PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilo0066 Spoko, niech zastrzegają. Zaraz im się numery skończą , a chłopaka sprzedali przy pierwszej nadarzającej się okazji to wiadomo że cenny...
1
Birmingham zastrzegł numer 22 należący do Bellingama ,którego właśnie kupiło BVB. Sam Anglii zagrał w ich barwach aż 41 meczów :) . Co za głupoty teraz kluby wyprawiają...
1
@Chwytliwy Ale nigdy w Barcy nie grał jako środkowy ofensywny pomocnik. A tam czuje się dobrze. W Barcelonie nie mógł ponieważ wchodził by w strefę Messiego. Tam grał sporo w LFC I reprezentacji. A sam Hakan im dalej od bramki rywala tym gorzej..
0
@Chwytliwy Wiem. Dokładnie tak jak Cou którego nie było jak upchnąć w 11. Tak samo będzie z Hakanem. Do tego nie ujmując mu umiejętności nie grał w topowym klubie a w Milanie z forma też miał wahania..
0
@Chwytliwy Jego pozycja w naszym klubie nie istnieje
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ogólnie tez pewnie jest zadowolony. Strzela bramki liczy że skoro to robi to zagra w pierwszym składzie. A trener robi z niego złotego rezerwowego :)
1
@LuisSalvano Jaki kraj, tacy celebryci :)
1
@pawelfcb2010 Ale za to jaka Samba była przez rok :)
19
"Samuelu co Ty na to żeby poszukać sobie innego klubu ?"
"Nie jestem zainteresowany"
" Aha, no to spoko"
1
@kerouac Musi się pokazać w tym sezonie jeszcze w CL , bo później w presezonie kontuzja i zapomnimy jak wygląda...
0
@Hiacynk Też uwielbiam tą bramkę. Bo za bardzo to nie ma z czego wybierać ;)
1
@A_Gomesinho_21 Jednak statystyki Bruno z tej śmiesznej ligi a Trincao to przepaść
5
@payn100 Wszystkich wywalmy i ściągnijmy 2 wagony Brazylijczyków jak kiedyś Pogoń Szczecin...
0
@Zoker LFC / City / Bayern . Reszta krok za nimi
0
@BarcaInfo Brać póki się rozmyślą...a Semedo odpali w swoim 7 sezonie w Barcelonie.
8
@viscajasiek @VenoM Własnie sie tak zastanawiam skąd ludzie biorą te dane i jak moga gadać o najbardziej homofobicznym kraju że to my , skoro są na swiecie kraje gdzie za samo bycie homo grozi kara śmierci :)
2
@stone80 Znaczy się nagle przejechali się po Chelsea bez obrony i już dream team? A ostatnie porażki to wypadek przy pracy?
2
@Ghotti Znaczy się pierwszym swoim sezonie mieli to samo miejsce:) Tyle może pokazać Klopp na ten moment.
1
LFC wypunktował Chelsea jak Bayern. Jeszcze dużo pracy i sporo łatania dziur w obronie przed nimi.
1
@SonBarcaGoku Jasne. Nagrałem parę ze swoją żoną i wyszło całkiem nieźle
0
@Encore w sumie to trochę jak amator...
1
@Hiacynk Najważniejsze to dobrze zacząć...
0
@Jaca27 Lester już się szykuje na pewne siebie United :)
2
Pogba ostatnio to sie Davida Luiza naoglądał...:)
2
@Katalonbar A PSG ?
0
@tristan87 Mlodzieniaszkiem to on nie jest ,więc pensją kilkukrotnie wyższa robi robotę...
0
@Losiex Jakby siedział to by teraz grube miliony chciał za to jak Sandro.
0
@JohnA Znaczy pełna zgoda. Bramki w finale CL nie strzelił , na trybunach też nie spał, no i z flagą Francja, Fortnite, Barca nie paradowal...
0
@Colon Terry i to nie tylko na boisku..:)
1
@Sysia11 A pewnie że może. Czekam aż przyjedzie na mecz w stroju glofisty i z torbą na kije.