26 maja 2012, 09:24
0
Cieszyłem się z goli, ale byłem smutny pod koniec bo Pep odchodzi.
10 maja 2012, 20:31
No dobry jest ale RvP zdziałałby więcej.
9 maja 2012, 15:36
Dał nam tyle pięknych wspomnień ;(
8 maja 2012, 20:52
A co z naszym ukochanym Ceskiem Fabregasem? Jego podania są godne gry w Barcelonie.
6 maja 2012, 10:45
prawie się poryczałem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Cieszyłem się z goli, ale byłem smutny pod koniec bo Pep odchodzi.
0
No dobry jest ale RvP zdziałałby więcej.
0
Dał nam tyle pięknych wspomnień ;(
0
A co z naszym ukochanym Ceskiem Fabregasem? Jego podania są godne gry w Barcelonie.
0
prawie się poryczałem
0
No dobry jest ale RvP zdziałałby więcej.
0
prawie się poryczałem
0
A co z naszym ukochanym Ceskiem Fabregasem? Jego podania są godne gry w Barcelonie.
0
Cieszyłem się z goli, ale byłem smutny pod koniec bo Pep odchodzi.
0
Dał nam tyle pięknych wspomnień ;(