PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie Chłopie on w tym wieku nie widzi kabiny prysznicowej, a co dopiero mydło...
0
@Azi Ja myślę że zagra Yamal kosztem Ferrana. Olmo ostatnio grał z Rapha i rozkręcili grę.
1
Ale co Gundogana brakowało w 3 pierwszych meczach...
0
@Azi Po tym co pokazali na boisku to nie dziwi
0
@Kidd No w kadrze ten spokój nic nie dał...
0
Garcia naszym DM. Trzymajcie Nas w opiece....
0
@Lucyfffer Ja bym poczekał z tą epoka. Jest świetny i genialny jak na swój wiek. Ale wymagania będą tylko rosły. I nje chodzi o samą presję, ale też wymagania co do liczb.
10
@Kidd Przyjdzie pierwsza gorsza seria i wtedy dopiero poznamy zespół i Flcika.
I czy będzie dalej tak cukierkowo. Jak jest wynik to i spokój.
0
@Lucyfffer Endrick to się nadaje do tarcia chrzanu. Guler jest lepszy.
A inne kluby maja. Na szybko to Bayern ma Olise, PSG Emeryego.
0
Ostatni dzień okienka to się trzeba postarać wzmocnić LS I DM naszymi celami transferowymi od lat. Za darmo jest Wilian , i za dobrą kwotę można Daniego Parejo wyciągnąć.
0
@tristan87 Nowy Anelka.
1
@Kidd Może po prostu nie ma u nich narkomanów i nikt nie chodzi do teatru :)
0
@Comentateiro Bellingham to również pilkarz momentów. I to właśnie widać. W zeszłym sezonie miał super liczby. Ale gdy ich brakuje to mało zostaje. A w rozegraniu jest dramat jak nigdy.
Dziadek Modric i wokół jakieś kalafiory.
0
@Lucyfffer Bardzo dawno nie było.
Ostatnio to Fati albo Gavi.
0
@Kidd @Zoker Gość jest tak surowy że się nie nadaje na rezerwowego nawet. Fati przy nim to Pan pilkarz.
0
@JimMorrisonFCB Można się pomylić bo jednak film czarno biały.
0
@kuz Avila nie. Ruibal to jednak kalafior.
0
@FabianekMrozek Ty idź spać. Tobie się "śmierć w Wenecji" podobała.
0
Ale co Gundo brakowało nam w 3 pierwszych meczach...
1
@Faro No teraz będą te same mecze w innym formacie.
1
@adamek20151 Szkole specjalna kończył to i nagrody specjalne.
0
@matt121 No normalnie. Ludzie tu Barce Flicka już oceniają. Jak świetny jest Juventus. I jak słaba Girona. To nie można piłkarza na podstawie 2-3 spotkań ocenić.
0
@heniusss Czyli jeden grzyb.
0
@mekston Mozemy poczekać. Ale tu jest " na razie" .
0
@Kgorecki2500 Ale po co komu to potrzebne?
1
@Comentateiro Hag to czeka na wakat w Holandi. Venlo albo Breda.
0
@tbas Juve to ja bym po 2 meczach nie oceniał.
0
@Safrani No chłopak pozycję negocjacyjna obecnie ma słaba. Wiec i warunki korzystniejsze dla nas niż tydzień temu.
1
@vangoor Premia za podpis taka pkus kontakt i kasa z wizerunku że nawet musi....
1
Gdyby była możliwość sprzedania Dyskomforta Christensena i w jego miejsce sprowadzenie Taha. To tu się nie ma nad czym zastanawiać.