La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

1

Ciekawe czy Ranieri dogra sezon do końca xD

2

@takisobiektos Tam kto by nie przyszedł do tej Romy to tam jest zbiór kaszaniarzy i wypaleńcow.

1

@takisobiektos Nie no sorry, ale teraz przesadzasz. Na razie prowadził zespół w trzech meczach - wszystkie 3 to były spotkania na szczycie. Dostal na początek Neapol, Tottki i La Dee. Po tym co się działo w ostatnich miesiącach ciężko było oczekiwać, że nagle Roma wygra z najlepszymi drużynami w lidze. Imo to jest idealny trener żeby to ugasić.

0

@BorzyKrzys może nikt nie oczekiwał zwycięstw, ale ja oczekiwałem że chociaż zagrają dzisiaj z Atalantą. Pierwsza połowa to był dramat. Dovbyk dostał świetną piłkę to się poślizgnął. Słabiutko wyglądali (jak mówię, nie wiem jak wyglądała 2 połowa, ale się domyślam - 0:2).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?