3

@Comentateiro Wybitne jednostki będą rządziły tym krajem.

Anglicy do Nas na zmywak będą przyjeżdżali pracować.

1

Zakończyć te wojnę na Ukrainę może tylko to aby w Rosji z powrotem McDonaldy z Drwalami pootwierali.

0

@MesQueUnClub_87 Na miękko byśmy ich zrobili. Wystarczy wyeliminować drobne mankamenty. Czyli tracić mniej goli I więcej strzelać.

0

@mekston Czyli Włosi i Holendrzy, Portugole i Chorwaci do domu. Dobrze.

0

@Culer9002 Waldek z Zdzisławem w 2h na złom rozbiorą.

2

@urbipl W tym momencie sezonu to warte to tyle co zapiski taktyczne Probierza.

1

@tomek256 Ciężko to policzyć. Tak samo jak transfery do Francuskich klubów. Trzeba by policzyć tych złapanych w sieci, plus pontony...

1

@barcelonaLM A co ma podpisywać? Co na ten moment odrzucił Duda do podpisania?

Tu chodzi o koryto, kolejna wymianę w spółkach i ministerstwach na swoich ludzi. I gdzieś tam coś tam do podpisania na końcu.

0

@Hindus Tak naprawdę to I tak bez znaczenia. Wszystko pod publikę. I zależy od tego co się stanie z toczącym się postępowaniem w sprawie zarzutów.

0

@Michael24 Rakitic fajnie biegał. Ale to też symbol upadku kreatywności naszej pomocy. Xavi, Busi czy Iniesta byki coraz starsi a następców brak. Rakitic żadnego zastąpić nie mógł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Safrani Można ake kontrakt wyższy. I wcale nie wyjdzie dużo taniej. Plus przedłużył go dopiero i Milan nie ma musu iść na takie ustępstwa.

0

@Safrani Dlaczego łatwiej będzie kupić Leao? Skoro kosztowo to Nico jest tańsza opcja i ma mieć podobno zgodę od Athleticu przy dobrej ofercie?

2

@TheNekro94 Już po niego jadą. Cele koło Putina ma mieć.

1

@NeroTFP1 Dokładnie. To jest idealny przykład gościa który sprzedaje i zarabia na swojej głupocie, dzięki głupocie innych.

1

@insp1re Zmarnowaną karierę. Ney trofea jedyne jakie ważne zdobył to w Barcy. Ale było ich mało jak na całą karierę. W kadrze dramat. A puchary we Francji to nikogo nie obchodzą.

0

@AlexDark00 David za darmo jak,najbardziej.

Leao to przereklamowany grajek jak na cenę która za niego wołają.

2

@PatrychoO Trzaskowski by pochwalił za marketing idący z duchem czasu.

0

@Nazio_87 Bóg od zawsze chcial wolne piątki. Tylko zapomniał powiedzieć żeby w tym testamencie napisali.

3

@Sulimo A ja brakiem klasyków jak : Leon Zawodowiec, Adwokat Diabla czy Efekt Motyla.

0

@Kengo "Drzewa z którego moją trumnę będą strugać, jeszcze tu nie zasadziłem"

0

@Popitek12 Się śmiały bo to kij od szczotki był.

5

@Sulimo Milczenie Owiec

0

@bartekvisca Przypal to jest jak pójdziesz i Ci nie dadzą.

0

Czyli Psg . KwotA jaką krzyknie Laurentis za tego kalafiora to tylko ich skusi.

0

@BorzyKrzys No ale to jak chcesz ocenić jak nie oglądasz i nie będziesz?

I jednak warto zobaczyć Tomka Karolaka i jego wybitna grę aktorską.

1

@D10SLEO Ja to uważam że Bielik w kadrze wyglądał duzo lepiej

0

@Aragorn33 Czyli po prostu tłumaczysz jego zachowanie tym. Że akurat takie są okoliczności.
Można być odklejonym jeżeli : xxx
xxx

8

@MesQueUnClub96 Pewnie zdjęcie z tym tlem przypadkiem zrobił

0

@ViscaelBarca2007 Z drugiej strony są napastnicy czy piłkarze ofensywni którzy po odejściu z tej ligi od razu stanowili wzmocnienie topowej ekipy, czy byki gwiazda całej ligi - Falcao, Di Mariia, Bruno....

Albo z innych słabszych lig odchodzili Haaland czy Luis Suarez. A walczyli o koronę króla strzelców od razu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?