1

@kamilo0066 Spoko, niech zastrzegają. Zaraz im się numery skończą , a chłopaka sprzedali przy pierwszej nadarzającej się okazji to wiadomo że cenny...

1

Birmingham zastrzegł numer 22 należący do Bellingama ,którego właśnie kupiło BVB. Sam Anglii zagrał w ich barwach aż 41 meczów :) . Co za głupoty teraz kluby wyprawiają...

1

@Chwytliwy Ale nigdy w Barcy nie grał jako środkowy ofensywny pomocnik. A tam czuje się dobrze. W Barcelonie nie mógł ponieważ wchodził by w strefę Messiego. Tam grał sporo w LFC I reprezentacji. A sam Hakan im dalej od bramki rywala tym gorzej..

0

@Chwytliwy Wiem. Dokładnie tak jak Cou którego nie było jak upchnąć w 11. Tak samo będzie z Hakanem. Do tego nie ujmując mu umiejętności nie grał w topowym klubie a w Milanie z forma też miał wahania..

0

@Chwytliwy Jego pozycja w naszym klubie nie istnieje

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ogólnie tez pewnie jest zadowolony. Strzela bramki liczy że skoro to robi to zagra w pierwszym składzie. A trener robi z niego złotego rezerwowego :)

1

@LuisSalvano Jaki kraj, tacy celebryci :)

1

@pawelfcb2010 Ale za to jaka Samba była przez rok :)

19

"Samuelu co Ty na to żeby poszukać sobie innego klubu ?"
"Nie jestem zainteresowany"
" Aha, no to spoko"

1

@kerouac Musi się pokazać w tym sezonie jeszcze w CL , bo później w presezonie kontuzja i zapomnimy jak wygląda...

0

@Hiacynk Też uwielbiam tą bramkę. Bo za bardzo to nie ma z czego wybierać ;)

1

@A_Gomesinho_21 Jednak statystyki Bruno z tej śmiesznej ligi a Trincao to przepaść

5

@payn100 Wszystkich wywalmy i ściągnijmy 2 wagony Brazylijczyków jak kiedyś Pogoń Szczecin...

0

@Zoker LFC / City / Bayern . Reszta krok za nimi

0

@BarcaInfo Brać póki się rozmyślą...a Semedo odpali w swoim 7 sezonie w Barcelonie.

8

@viscajasiek @VenoM Własnie sie tak zastanawiam skąd ludzie biorą te dane i jak moga gadać o najbardziej homofobicznym kraju że to my , skoro są na swiecie kraje gdzie za samo bycie homo grozi kara śmierci :)

2

@stone80 Znaczy się nagle przejechali się po Chelsea bez obrony i już dream team? A ostatnie porażki to wypadek przy pracy?

2

@Ghotti Znaczy się pierwszym swoim sezonie mieli to samo miejsce:) Tyle może pokazać Klopp na ten moment.

1

LFC wypunktował Chelsea jak Bayern. Jeszcze dużo pracy i sporo łatania dziur w obronie przed nimi.

1

@SonBarcaGoku Jasne. Nagrałem parę ze swoją żoną i wyszło całkiem nieźle

0

@Encore w sumie to trochę jak amator...

1

@Hiacynk Najważniejsze to dobrze zacząć...

0

@Jaca27 Lester już się szykuje na pewne siebie United :)

2

Pogba ostatnio to sie Davida Luiza naoglądał...:)

2

@Katalonbar A PSG ?

0

@tristan87 Mlodzieniaszkiem to on nie jest ,więc pensją kilkukrotnie wyższa robi robotę...

0

@Losiex Jakby siedział to by teraz grube miliony chciał za to jak Sandro.

0

@JohnA Znaczy pełna zgoda. Bramki w finale CL nie strzelił , na trybunach też nie spał, no i z flagą Francja, Fortnite, Barca nie paradowal...

0

@Colon Terry i to nie tylko na boisku..:)

1

@Sysia11 A pewnie że może. Czekam aż przyjedzie na mecz w stroju glofisty i z torbą na kije.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?