La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

5

Podsumowanie wczorajszych meczy Ligi Mistrzów.

Juve - Stuttgart - 0:1 Zasłużone zwycięstwo Niemców. Juventus nie strzowyl sobie żadnej sytuacji w meczu. Motta chwalony za defensywę, tylko zapomnial chłopakom przekazać jak się na połowie przeciwnika gra. Perrin zawodnikiem meczu, prócz karnego wybronił kilka groźnych sytuacji.

BVB - Real - 2:5. Borussia jak to Borussia, prowadzili 2:0 i zgłupiał trener, zgłupieli zawodnicy. Wprowadził 3 stopera aby się bronić. Do tego wszedł Emre Can kryć Viniego. Genialne to były roszady i przegrali 2:5.

Arsenal - Szachtar 1:0 Bramkarz Szachtara bohaterem obu drużyn. Obronił karnego i kilka sytuacji. I strzelił gola dla Arsenalu. Bohater meczu.

Milan - Club Brugge. 3:1 Milan grał dramatycznie. Obrona wyglądała jakby ich ściągnęli z Legi Warszawa. Belgijski klub mial plan i wyglądał lepiej tworząc kilka sytuacji, niestety byli nieskuteczni.
Trafił za to Pulisic po dośrodkowaniu z różnego. Belgowie dostali zasluzona czerwona kartkę, mimo to udało im się w 10 wyrównać. Włosi wymienili skrzydłowych i na zmęczonych Belgów to wystarczyło.

PSG - PSV 1:1 Paryżanie męczyli się strasznie, chodz stworzyli dwie 100% sytuacje. Na ich nieszczęście w obu przypadkach miał je Dembele. Więc wiadomo jak było. PSV wyszło na prowadzenie po stracie w środku pola wspomnianego Francuza. A PSG wyrównało po strzale Hakimiego wprost w bramkarza, ale ten akurat chciał piłkę udami złapać.

0

@PatrykBarca
Mnie irytuje obwinianie bramkarzy za utratę goli tak jak ten, który stracił Szachtar.
Co bramkarz ma w takiej sytuacji zrobić, kiedy rzuca się do piłki po strzale i ta odbija się od słupka i potem od niego i wpada do bramki?
Uznanie gola jako samobójczy to ok, ale obwiniać bramkarza jak to komentatorzy w meczu robili jest nie na miejscu.

0

@PatrykBarca tylko 3 drużyny mają mniej straconych goli od Legii, zaś 14 kolejnych ma straconych więcej goli. Proszę przeprosić:)

0

@PatrykBarca Patryku.Ja, bym prosił nie wciągać Ekstraklasy do meczów ligi komercyjnej! ;)

0

@norbi77 ale kiedyś Jacek Krzynówek Realowi (chyba) strzelił takiego gola. Piękne to było:)
Co do obwiniania to zależy, jeśli ta piłka odbija się po "krótkim" słupku, to wina jednak bramkarza, w innej sytuacji nie ma co go winić. (gola nie wiedziałem).

1

@norbi77 Nie no chlop miał pecha. Ale bohaterm został bo tak to nuda straszna.

0

@escarabajo
No, podałeś dobry przykład, ale to było w meczu z Portugalią na wyjeździe i gol na 2:2 :)
I winiłbyś za to bramkarza? Nie :)

0

@PatrykBarca
To co wybronił to perełka :)

0

@norbi77 nie, Krzynówek graj w Bayerze wtedy. Chyba LM z Realem.

1

@escarabajo
Ja pisałem o tym:


O tym meczu co piszesz, to Bayer wygrał 3:0 i gol Krzynówka, to Iker był bez szans, bo huknął nie do obrony...tak to pamiętam :)

EDIT:
Znalazłem :)

0

@norbi77 ja o tym mówiłem:)


1

@escarabajo
Anooo taaak...teraz pamiętam :) Faktycznie, miałeś rację :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?