostwo byli :)
0
@TheNekro94 No to się przyzwyczaja do wolnych 3 dni świątecznych. A jak dobrze się ułoży to i tygodnia wolnego.
0
@Who_you_mam No w styczniucto mogą kupić nawet kogos za 100mln. A teraz tylko jakieś kalafiory.
0
@arasz1819 Trump to przy każdym naszym polityku jest geniuszem w każdej dziedzinie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko zwycięstwo. Nie ma co kalkulować.
Można dostać w cymbał jak przeciwnik jest lepszy.
Ale nie można podchodzić przed meczem na pół gwizdka.
0
Pierdzielenie kocopołów. Xavi na niego nie stawiał i to fakt. Ale nie postawił na niego też żaden selekcjoner kadr młodzieżowych Hiszpanii! W rezerwach grał poprawnie. Ale nie wyróżniał się na tyle żeby myśleć o nim jako wartościowym zawodniku. Zwłaszcza że chlop nie jest nastolatkiem i grał tylko w 3 lidze....
Warunków u niego był brak. Nie mial niczego specjalnego. Ani techniki jak Busi, ani dryblingu czy strzału z dystansu.
Przegrał nawet miejsce w składzie z Bernalem u Flicka.
Więc to że teraz gra tak GENIALNIE jest nie lada zaskoceniem
1
@fart Dziś mi zamykali kupon i gitara.
Ale ostatnio też mi zamykali i remis z kalafiorami jakimiś.
1
Ta Osasuna na wyjedzie jest potezna.
Xg na poziomie 0,01 w pierwszej połowie.
35
Carlo przy 50 kontuzjowanych powoła jakiegoś młodego ze szkółki i będzie artykuł, że stawia na młodzież
0
Stali w miejscu w meczu z nami i Milanem to kontuzje. Trzeba było chociaż rozgrzewkę zrobić.
4
Według przepisów spalonego nie było.
Ale ja bym gwizdnął.
0
@Szakalaka12369 Nie można robić żartów z Religi? Murzynów i Żydów?
Połowy żartów by nie było.
Juz sama religia to zart.
15
@Rust_Cohle On nawet karnych nie chciał strzelać. Musiałem go prosić by wziął z Vinim na spółę.
0
@FcPortoFan1999 Krzysiu Krawczyk - Chciałem być marynarzem.
0
@ViscaBarca123 Patrząc na jego ruchu na boisku to on by coś na sen puścił.
2
@LeoMessi1994 Najlepszy Xavi potem Iniesta. Najgorszy Beckham. Reszta bez znaczenia.
0
@Criss18Barca Z uberów ich będą wyciągać?
1
Cancelo by się przydał. On był genialny w pułapki ofsajdowe.
4
@Kgorecki2500 A jak Tobie pasuje to nie było sprawy. Zamykamy temat.
2
@tbas No i te alko tubki.
1
@Kgorecki2500 A czemu git?
W sensie Pań z osiedlowego spożywczaka nie lubisz?
0
@kuz Oby ten nowy ich dźwignął jak Benitez.
3
@arasz1819 Czyli celował w najbiedniejszych ale pomogli mu milionerzy.
I nie rozmawiał z Vancem o tym co zamierzają zrobić w polityce wewnętrznej oraz zewnętrznej?
Ogólne mało mnie to kto wygrał u Amerykańców. Ale obstawiam żadnych większych zmian.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie piłem i szału też nie ma.