Paul13
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie lepiej sprowadzic Hazarda? Nie wiem czy Dembele lub Coutinho jest wart tych pieniedzy. Barca powinna kupić jakiegoś młodego utalentowanego ale jeszcze bez takiego wielkiego nazwiska piłkarza
0
Niestety zarząd Barcy to idioci. Neymar odejdzie za 222 mln, jak nie okaze sie ze pójdzie za minej bo barca zgodzi sie dodatkowo na jakieś raty a kupia Couthinho za 130-150 mln.