La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

1

No i stało się, szykuję się pierwsza Wigilia... w robocie :o bo wstępnie wiem że początek pracy mam o godzinie 12:00, tak więc jak w grę wchodzi pełne 12 to wiadome, jak 8 to jeszcze może coś się uda, 25 i 26 wolne, ale szczerze mówiąc nigdy nie czułem sentymentu do 25 i 26, które są dla mnie takie nijakie na tle mimo wszystko wigilijnej kolacji.

Jest jeszcze opcja, że spędzę Wigilię u kogoś z Was - dajcie znać czy poczekacie koło 00:00 w Katowicach czy coś xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 masz jakieś gazetki w kabinie ?

0

@gumaz po co mi gazetki jak telefon mam xdd

2

@okiemtypera_lucaxx95 o ty świntuchu

0

@gumaz ale dźwięk w kabinie łapie wszystko, nawet pierdy xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 gdzie pracujesz?:D

0

@Szklaner potężne Koleje Śl xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 ale wyjasnij mi jak podczas pracy pewniaczki wyszukujesz:P

0

@gumaz w ciągu każdego miesiąca mam potencjalnie z 14-15 dni wolnych, czasem mniej, tak więc sporo czasu jest

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja tam wolę 25 i 26. Można sobie na luzie usiac przy flaszce. Bo 24 wszyscy jacyś spięci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?