PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne ze ma uznanie jak zdobywał trofea w Katarze i w Barcy również 2 trofea w nieco ponad 2 lata....
1
@KamQiX Latać to może. Ale żeby jednocześnie piłki jakieś łapał.
1
@Rust_Cohle Śmieszne są te wybory.
Ogólnie to plebiscyt popularności.
Carvajal popularny jest średnio, ma kto go lubi bo to cymbał jest.
Wygrał sporo, ale nie on był kluczowy w tych zwycięstwach.
Gdyby za każdym razem dostawał ZP ten co powygrywał najwięcej to mielibyśmy zwycięzców takich jak Varane.
0
@AmigoBlancos Śmieszny ten Cravajal.
To tak jakby swego czasu wygrał ZP Varane bo wygrał CL I MŚ....
0
@Astad Z jaka ofensywa? 2 odpady z Barcy?
2
@BulaKG Fajnie biega. Tylko piłka mu przeszkadza czasem.
0
Ktoś wie czemu mecz Atalanty opóźniony? Bo mi kupon zamykają.
0
@MOLESTA Dosyć tych Niemców.
2
Ale wczoraj to była bitwa o Anglię.
Już w 10min City było mistrzem Angli.
Potem Arsenal jednak miał ogromny mental i to był ten sezon.
Jednak później byli największymi murarzami na świecie i zostali skarceni przez przyszłych mistrzów.
Ale na koniec się okazało że Rodri kontuzja i jednak City bez tytułu.
0
@bartekvisca W Realu reserwowy ma tyle samo lat. I tyle samo doświadczenia.
1
@Pawel13sz Chłop tyle pozałatwiał że on jest ciągle na wakacjach.
0
@lucca87 Garcia nie jest , nie był i nigdy nie będzie dobrym DM.
Taki typowy przecinak i żeby podać do najbliższego.
1
@takisobiektos Typowy średniak. On w ważnych meczach albo z ekipami z topu nie istnieje.
0
@Herato Jaki klub takie osiągnięcia :)
0
@Mitch_Atleta Ludzie z słaba psychika po przestrzeleniu karnego nie podchodzą do następnego.
To jest właśnie mental.
0
@Kubsoleon Formula 1 na torze gokartowym wygląda gorzej widocznie.
0
@cules100pro Ciekawe gdzie on by tam grał przy Bellighamie. Chyba na skrzypcach.
1
@KochamInieste Mnie zaskoczyl bardzo. Dawał dobre wejścia. Kilka świetnych piłek.
Ale też nie ma co popaść w hurraoptymizm. Flick również wolał młokosa Bernala za niego. I nie jest pierwszym wyborem patrząc na tragicznego Garcię.
1
@Kubsoleon Daj Alvarezowi tyle karnych i mają remis.
0
@escarabajo Na gościa który miałby bronić pół sezonu.
Uważam że dałby radę. A potrzebny jest ktoś.
0
Na ten moment to kto jest większym flopem Mbappe czy Alvarez?
0
@escarabajo Masip. Nasz wychowanek ograny w LL.
13
Ale ze redaktor nie wymienil wśród tych nazwisk wychowanka Barcelony Joriego Masipa który jest wolny i który grał bardzo przyzwoicie w Valladolid, nawet w meczach z nami.
0
Ale ten Jordi Masip który u nas szansy się nie mógł doczekać. To wciąż młody talent. 35 lat i lata doświadczenia w LL
0
@KrwawiaceoczyVEB No wtedy Pena wiadomo że dostal by z liścia i odszedł.
0
Z tych niby aktywnych bramkarzy prócz Navasa to jest Masip nasz wychowanek i Karius :)
0
@Kondziubarca Można się łudzić że ich napastnicy dalej będą mieli zeza.
9
Śmiechy z tym Szczęsnym. Ale przydałby się jakiś właśnie taki Bramkarz z wolnego transferu.
0
@norbi77 Z naszego punktu widzenia brak awansu w CL wygrana ligi nam nie zrekompensuje. Chodzi głównie o finanse i przebudowę i tak dalej...
0
Swoja droga ten Fort nie ma wysokich notowań u Flicka. Że ten ani mysli Kounde na środek przestawić. Tylko da szanse kolejnym młodym kosztem tego.