@Messibestplayerintheworld Już dałem tą wygórowaną cenę, powiedzmy razem ze zmiennymi, bo uważam, że Bayern za mniej by go nie sprzedał. Jednak ponad 60 goli w zeszłym sezonie.
@Sergio_Devils A myślisz, że Osimhena czy Kane'a będzie łatwiej wyciągnąć? Nie sądzę żeby Bayern nam sprzedał 2 z rzędu napastnika, a Osimhen podobno ma bardzo wysoką pensję w tym Galatasaray.
@macio_944 Może taka gra bez Kratosa była potrzebna, może chcą w niej wyjaśnić jakieś niedokończone sprawy/wątki. Nie jest to moim zdaniem błąd. Jedna taka gra ok, ale jeżeli już nie powrócą do Kratosa jako głównego bohatera to wtedy to będzie błąd.
1
Florentino Pérez: “Wojciech Kowalczyk? No. The €150m bid won’t be for him”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio_87 3 kieliszki wina
2
@Comentateiro W końcu zobaczymy Ter Stegena jako 1, a nie czekaj...
10
Jeden z najładniejszych goli jakie widziałem
2
@tomek8756 Pan Mateusz uplastycznił przekaz ;)
1
@Kgorecki2500 Fajnie, ale jakby zaprezentowali takiego Outlasta 3 na tych pokazach to byłoby super, lecz wiem, że raczej szanse są nikłe...
7
@Luciano99 pilnuj tą swoją @jowita
1
@michaleu Ja, mój dziadek gdyby nie kontuzja w '87 to byłby Mistrzem Świata.
1
@Giwera Zgadza się, ale jestem Cule, a to najważniejsze ;)
1
@AlexDark00 Tak szczerze mówiąc to rzadko jem słodycze, ale dzisiaj miałem wyjątkową ochotę xD
1
@LAMC_10 178 cm wzrostu
0
@Dari0G Nie pamiętam
1
@LAMC_10 Na wadze jest 72,5
2
Zjadłem przed chwilą cały słoik Nutelli. Czy Bóg mi wybaczy, oto jest pytanie...
1
@zadafcb 07 zgłoś się
2
@Bzyczekk Przeczytałem "3 lata" xD
6
W przyszłym sezonie FC Barcelona wygra Ligę Mistrzów.
1
@Messibestplayerintheworld Już dałem tą wygórowaną cenę, powiedzmy razem ze zmiennymi, bo uważam, że Bayern za mniej by go nie sprzedał. Jednak ponad 60 goli w zeszłym sezonie.
0
@Messibestplayerintheworld 80 mln
3
Gdyby nie daj Boże nie wypalił ten transfer z Alvarezem to ja chcę jego ;)
https://pbs.twimg.com/media/HJUh2iJasAA8XN4?format=jpg&name=medium
1
@Encore Jak syn to Encore
2
@Pawlak1992 Bo Bernardo przylatuje do Barcelony, a Vitinha do Madrytu.
2
@FcPortoFan1999 Już tak szybko? To szybko odpadnie mocna drużyna.
0
Na jakim etapie MŚ Hiszpania może zagrać z Argentyną?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sergio_Devils A myślisz, że Osimhena czy Kane'a będzie łatwiej wyciągnąć? Nie sądzę żeby Bayern nam sprzedał 2 z rzędu napastnika, a Osimhen podobno ma bardzo wysoką pensję w tym Galatasaray.
5
Laporta na wakacjach
1
@macio_944 Może taka gra bez Kratosa była potrzebna, może chcą w niej wyjaśnić jakieś niedokończone sprawy/wątki. Nie jest to moim zdaniem błąd. Jedna taka gra ok, ale jeżeli już nie powrócą do Kratosa jako głównego bohatera to wtedy to będzie błąd.
2
Brak Kratosa jako głównego bohatera i brak oficjalki Juliana Alvareza. To nie był dobry dzień.