PaweŁek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grudziądz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za to Luis Enrique ma pełno sukcesów jako trener..
0
Za Bielsą przemawia głównie duże doświadczenie, no i to, że ma na pewno wielki autorytet. Ja postawiłbym na Laudrupa, zna Klub, wśród piłkarzy na pewno uznanie by znalazł. Jeśli ze Swansea udało mu się grać tiki-takę, to tym bardziej uda mu się z Barceloną.
0
Vertonghen!
0
Nie wiem czemu tak najeżdżacie na Pique. Zgodzę się, że ostatnie 2 sezony zdecydowanie obniżył loty, ale w meczu w Monachium i wczoraj jako jedyny starał się coś zrobić, było widać, że jest Cule z krwi i kości. W finale z Manchesterem na Wembley udowodnił, że jest w stanie dowodzić obroną Barcy, potrzebuje po prostu kogoś równego sobie, żeby nie musieć wszystkiego samemu robić, tak jak to miało miejsce wczoraj.
0
Gallaret
Chodzi mi tutaj głównie o Gran Derbi, które dawało szansę na wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii. W pierwszym składzie wychodzi niedoświadczony Tello, mimo, że był dostępny Alexis (który wszedł i zdobył bramkę).
0
Przede wszystkim potrzebna jest zmiana trenera. Tito jest w tym Klubie tyle lat, że nie widzi wad w tym zespole. Stawia na tych zawodników, na których przez 4 lata stawiał Guardiola. Dzisiaj jak przeczytałem, że Xavi grał z dyskomfortem, to mi ręce opadły - po co jest Thiago? 2 sezon jest tylko zmiennikiem, a powinien (przy swoim potencjale) odgrywać znacznie ważniejszą rolę. Generał przez tyle lat w Barcelonie zrobił co do niego należy i jego rola powinna być w tym momencie ograniczona. Trzon obrony mamy niezmieniony od początku przybycia Guardioli (Alves, Pique, Puyol), jedyną osobą, która dołączyła i jest to jak najbardziej trafiony transfer to Jordi Alba. Nie, nie zapomniałem o Masche, z nim jest zupełnie inna historia, przekwalifikowany na środkowego obrońcę, radzi sobie na tej pozycji, ale potrzeba nam obrońcy z prawdziwego zdarzenia. Jestem zdania, że dopóki nie przyjdzie trener z zewnątrz to nic się w drużynie nie zmieni, przyjście Neymara i obrońcy nic tutaj nie zmieni. Strasznie zdenerwowała mnie wypowiedzi Vilanovy, że nie potrzeba rewolucji, tylko "odzyskania tych zawodników, którzy są" - plan na przyszły sezon jest prosty, wracają Messi, Masche i Puyol i w przyszłym sezonie znowu liczymy na błysk geniuszu Leo. Tito niewątpliwie jest ekspertem, jeśli chodzi o futbol, ale na pewno nie ma charyzmy, żeby prowadzić szatnią Barcelony, dla porównania Guardiola był piłkarzem Barcelony w Dream Team'ie Cruyffa, zdobył Puchar Europy, a Tito? Był za słaby, że w Barcelonie być chociaż zmiennikiem. Potrzebny jest trener z charakterem, ktoś kto potrafi nie tylko odpowiednio dobrać taktykę, ale przede wszystkim zmotywować drużynę, bo tego widocznie nam brakuje. Potrzeba remuntady.
0
@duch toma joad
To, że Rosell jest skąpcem, zgodzę się, ale nie wierzę w to, że nie dałby Guardioli wolnej ręki do modernizacji drużyny. Rosell razem z Zubizarretą kupowali tych gości, których Guardiola chciał, w dodatku robili to bardzo skutecznie, dobrze negocjując cenę. Josep potrzebował czegoś nowego, odszedł dlatego, że nie czuł już tej samej satysfakcji z prowadzenia tej drużyny. Sadzanie na ławce Pique czy kombinowanie na skrzydle z młokosem Tello świadczyło nie o modernizacji składu, a po prostu o znudzeniu Pepa tą drużyną. Tito wykonywał swoją pracę jak należy, ale po meczach kluczowych w tym sezonie widać, że wyraźnie brakuje mu charyzmy, żeby prowadzić Barcelonę. Drużyna Guardioli stawała się słabsza z sezonu na sezon i jedyne, co różni Tito od Pepa to to, że Guardiola potrafił odpowiednio zmotywować drużynę. Z Guardiolą czy bez przypuszczam, że i tak byśmy polegli z Bayernem, ale na pewno nie takim rozmiarem, bo piłkarze do końca meczu w Monachium i tym wczorajszym gryźliby trawę, żeby wywalczyć korzystny rezultat (były wyjątki wczoraj, tj. Pique, Villa, ew. Song).
0
@duch toma joad
Skąd takie informacje o tym, że Rosell nie zgodził się na modernizację drużyny?
0
Już mi się wkręciło na banie to intro haha :D
0
Na Nce jest gdzies ten mecz?
0
Platforma "n" należy do TVN'u, co oznacza, że mecze będą pokazywane tak jak dotychczas na kanałach nSport i nPremium, a nie na TVN'ie.
0
Co wy z tym Drogbą?! Wyszła jakaś plota dziennikarska, a wy już go chcecie w Barcelonie. Rozegrał przeciwko nam nie jedno spotkanie, w którym było nie jedno spięcie i myślicie, że on naprawdę pragnie zakończyć karierę na Camp Nou? Śmieszni jesteście.
0
Van der Wiel od nowego sezonu jest zawodnikiem Valencii.
0
Powinniśmy kupić gościa do czarnej roboty, kogoś na podobę Yaya Toure. Może Yann M'Vila?
Co do reszty wzmocnień to koniecznie musimy ściągnąć Jordiego Albę i właściwie skład mamy kompletny. Zobaczymy w jakiej formie jest Villa, a poza tym z Alexisa możemy zrobić niezłego kata.
0
To mi się podoba :)
0
FM nie kłamał..
0
Jak ktoś ma N'ke to na kanałach NPremium jest ten film.
0
A w meczu wyjazdowym z Viktorią Pilzno? Przecież to Messi wywalczył karnego..
0
8 dla Thiago!
Przy bramce na 1-0, powalczył wcześniej o piłkę tak naprawdę przegraną (wygrany pojedynek główkowy z Zambrottą). Walczył o każdą piłkę, a jego podanie do Fabregasa i wcześniejsze ogarnie Zambrotty to majstersztyk.
0
W Lidze Mistrzów Cesc w barwach Barcelony bramki jeszcze nie zdobył..
0
@ Simon
To była ironia.
0
Przecież Messi miał iść do realu..
0
Jeden główny news tak jak to było w starej odsłonie i może wprowadzenie avatarów, reszta jest ok. Pozdrawiam.
0
a czy bonusy także zostaną udostępnione w HD?
0
Jaki wynik Barca B - Villarreal B?
0
O ile mi wiadomo to mamy w drużynie Afellay'a nie Affelay'a..
0
bez Villasa-Boasa nie są już tacy dobrzy..
0
sory za offtop ;)
Witaj w domu Cesc
0
sory za offtop ;)
witaj w domu Cesc
0
sory za offtop ;)
Witaj w domu Cesc