0

Za to Luis Enrique ma pełno sukcesów jako trener..

0

Za Bielsą przemawia głównie duże doświadczenie, no i to, że ma na pewno wielki autorytet. Ja postawiłbym na Laudrupa, zna Klub, wśród piłkarzy na pewno uznanie by znalazł. Jeśli ze Swansea udało mu się grać tiki-takę, to tym bardziej uda mu się z Barceloną.

0

Vertonghen!

0

Nie wiem czemu tak najeżdżacie na Pique. Zgodzę się, że ostatnie 2 sezony zdecydowanie obniżył loty, ale w meczu w Monachium i wczoraj jako jedyny starał się coś zrobić, było widać, że jest Cule z krwi i kości. W finale z Manchesterem na Wembley udowodnił, że jest w stanie dowodzić obroną Barcy, potrzebuje po prostu kogoś równego sobie, żeby nie musieć wszystkiego samemu robić, tak jak to miało miejsce wczoraj.

0

Gallaret

Chodzi mi tutaj głównie o Gran Derbi, które dawało szansę na wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii. W pierwszym składzie wychodzi niedoświadczony Tello, mimo, że był dostępny Alexis (który wszedł i zdobył bramkę).

0

Przede wszystkim potrzebna jest zmiana trenera. Tito jest w tym Klubie tyle lat, że nie widzi wad w tym zespole. Stawia na tych zawodników, na których przez 4 lata stawiał Guardiola. Dzisiaj jak przeczytałem, że Xavi grał z dyskomfortem, to mi ręce opadły - po co jest Thiago? 2 sezon jest tylko zmiennikiem, a powinien (przy swoim potencjale) odgrywać znacznie ważniejszą rolę. Generał przez tyle lat w Barcelonie zrobił co do niego należy i jego rola powinna być w tym momencie ograniczona. Trzon obrony mamy niezmieniony od początku przybycia Guardioli (Alves, Pique, Puyol), jedyną osobą, która dołączyła i jest to jak najbardziej trafiony transfer to Jordi Alba. Nie, nie zapomniałem o Masche, z nim jest zupełnie inna historia, przekwalifikowany na środkowego obrońcę, radzi sobie na tej pozycji, ale potrzeba nam obrońcy z prawdziwego zdarzenia. Jestem zdania, że dopóki nie przyjdzie trener z zewnątrz to nic się w drużynie nie zmieni, przyjście Neymara i obrońcy nic tutaj nie zmieni. Strasznie zdenerwowała mnie wypowiedzi Vilanovy, że nie potrzeba rewolucji, tylko "odzyskania tych zawodników, którzy są" - plan na przyszły sezon jest prosty, wracają Messi, Masche i Puyol i w przyszłym sezonie znowu liczymy na błysk geniuszu Leo. Tito niewątpliwie jest ekspertem, jeśli chodzi o futbol, ale na pewno nie ma charyzmy, żeby prowadzić szatnią Barcelony, dla porównania Guardiola był piłkarzem Barcelony w Dream Team'ie Cruyffa, zdobył Puchar Europy, a Tito? Był za słaby, że w Barcelonie być chociaż zmiennikiem. Potrzebny jest trener z charakterem, ktoś kto potrafi nie tylko odpowiednio dobrać taktykę, ale przede wszystkim zmotywować drużynę, bo tego widocznie nam brakuje. Potrzeba remuntady.

0

@duch toma joad

To, że Rosell jest skąpcem, zgodzę się, ale nie wierzę w to, że nie dałby Guardioli wolnej ręki do modernizacji drużyny. Rosell razem z Zubizarretą kupowali tych gości, których Guardiola chciał, w dodatku robili to bardzo skutecznie, dobrze negocjując cenę. Josep potrzebował czegoś nowego, odszedł dlatego, że nie czuł już tej samej satysfakcji z prowadzenia tej drużyny. Sadzanie na ławce Pique czy kombinowanie na skrzydle z młokosem Tello świadczyło nie o modernizacji składu, a po prostu o znudzeniu Pepa tą drużyną. Tito wykonywał swoją pracę jak należy, ale po meczach kluczowych w tym sezonie widać, że wyraźnie brakuje mu charyzmy, żeby prowadzić Barcelonę. Drużyna Guardioli stawała się słabsza z sezonu na sezon i jedyne, co różni Tito od Pepa to to, że Guardiola potrafił odpowiednio zmotywować drużynę. Z Guardiolą czy bez przypuszczam, że i tak byśmy polegli z Bayernem, ale na pewno nie takim rozmiarem, bo piłkarze do końca meczu w Monachium i tym wczorajszym gryźliby trawę, żeby wywalczyć korzystny rezultat (były wyjątki wczoraj, tj. Pique, Villa, ew. Song).

0

@duch toma joad

Skąd takie informacje o tym, że Rosell nie zgodził się na modernizację drużyny?

0

Już mi się wkręciło na banie to intro haha :D

0

Na Nce jest gdzies ten mecz?

0

Platforma "n" należy do TVN'u, co oznacza, że mecze będą pokazywane tak jak dotychczas na kanałach nSport i nPremium, a nie na TVN'ie.

0

Co wy z tym Drogbą?! Wyszła jakaś plota dziennikarska, a wy już go chcecie w Barcelonie. Rozegrał przeciwko nam nie jedno spotkanie, w którym było nie jedno spięcie i myślicie, że on naprawdę pragnie zakończyć karierę na Camp Nou? Śmieszni jesteście.

0

Van der Wiel od nowego sezonu jest zawodnikiem Valencii.

0

Powinniśmy kupić gościa do czarnej roboty, kogoś na podobę Yaya Toure. Może Yann M'Vila?
Co do reszty wzmocnień to koniecznie musimy ściągnąć Jordiego Albę i właściwie skład mamy kompletny. Zobaczymy w jakiej formie jest Villa, a poza tym z Alexisa możemy zrobić niezłego kata.

0

To mi się podoba :)

0

FM nie kłamał..

0

Jak ktoś ma N'ke to na kanałach NPremium jest ten film.

0

A w meczu wyjazdowym z Viktorią Pilzno? Przecież to Messi wywalczył karnego..

0

8 dla Thiago!
Przy bramce na 1-0, powalczył wcześniej o piłkę tak naprawdę przegraną (wygrany pojedynek główkowy z Zambrottą). Walczył o każdą piłkę, a jego podanie do Fabregasa i wcześniejsze ogarnie Zambrotty to majstersztyk.

0

W Lidze Mistrzów Cesc w barwach Barcelony bramki jeszcze nie zdobył..

0

@ Simon
To była ironia.

0

Przecież Messi miał iść do realu..

0

Jeden główny news tak jak to było w starej odsłonie i może wprowadzenie avatarów, reszta jest ok. Pozdrawiam.

0

a czy bonusy także zostaną udostępnione w HD?

0

Jaki wynik Barca B - Villarreal B?

0

O ile mi wiadomo to mamy w drużynie Afellay'a nie Affelay'a..

0

bez Villasa-Boasa nie są już tacy dobrzy..

0

sory za offtop ;)

Witaj w domu Cesc

0

sory za offtop ;)

witaj w domu Cesc

0

sory za offtop ;)

Witaj w domu Cesc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?