0

@Kondziubarca To oby znalazl klub który da za niego z 50mln.

2

@betonito Tu po cichu żeby potencjalny nabywca myślał że Francuz jest rok młodszy.

0

@partymaker No tak obsadzona że mamy Kounde który jest stoperem. I młodziaka z 3 ligi.

0

@partymaker Dopeiro co gościa chciała Atalanta czyli zwycięzca LE. No i zagrał świetny turniej młodzieżowy. Nie lepszy niż Cancelo? Czy za tanio?

1

Podobno ludzie w zarządzie przełamali się churrosem ,aby wpłynęła oferta za Yamala OD PSG

0

@BorzyKrzys Wyspać Fagate z Malikiem to by się połowa moment zresocjalozowala , a druga wsypała tych na wolności.

1

@Arden Wcześniej nikt takich głupot nje gadał. Gdyby były takie treningi to by każdy klub na świecie 50%niej kontuzji mial.

9

Z wzoru Hajty wyliczone.

0

@BorzyKrzys Coś tam Turek potrafi. Ale Szanujmy się. Chłop w słabszej lidze miał kanadyjkę gorsza niż Ferran Torres.

2

@Pawel13sz Za 50mln bym sprzedał Pana dyskomfort.

0

@Szklaner @Arden @tbas Jeżeli iiakby dostawać kasę to chyba normalne że by nie odszedł. Bo w ffp miejsca by nie zrobił i żaden to dla nas benefit. Tu jest narracja jakby Gundo był jakimś Bogiem i bylibyśmy na jego łasce.
On oczywiście na rozwiązanie zgodzić się nie musial. Mógłby siedzieć na ławce i brać kasę. Ale ze chce grać to ustępstwa są z obu stron.

Bo to nie jest jakiś Umtiti którego nikt nie chce. I który nie dojeżdża sportowo.

A Szczęsnego tu nie mieszaj Bo go wprost nie chciał trener. I on nie miał żadnej oferty. Gdyby poszedł do innego klubu jako wolny zawodnik/transfer to nikt by mu nie płacić. A kto by chciał być bezrobotny i nie zarabiać?

12

@marcin62 Łaskę robi? Odchodzi na zasadzie wolnego transferu po rozwiązaniu kontraktu, to jak miałby dostawać kasę?

0

@Cwaniak4 To byloby genialne. Każdy by był szczęśliwy gdyby odpalił. Bo kasa by się zwróciła.

0

Teraz sobie wyobraźcie ze dawali byśmy kontrakty długie jak Chelsea :)

0

@A4ron No szokujące jest to że nie każdy go zna. Żadna to gwiazda. A w tv na Polaka nie wyglądał.

0

@Zoker Czekamy do końca okienka żeby pilkarz odbył presezon w swoim klubie I przyszedł w dobrej formie fizycznej :)

No i to jak z wakacjami - last minute jest taniej.

1

@Arden A za rok wypożyczą do Sevilli na 2 lata.

0

@Faro Za takiego kalafiora się biorą?

0

@Kondziubarca No mieli. Mogli mu dać lepsza ofertę. A nie chcieli mu dać tak długiego kontraktu jak my.

0

@Kondziubarca A byli top jak pozwolili odejść Gundo do nas za free?

1

@Szmulek No i nam zrobił przerwę. Sezon przed jego przyjściem 2 puchary.

0

@D10SLEO Szansa jak zobaczyć w Polskim parku szympansa.

0

@barteq Lepiej ani jednego ani drugiego i nie ryzykować 30mln których się nie ma na kalafiory.

2

@RoberDzik Nie no De Jonga to bym sprzedał chociaż po zanizonej cenie. Mokry sen Ten Haaga.

2

Co się City wzmocniło w tym okienku. Wzięli 2 byłych graczy Barcy, ogranych na najwyższym poziomie - Gundo I Cancelo.
Do tego Savio z Girony.

I sprzedali tego rezerwowego Alvareza do Atletico.

Teraz to musi być tryplet.

0

@FCB_dimiC Za darmo przyszedł to i za darmo odszedł. Tu akurat żadnej straty nie ma.

1

Laporta i Deco na konferencji po odejściu

Prawda jest taka że trener go nie chciał. Przyszedł do zespołu mistrzowskiego, który wygrał 2 puchary. Złapał Pana Boga za nogi. Wygrał co prawda CL w City. Ale czy zdobył kiedyś tryplet? No właśnie.
Barca to klub największy to nie ma miejsca na sezony przejściowe. Miał wysoki kontrakt i 34lata, a my potrzebujemy świeżości i zwycięskiego projektu.
Mental w szatni? Każdy może narzekać po porażce, ale co to zmieni. Czy widzieliście aby narzekał przed porażka? No właśnie.
Tyle od nas dziękujemy.

0

@kaamil1910 Będzie tam parkingowym podobno.

0

@KonopaaEagle 30mln za jakiegoś kalafiora o którym nikt nie słyszał? W naszej sytuacji. Już dużo mówi samo to gdzie idzie...

1

@Pnog37 A dla mnie może być opcją wykupu za 30-40mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?