1

@Luciano99 Tyle że oni wydają kupę kasy na piłkarzy, głównie ofensywnych. Zawsze mają w składzie 4 napastnikow. A od gry oczy bola. I zero progresu.....
A top3 ligi to nie ma z kim przegrać.

0

Real może odrobić. Ale betonowe Atletico już jest 2pkt za nami w tabeli....

0

@arasz1819 Jasne. Tylko dalej martwi brak alternatywy. My gramy ciągle to samo. Jak nie idzie to nie ma żadnego pomysłu. I wygląda to tak jakbyśmy liczyli, że ktoś coś sam wyczaruje indywidualnie. A z tyłu każdy zespół wykorzystuje miejsce które zostawiamy. I to nie pierwszy raz ma miejsce.

0

@arasz1819 Jasne że to świetne wyniki. Ale ile my mieliśmy w tym sezonie łącznie świetnych spotkań?
Trochę za mało aby twierdzić że jesteśmy czegoś faworytem albo że super gotową ekipa.
A takie tutaj panowało przekonanie

3

Ale co byliśmy najlepsi na świecie po ograniu Valladolid to nasze.

0

@GeneralXavi Chciałbyś sprzedać opony które się do niczego nie nadają?
W każdym mieście masz formę która ske zajmuje odpadami i tam możesz oddać i je zutylizują za darmo.

0

@Kinginiesta Nikt mu nie kazał wracać.

0

@Gaucho Wojtek swoja szanse dostanie jak będziemy grali z Herculesem Wypizdowo w PK.
A tu marudzenie jakby on był kluczowy dla projektu.

2

@Rifek H&M , Laporta jeszcze kupony zniżkowe załatwił.

0

@FcPortoFan1999 I wygra Ci taki Lech ligę, a potem pojedzie na mecz z Elevatorem Kaborno i w cymbał.

0

@arasz1819 No zgadzam się że wygląda to slabo od czasów SAFa. Ake No żaden z poprzedników nie dostal takiego kredytu zaufania jak ETH oraz tyłu transferów i takiego budżetu.
A Holender rekordy pobił wybitne. I można mieć jakieś nadzieję na postep. Ale po takim czasie byl regres. A zespół wyglądał dramatycznie na boisku. Chlop nie potrafił również odbudować Sancho czy swojego byłego podopiecznego Van De Beeka.
No nic tam nie grało...

0

@arasz1819 No jajogłowy to piękne bajki tam opowiadał na konferencjach. Ale skończyć sezon z ujemnym bilansem bramkowym to czapki z głów

0

@Gibbon_FCB I ma rację. Nie zmieniasz bramkarza jeżeli ten nie popełnił żadnego kluczowego dużego błędu. Bo właśnie to mogłoby rywali atmosferę. Pena na ten moment to ma na pewno lepsze relacje , bo Wojtek do dla większości "jakiś nowy typ z Polski"

0

@arasz1819 Spanikowali? Tam progres był taki że grali grzej z każdym transferem. Już nie mówiąc o LE.

0

@Pedri16Future No głównie pod uwagę biorą kluczowa fazę zeszłego sezonu I Euro. A tam Lewy kluczowy nie był. Plus nic nie wygrał.

0

@norbi77 Koeman karne ładnie ładował.

1

@Ojciec5tkidzieci Cały Tottnham oni mogą ograc City, by kolejkę później dostać od Southampton.

0

@mekston No Kake z Mbappe właśnie łączy to że obaj zgasli w Realu. Póki co.

Hazard to jednak dlugo byl kluczowym graczem PL. I nie ma co tego porównywać z jakimiś rekordami w Ligue 1.

Nigdy pilkarz grający tylko w lidze francuskiej nie będzie więcej znaczył od czołowego piłkarza LL czy PL.

0

@mekston Na ten moment to i Kaka i Hazard znaczą w8ecej w futbolu.

Hazard zagrał więcej sezonów na wybitnym poziomie od Mbappe, a i wachlarz zagrań duzo większy.
Kaka przy nim to wirtuoz techniki....

1

@Kgorecki2500 A instrukcję jak podgrzać w mikrofali dołożyła?

1

@Schoogs Dwa wybitne transfery Eirka Ten Haaga

0

@mekston Ale Hazard i Kaka samodzielnie ciągnęli swoje kluby do największych klubowych tytułów.
Hazard i Kaka to byli kreatorzy gry. Poza dryblingiem mieli i podanie i wpływ rozegranie akcji.
Hazard ma tytuł najlepszego gracza PL.

Mbappe to wiatr jak ma miejsce. Gdy go nie ma to jest slabo. Gdy nie będzie miejsca aby się rozpędzić nie zostaje nic. Ani podanie, ani nic bo nie jest klasyczna 9...

0

@NeroTFP1 Tak tragiczna ta jego rodzina, że brat wygrał wszystkie mecze gdy prowadził sam zespół.

7

@Krzysztof1987 Tu o progres pytał a nie regres.

0

@mekston Kaka xzy Hazard to większe gwiazdy od Mbappe. Wygrali CL , brazol ZP. Do tego obaj zagrneli tytuł najlepszego piłkarza ligi lepiej dużo od Ligę 1.


Kykian to tylko gole właśnie. Gość w kreacji jest słaby i będzie słaby. Bazuje na szybkości i zwrotnosci. I po 30 małp z tego zostanie.

0

@mekston Tak samo pisali o takich jak Kaka, Hazard, Coutinho , Griezmanie....

2

@NeroTFP1 No i standardowo Fajdek.
Nic nie wygrał, ale z samo uprawianie tej wybitnej dyscypliny która kochają miliony.

0

@Pedri16Future On jest śmieszny.
Zero rotacji.
A jeszcze teraz śmietankowy chwała ze gra ten młodzik na SO jak do wyboru byl on albo parkingowy. Sam z siebie nikomu szansy nie dał.

0

@mekston No oceniamy na ten moment.

Tak samo Barca jest dziś siwetna. Ale jak sezon zakonczy się klapa to nikt nie będzie się cieszył ze udało się 7:0 jakieś kalafiory ograc.

0

@capoN @Comentateiro Sezon przejściowy? Przyszedł Olmo, wyleczyii sie piłkarze.
Ja tam oczekiwałem dobrej gry już w tym sezonie. Napewni nie zdobycia CL ake progresu. I tak samo walki o ligę do końca. Zwłaszcza że w ostatnich 2 sezonach mistrzostwo było. A w poprzednim gdyby nie błędy VAR to również walka by była do końca.

I na ten moment jest Genialna sytuacja. Nawet ponad oczekiwania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?