0

@Kessie Chłopie on w tym wieku nie widzi kabiny prysznicowej, a co dopiero mydło...

0

@Azi Ja myślę że zagra Yamal kosztem Ferrana. Olmo ostatnio grał z Rapha i rozkręcili grę.

1

Ale co Gundogana brakowało w 3 pierwszych meczach...

0

@Azi Po tym co pokazali na boisku to nie dziwi

0

@Kidd No w kadrze ten spokój nic nie dał...

0

Garcia naszym DM. Trzymajcie Nas w opiece....

0

@Lucyfffer Ja bym poczekał z tą epoka. Jest świetny i genialny jak na swój wiek. Ale wymagania będą tylko rosły. I nje chodzi o samą presję, ale też wymagania co do liczb.

10

@Kidd Przyjdzie pierwsza gorsza seria i wtedy dopiero poznamy zespół i Flcika.

I czy będzie dalej tak cukierkowo. Jak jest wynik to i spokój.

0

@Lucyfffer Endrick to się nadaje do tarcia chrzanu. Guler jest lepszy.

A inne kluby maja. Na szybko to Bayern ma Olise, PSG Emeryego.

0

Ostatni dzień okienka to się trzeba postarać wzmocnić LS I DM naszymi celami transferowymi od lat. Za darmo jest Wilian , i za dobrą kwotę można Daniego Parejo wyciągnąć.

0

@tristan87 Nowy Anelka.

1

@Kidd Może po prostu nie ma u nich narkomanów i nikt nie chodzi do teatru :)

0

@Comentateiro Bellingham to również pilkarz momentów. I to właśnie widać. W zeszłym sezonie miał super liczby. Ale gdy ich brakuje to mało zostaje. A w rozegraniu jest dramat jak nigdy.
Dziadek Modric i wokół jakieś kalafiory.

0

@Lucyfffer Bardzo dawno nie było.

Ostatnio to Fati albo Gavi.

0

@Kidd @Zoker Gość jest tak surowy że się nie nadaje na rezerwowego nawet. Fati przy nim to Pan pilkarz.

0

@JimMorrisonFCB Można się pomylić bo jednak film czarno biały.

0

@kuz Avila nie. Ruibal to jednak kalafior.

0

@FabianekMrozek Ty idź spać. Tobie się "śmierć w Wenecji" podobała.

0

Ale co Gundo brakowało nam w 3 pierwszych meczach...

1

@Faro No teraz będą te same mecze w innym formacie.

1

@adamek20151 Szkole specjalna kończył to i nagrody specjalne.

0

@matt121 No normalnie. Ludzie tu Barce Flicka już oceniają. Jak świetny jest Juventus. I jak słaba Girona. To nie można piłkarza na podstawie 2-3 spotkań ocenić.

0

@heniusss Czyli jeden grzyb.

0

@mekston Mozemy poczekać. Ale tu jest " na razie" .

0

@Kgorecki2500 Ale po co komu to potrzebne?

1

@Comentateiro Hag to czeka na wakat w Holandi. Venlo albo Breda.

0

@tbas Juve to ja bym po 2 meczach nie oceniał.

0

@Safrani No chłopak pozycję negocjacyjna obecnie ma słaba. Wiec i warunki korzystniejsze dla nas niż tydzień temu.

1

@vangoor Premia za podpis taka pkus kontakt i kasa z wizerunku że nawet musi....

1

Gdyby była możliwość sprzedania Dyskomforta Christensena i w jego miejsce sprowadzenie Taha. To tu się nie ma nad czym zastanawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?