La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

6

Mateusz Borek:
- Dostałem informację, że najlepszy polski sędzia i jeden z najlepszych na świecie Szymon Marciniak prowadzi mecze Ekstraklasy bez kontraktu zawodowego. Ma płacone od meczu.

Szymon Marciniak odpowiada:
- Dementuję informacje, które pojawiły się dzisiaj (16.12) w przestrzeni medialnej. Kontrakt z federacją jest ważny i w związku z tym, że nie mogę rozmawiać o jego szczegółach - reguluje to klauzula poufności. To mój jedyny komentarz do tej sprawy.

19

@NeroTFP1 To jest jakiś fejk. Mateusz Borek nie składa zdań podrzędnie złożonych. On stawia kropki mówiąc.

11

@misterio
Ty synu za mądry zaczynasz być.

20

@NeroTFP1 Kolego. Chyba coś Ci się pomyliło. A po drugie to Pan Mateusz Borek. Ponieważ Borek to nie jest nalepka na ubikacji. Troche szacunku.

1

@NeroTFP1 A jak by prowadził mecze bez kontraktu ale za gruby hajs od meczu to źle?

0

@bartekvisca Chodzi o to że może sobie sędziować albo nie. Bo nie byłby związany kontraktem. I nagle mógłby polecieć sobie sędziować mecz w lidze indyjskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?