0

Cieszyłem się z goli, ale byłem smutny pod koniec bo Pep odchodzi.

0

No dobry jest ale RvP zdziałałby więcej.

0

Dał nam tyle pięknych wspomnień ;(

0

A co z naszym ukochanym Ceskiem Fabregasem? Jego podania są godne gry w Barcelonie.

0

prawie się poryczałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?