PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro Wybitne jednostki będą rządziły tym krajem.
Anglicy do Nas na zmywak będą przyjeżdżali pracować.
1
Zakończyć te wojnę na Ukrainę może tylko to aby w Rosji z powrotem McDonaldy z Drwalami pootwierali.
0
@MesQueUnClub_87 Na miękko byśmy ich zrobili. Wystarczy wyeliminować drobne mankamenty. Czyli tracić mniej goli I więcej strzelać.
0
@mekston Czyli Włosi i Holendrzy, Portugole i Chorwaci do domu. Dobrze.
0
@Culer9002 Waldek z Zdzisławem w 2h na złom rozbiorą.
2
@urbipl W tym momencie sezonu to warte to tyle co zapiski taktyczne Probierza.
1
@tomek256 Ciężko to policzyć. Tak samo jak transfery do Francuskich klubów. Trzeba by policzyć tych złapanych w sieci, plus pontony...
1
@barcelonaLM A co ma podpisywać? Co na ten moment odrzucił Duda do podpisania?
Tu chodzi o koryto, kolejna wymianę w spółkach i ministerstwach na swoich ludzi. I gdzieś tam coś tam do podpisania na końcu.
0
@Hindus Tak naprawdę to I tak bez znaczenia. Wszystko pod publikę. I zależy od tego co się stanie z toczącym się postępowaniem w sprawie zarzutów.
0
@Michael24 Rakitic fajnie biegał. Ale to też symbol upadku kreatywności naszej pomocy. Xavi, Busi czy Iniesta byki coraz starsi a następców brak. Rakitic żadnego zastąpić nie mógł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Safrani Można ake kontrakt wyższy. I wcale nie wyjdzie dużo taniej. Plus przedłużył go dopiero i Milan nie ma musu iść na takie ustępstwa.
0
@Safrani Dlaczego łatwiej będzie kupić Leao? Skoro kosztowo to Nico jest tańsza opcja i ma mieć podobno zgodę od Athleticu przy dobrej ofercie?
2
@TheNekro94 Już po niego jadą. Cele koło Putina ma mieć.
1
@NeroTFP1 Dokładnie. To jest idealny przykład gościa który sprzedaje i zarabia na swojej głupocie, dzięki głupocie innych.
1
@insp1re Zmarnowaną karierę. Ney trofea jedyne jakie ważne zdobył to w Barcy. Ale było ich mało jak na całą karierę. W kadrze dramat. A puchary we Francji to nikogo nie obchodzą.
0
@AlexDark00 David za darmo jak,najbardziej.
Leao to przereklamowany grajek jak na cenę która za niego wołają.
2
@PatrychoO Trzaskowski by pochwalił za marketing idący z duchem czasu.
0
@Nazio_87 Bóg od zawsze chcial wolne piątki. Tylko zapomniał powiedzieć żeby w tym testamencie napisali.
3
@Sulimo A ja brakiem klasyków jak : Leon Zawodowiec, Adwokat Diabla czy Efekt Motyla.
0
@Kengo "Drzewa z którego moją trumnę będą strugać, jeszcze tu nie zasadziłem"
0
@Popitek12 Się śmiały bo to kij od szczotki był.
5
@Sulimo Milczenie Owiec
0
@bartekvisca Przypal to jest jak pójdziesz i Ci nie dadzą.
0
Czyli Psg . KwotA jaką krzyknie Laurentis za tego kalafiora to tylko ich skusi.
0
@BorzyKrzys No ale to jak chcesz ocenić jak nie oglądasz i nie będziesz?
I jednak warto zobaczyć Tomka Karolaka i jego wybitna grę aktorską.
1
@D10SLEO Ja to uważam że Bielik w kadrze wyglądał duzo lepiej
0
@Aragorn33 Czyli po prostu tłumaczysz jego zachowanie tym. Że akurat takie są okoliczności.
Można być odklejonym jeżeli : xxx
xxx
8
@MesQueUnClub96 Pewnie zdjęcie z tym tlem przypadkiem zrobił
0
@ViscaelBarca2007 Z drugiej strony są napastnicy czy piłkarze ofensywni którzy po odejściu z tej ligi od razu stanowili wzmocnienie topowej ekipy, czy byki gwiazda całej ligi - Falcao, Di Mariia, Bruno....
Albo z innych słabszych lig odchodzili Haaland czy Luis Suarez. A walczyli o koronę króla strzelców od razu.