1

@FCB_dimiC On by sobie już winnego znalazł :)

1

@DonCarletto Faul nie jest tylko wtedy kiedy kogos widzisz. Mało to 11stek było kiedy ktoś chciał wybijać piłkę z pola karnego a przecienik wstawił nogę?
To nie B- klasa @Rust_Cohle

0

2 z faworytów do ZP zerwane więzadła. Nie chce nic sugerować ale.....

0

@smiatuniu No ale przygotowanie fizyczne, sprzęt do regeneracji czy odnowy, farmakologia też jest lepsza niż 10 lat temu?

0

@vangoor Tak. Ogólnie każdy pilkarz się starzeje. Ale też każdy może grać mniej jeżeli widać po nim przemęczenie :)

1

@Arden No ale jak meczy jest tyle samo. To jak może to mieć wpływ na średnia ilości urazów?
Bardziej wymagajacy futbol?

1

@tbas No właśnie wyszło Ci 2/3 występy więcej. :) i to tylko jak dojdziesz daleko w pucharach...

2

Ludzie tu płaczą i powtarzają farmazony że wysyp kontuzji to wina UEFY. Że meczów dużo więcej. Tymczasem średnio 10lat temu czołowy pilkarz grał ich 2/3 więcej przez cały sezon.
Sam Carvajal rozegrał więcej spotkańw w jednym sezonie 10 lat temu, niż w poprzednim.

0

@MesQueUnClub96 W PL to każdy zespół gra na granicy błędu. I Arsenal i LFC.

0

@Arden to wymień te porażki duża różnica bramek?

1

@Arden Nie obrażaj Xaviego kalafiorze jeden.

Chlop w Barcy biorąc pod uwagę mement zatrudnienia do zwolnienia punktował jak Real. Gdzie im sędziowie pomagali.

1

@kamilop Niemiec nie jest już niekwestionowany. Będzie rywalizacja. A jak się nie podoba to transfer i dorga wolna. Finansowo na plus. I sportowo też na plus może wyjść.

1

@Kgorecki2500 Chłop życia nie zna, a o dojrzałości myśli.

1

@Pedri16Future Ogłoszony był.

0

@Luciano99 Ja Szczęsnego bardzo lubię za sposób bycia. Jest to inteligentny chlop. Broni na wyso9lkim poziomie. Ale nie jest tos
Scisla topka. Go w Juve sporo osób krytykowało zwłaszcza w CL. Ze z nim w bramce to nie mają szans na wygraną.

Oby tutaj udowodnił wielkość.

0

@FCB_dimiC Ja też oglądam Real. Ale jak wychodzą na prowadzenie to wylaczam. Bo oczy bolą od patrzenia i niesmak okrutny.

1

@kanver_ Czyli standard jak w zeszłym sezonie. Finał CL A w lidze awans dzięki nowym dodatkowemu miejscu Bundesligi.

0

Juventus to tylko za darmo by chciał.

1

@Rust_Cohle Ten Haag to wirtuoz trenerki. Co rekordów w PL pobił to jego.

0

@kanver_ A czemu gorzej? Liczby takie same:)

0

@LeoMessiiBarcaPepa No w okresie kupna Cou czy Dembele to akurat oni byli świetnymi graczami. Griezzman też ale nie było dla niego pozycji.

Natomiast Ferran czy Roque to dramat jakby ktoś kasę chciał wyprac.

0

Myślicie ze Alvarez żałuję już transferu do Altletico? Wiem że wcześnie. Ale Simeone mu naobiecywal złote góry. A tu beton jak zwykle. Eurowpierdziel jakiego nie zaznał nigdy. O liczby ciezko bo pól sytuacji na mecz. A pamiętam Ambasada była zachwycona tym ruchem

11

Ale co Xavi zebrał za to że nie dawal szans Roque gdzie to taki talent.
A chlop na tle obrony Legii wygląda jak kalafior.
Bardzo dobrze wydane 40mln.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@tbas Wiśniowa albo ananasowa z zapojka? To jest właśnie zapojka.

1

Zdrowsze jest picie ze szkła niż plastiku.
Więc trzeba zrobić alko tubki ,a wszystkie musy w szklanym opakowaniu. Trzeba dbać o dzieci.

0

@DonCarletto I po pierwszym sezonie prawie był na wylocie.

0

@Krystian1588 No ale to właśnie ma tym polega rekrutacja ,aby wyłonić najlepszego kandydata. Sprawdzić jego kompetencje oraz motywację, samorozwój itp.
Więc jak jesteś lepszy to nie ma się czym martwić.

0

@Katalończyk 99 Ba. A weź co by było jakby żubrówkę białą na wodzie mineralnej postawili. Kto to widzial.

0

@MessiForeverTheBest Miał 2 miesiące kiedy robił liczby. Miał za zadanie wchodzić w pole karne z drugiej lini. I często dostawał takie piłko za kołnierz obrońców.

Chodz szczerze to później zostało łatwo rozczytane. No i jednak ja mam większe wymagania i zakres roli dla pomocnika. Ale co kto lubi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?