PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fil3k Spoko. Ja oglądam wszystkie mecze. Czasem jak robota to później nie znając wyniku. Więc dla mnie Player jest najlepszym rozwiązaniem.
1
@fil3k Na Player masz pakiet za 79zl. Eleven + Canal Plus i oczywscie treść Playera. Każdy mecz możesz sobie reż puścić z odtworzenia w dowolnym momencie i przewijać 48h. Jednym kliknięciem.
0
@bartas97 A kto tam zostanie do grania? Kadra wąska.
Liczą że powrót trenera sam w sobie załatwi puchary?
3
@Bulbulator Laoprta kupi kontener t-shirtow z Chin. Ponakleja emblematy i jazda. Parędziesiąt mln zaoszczędzone.
Akurat na rejestrację w przyszłym oknie Daniego Parejo i Wiliana.
4
@MartinRNB9 Pff my ich tam rezerwami w ostatnim meczu na miękko zrobiliśmy.
0
@Michael24 Jak złamana? Chłop jak gra to podobno slabo. A mimo wszystko chętni są. Więc po roku bez gry musisz że nie będzie chętnych. Albo jak będzie do wzięcia w "promocji" . Urodziło mu się dziecko. Ma cieplutko i największą pensję w zespole. To co go wakacje roczne interesują.
5
@Marcelinho99 Akurat Lewego to by się przydało.
0
Lewy kolejny strzał w pysk.
0
@Reviven Chrisetensen to jest człowiek dyskomfort. Gdyby on miał nie grać w każdym spotkaniu w którym coś mu jest. To chlop by 500 minut nie uzbierał.
0
@Lionel_Messi10 Chłop chciał prostopadła między obrońców zagrać. Odchylił się i wyszedł farfocel i wielka asysta....
0
@urbipl Cash u Probierza t8 za dużo nie pograł. Chłop rywalizował z Wszołkiem.....takie ma notowania u Michala.
0
@kanver_ Bo to Chorwat a nie Polak. Tak by poszedł za 3....
11
@Messibestplayerintheworld Za taką to się nie ma co zastanawiać.
1
@Khajio Maja ten komfort że na każde rozgrywki mogą inne 11stki wystawić. :)
2
@pt9 Kupiliśmy pastę czarna do butów. I się Chiesa pomaluje. Będzie taniej.
0
@tbas No z Elevatora Kaborno. Ale Szanujmy się. Chłop przyszedł do Barcy B..taki to kozak był.
0
@vangoor Nie wszędzie prezesi sluchaja się Mendesa. Ofert nie było to nic innego nie zostało. Gdyby kkal ta z Barcy to by przyszedł nawet zamniejsza pensję.
0
@Arcybiskup Jak wyjdzie na konferencję i powie to uwierzę.
0
@Arden Przepuklina no ładnie....
0
@vangoor No jął innych propozycji nie mial. To ciężko mu coś zarzucać. Barca bez kasy, innych ofert nie ma. To i wyboru nie było.
0
@karolup A ile zarobił Alemany?
0
Flick to tylko Flick.
Wyobrażacie sobie żeby tu wrócił Pep albo przyszedł Klopp i sobie pozwolil na samowolkę Laporty?
Zaraz by powiedział wprost co o tym myśli. I by Laporcie się dzień dziecka skończył.
0
@tbas Przecież ten Faye to nie miał na stole innych ofert. Gość wyciągnięty z nikąd.
0
@Messibestplayerintheworld Ponieważ Pau Victor nie nadaje się na lewe skrzydło jeszcze bardziej niż Ferran.
0
@Herato Alvareza to ja obstawiam na największego flopa.
Korona Sorloth albo Lewy.
0
@Lionel_Messi10 Lepszy rydz niż nic.
1
@karolup A czemu miałaby spaść?
0
Ale jakie poważanie w klubie ma Flick. Skoro Deco z Laportą robią sobie co chcą. Kupuje kogo chcą, sprzedają kogo chcą. I gadają sobie co chcą.
1
@Arden Z jednej strony dobre pieniążki. Z drugiej pieniążki których nie mamy. Więc i nie było możliwości powalczyć o niego.
1
@KamQiX @ViscaelBarca2007 Dokładnie tak. Zysk z Dunczyka to czysty zjsk bo przyszedł za darmo. Co chwile ma jakiś dyskomfort który go wyklucza z ważnych spotkań.