1

@fil3k Spoko. Ja oglądam wszystkie mecze. Czasem jak robota to później nie znając wyniku. Więc dla mnie Player jest najlepszym rozwiązaniem.

1

@fil3k Na Player masz pakiet za 79zl. Eleven + Canal Plus i oczywscie treść Playera. Każdy mecz możesz sobie reż puścić z odtworzenia w dowolnym momencie i przewijać 48h. Jednym kliknięciem.

0

@bartas97 A kto tam zostanie do grania? Kadra wąska.

Liczą że powrót trenera sam w sobie załatwi puchary?

3

@Bulbulator Laoprta kupi kontener t-shirtow z Chin. Ponakleja emblematy i jazda. Parędziesiąt mln zaoszczędzone.

Akurat na rejestrację w przyszłym oknie Daniego Parejo i Wiliana.

4

@MartinRNB9 Pff my ich tam rezerwami w ostatnim meczu na miękko zrobiliśmy.

0

@Michael24 Jak złamana? Chłop jak gra to podobno slabo. A mimo wszystko chętni są. Więc po roku bez gry musisz że nie będzie chętnych. Albo jak będzie do wzięcia w "promocji" . Urodziło mu się dziecko. Ma cieplutko i największą pensję w zespole. To co go wakacje roczne interesują.

5

@Marcelinho99 Akurat Lewego to by się przydało.

0

Lewy kolejny strzał w pysk.

0

@Reviven Chrisetensen to jest człowiek dyskomfort. Gdyby on miał nie grać w każdym spotkaniu w którym coś mu jest. To chlop by 500 minut nie uzbierał.

0

@Lionel_Messi10 Chłop chciał prostopadła między obrońców zagrać. Odchylił się i wyszedł farfocel i wielka asysta....

0

@urbipl Cash u Probierza t8 za dużo nie pograł. Chłop rywalizował z Wszołkiem.....takie ma notowania u Michala.

0

@kanver_ Bo to Chorwat a nie Polak. Tak by poszedł za 3....

11

@Messibestplayerintheworld Za taką to się nie ma co zastanawiać.

1

@Khajio Maja ten komfort że na każde rozgrywki mogą inne 11stki wystawić. :)

2

@pt9 Kupiliśmy pastę czarna do butów. I się Chiesa pomaluje. Będzie taniej.

0

@tbas No z Elevatora Kaborno. Ale Szanujmy się. Chłop przyszedł do Barcy B..taki to kozak był.

0

@vangoor Nie wszędzie prezesi sluchaja się Mendesa. Ofert nie było to nic innego nie zostało. Gdyby kkal ta z Barcy to by przyszedł nawet zamniejsza pensję.

0

@Arcybiskup Jak wyjdzie na konferencję i powie to uwierzę.

0

@Arden Przepuklina no ładnie....

0

@vangoor No jął innych propozycji nie mial. To ciężko mu coś zarzucać. Barca bez kasy, innych ofert nie ma. To i wyboru nie było.

0

@karolup A ile zarobił Alemany?

0

Flick to tylko Flick.
Wyobrażacie sobie żeby tu wrócił Pep albo przyszedł Klopp i sobie pozwolil na samowolkę Laporty?
Zaraz by powiedział wprost co o tym myśli. I by Laporcie się dzień dziecka skończył.

0

@tbas Przecież ten Faye to nie miał na stole innych ofert. Gość wyciągnięty z nikąd.

0

@Messibestplayerintheworld Ponieważ Pau Victor nie nadaje się na lewe skrzydło jeszcze bardziej niż Ferran.

0

@Herato Alvareza to ja obstawiam na największego flopa.

Korona Sorloth albo Lewy.

0

@Lionel_Messi10 Lepszy rydz niż nic.

1

@karolup A czemu miałaby spaść?

0

Ale jakie poważanie w klubie ma Flick. Skoro Deco z Laportą robią sobie co chcą. Kupuje kogo chcą, sprzedają kogo chcą. I gadają sobie co chcą.

1

@Arden Z jednej strony dobre pieniążki. Z drugiej pieniążki których nie mamy. Więc i nie było możliwości powalczyć o niego.

1

@KamQiX @ViscaelBarca2007 Dokładnie tak. Zysk z Dunczyka to czysty zjsk bo przyszedł za darmo. Co chwile ma jakiś dyskomfort który go wyklucza z ważnych spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?