0

Dziwne ze ma uznanie jak zdobywał trofea w Katarze i w Barcy również 2 trofea w nieco ponad 2 lata....


1

@KamQiX Latać to może. Ale żeby jednocześnie piłki jakieś łapał.

1

@Rust_Cohle Śmieszne są te wybory.
Ogólnie to plebiscyt popularności.
Carvajal popularny jest średnio, ma kto go lubi bo to cymbał jest.

Wygrał sporo, ale nie on był kluczowy w tych zwycięstwach.

Gdyby za każdym razem dostawał ZP ten co powygrywał najwięcej to mielibyśmy zwycięzców takich jak Varane.

0

@AmigoBlancos Śmieszny ten Cravajal.

To tak jakby swego czasu wygrał ZP Varane bo wygrał CL I MŚ....

0

@Astad Z jaka ofensywa? 2 odpady z Barcy?

2

@BulaKG Fajnie biega. Tylko piłka mu przeszkadza czasem.

0

Ktoś wie czemu mecz Atalanty opóźniony? Bo mi kupon zamykają.

0

@MOLESTA Dosyć tych Niemców.

2

Ale wczoraj to była bitwa o Anglię.

Już w 10min City było mistrzem Angli.
Potem Arsenal jednak miał ogromny mental i to był ten sezon.
Jednak później byli największymi murarzami na świecie i zostali skarceni przez przyszłych mistrzów.
Ale na koniec się okazało że Rodri kontuzja i jednak City bez tytułu.

0

@bartekvisca W Realu reserwowy ma tyle samo lat. I tyle samo doświadczenia.

1

@Pawel13sz Chłop tyle pozałatwiał że on jest ciągle na wakacjach.

0

@lucca87 Garcia nie jest , nie był i nigdy nie będzie dobrym DM.
Taki typowy przecinak i żeby podać do najbliższego.

1

@takisobiektos Typowy średniak. On w ważnych meczach albo z ekipami z topu nie istnieje.

0

@Herato Jaki klub takie osiągnięcia :)

0

@Mitch_Atleta Ludzie z słaba psychika po przestrzeleniu karnego nie podchodzą do następnego.
To jest właśnie mental.

0

@Kubsoleon Formula 1 na torze gokartowym wygląda gorzej widocznie.

0

@cules100pro Ciekawe gdzie on by tam grał przy Bellighamie. Chyba na skrzypcach.

1

@KochamInieste Mnie zaskoczyl bardzo. Dawał dobre wejścia. Kilka świetnych piłek.


Ale też nie ma co popaść w hurraoptymizm. Flick również wolał młokosa Bernala za niego. I nie jest pierwszym wyborem patrząc na tragicznego Garcię.

1

@Kubsoleon Daj Alvarezowi tyle karnych i mają remis.

0

@escarabajo Na gościa który miałby bronić pół sezonu.

Uważam że dałby radę. A potrzebny jest ktoś.

0

Na ten moment to kto jest większym flopem Mbappe czy Alvarez?

0

@escarabajo Masip. Nasz wychowanek ograny w LL.

13

Ale ze redaktor nie wymienil wśród tych nazwisk wychowanka Barcelony Joriego Masipa który jest wolny i który grał bardzo przyzwoicie w Valladolid, nawet w meczach z nami.

0

Ale ten Jordi Masip który u nas szansy się nie mógł doczekać. To wciąż młody talent. 35 lat i lata doświadczenia w LL

0

@KrwawiaceoczyVEB No wtedy Pena wiadomo że dostal by z liścia i odszedł.

0

Z tych niby aktywnych bramkarzy prócz Navasa to jest Masip nasz wychowanek i Karius :)

0

@Kondziubarca Można się łudzić że ich napastnicy dalej będą mieli zeza.

9

Śmiechy z tym Szczęsnym. Ale przydałby się jakiś właśnie taki Bramkarz z wolnego transferu.

0

@norbi77 Z naszego punktu widzenia brak awansu w CL wygrana ligi nam nie zrekompensuje. Chodzi głównie o finanse i przebudowę i tak dalej...

0

Swoja droga ten Fort nie ma wysokich notowań u Flicka. Że ten ani mysli Kounde na środek przestawić. Tylko da szanse kolejnym młodym kosztem tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?