19

Mbappe strzela bramkę reprezentacji Polski.
Mateusz Borek: Niestety Mbappeeeeee!!!!!!

0

Dlaczego europejskie drużyny tak słabo grają na tym Mundialu?

0

@escarabajo A skoro taki dobry to jak myślisz, czemu nigdy nie grał w Europie?

1

@escarabajo Jakaś kontuzja?

6

Valencia


16

Ale to było tweetazo


0

@jeonek Najpierw to niech ograją swoich rodaków z Senegalu.

4

Jeden piłkarz Realu Madryt w kadrze Hiszpanii i już jest problem wygrać z Republiką Zielonego Przylądka...

1

@Chaoss Urbanówce to by Kyrasą strzeliło ze 2 gole xD

5

Curaçao strzeliło Niemcom gola na Mundialu. To wyczyn, którego nigdy nie dokonała Polska, a miała trzy podejścia:
MŚ 1974: 0:1
MŚ 1978: 0:0
MŚ 2006: 0:1

7

Borek xD


1

@LukaszFan Może Barca zainteresuje się wtedy Harrym Kanem/Osimhenem?

1

Gorzej jak ta saga z Alvarezem przedłuży się do końca okienka, ostatecznie nie przyjdzie i zostaniemy bez napastnika...

0

@Messi1000000 Krzysztofa Piątka

5

Real kompletuje kadrę, a my zostaniemy z Gordonem xD Wiem, że mi zaraz napiszecie, że okienko trwa do końca sierpnia, ale jeśli będzie tak dalej to nie zostanie nam żadna sensowna opcja...

0

@Kgorecki2500 Artur Jędrzejczyk

4

Australia - Turcja


2

Gmoch


0

Hakim Ziyech nie jest powołany?

2

@Criss18Barca No ok, ale Shaqiri w reprezentacji na turniejach zawsze grał super.

2

@Konradowskyy W reprezentacji tak.

1

@Gaucho Dlaczego nie jest powołany Joao Pedro? Jakaś kontuzja?

6

Bez niego to już nie ta sama Szwajcaria co kiedyś


0

A czy jest jakiś piłkarz w składzie reprezentacji RPA, który również grał na MŚ 2010?

0

Dlaczego nie gra Alphonso Davies?

1

@Comentateiro Hiszpanii i Argentynie ;)

6

Dobre XD


0

@FcPortoFan1999 Lewy zmarnował karny, który był po akcji.

17

Czesiek


4

Ale trafił XD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?