A nie lepiej sprowadzic Hazarda? Nie wiem czy Dembele lub Coutinho jest wart tych pieniedzy. Barca powinna kupić jakiegoś młodego utalentowanego ale jeszcze bez takiego wielkiego nazwiska piłkarza
Niestety zarząd Barcy to idioci. Neymar odejdzie za 222 mln, jak nie okaze sie ze pójdzie za minej bo barca zgodzi sie dodatkowo na jakieś raty a kupia Couthinho za 130-150 mln.
A nie lepiej sprowadzic Hazarda? Nie wiem czy Dembele lub Coutinho jest wart tych pieniedzy. Barca powinna kupić jakiegoś młodego utalentowanego ale jeszcze bez takiego wielkiego nazwiska piłkarza
Niestety zarząd Barcy to idioci. Neymar odejdzie za 222 mln, jak nie okaze sie ze pójdzie za minej bo barca zgodzi sie dodatkowo na jakieś raty a kupia Couthinho za 130-150 mln.
Komentarze
1
A nie lepiej sprowadzic Hazarda? Nie wiem czy Dembele lub Coutinho jest wart tych pieniedzy. Barca powinna kupić jakiegoś młodego utalentowanego ale jeszcze bez takiego wielkiego nazwiska piłkarza
0
Niestety zarząd Barcy to idioci. Neymar odejdzie za 222 mln, jak nie okaze sie ze pójdzie za minej bo barca zgodzi sie dodatkowo na jakieś raty a kupia Couthinho za 130-150 mln.
1
A nie lepiej sprowadzic Hazarda? Nie wiem czy Dembele lub Coutinho jest wart tych pieniedzy. Barca powinna kupić jakiegoś młodego utalentowanego ale jeszcze bez takiego wielkiego nazwiska piłkarza
0
Niestety zarząd Barcy to idioci. Neymar odejdzie za 222 mln, jak nie okaze sie ze pójdzie za minej bo barca zgodzi sie dodatkowo na jakieś raty a kupia Couthinho za 130-150 mln.