1

@Roobo Raphinhy nawet na ławce nie ma.

47

Hansi Flick o Leo Messim


@Lionel_Messi10

6

Yamal


12

Gundogan


2

Alvaro Arbeloa: Ustawienie Courtois przy rzucie wolnym? To moja wina.

9

Hansi, jesteś wielki!


0

@Batys Jaka część Polski?

4

Dziadek: No Paweł, to teraz Barcelona jest już o włos od zostania mistrzem Polski.

0

Znajdź 3 różnice.


2

@FcPortoFan1999 Aha, tak to zrozumiałeś. Ja to zrozumiałem w ten sposób, że "włoski środkowy obrońca" (nie wymieniona liga) i "napastnik z Premier League"

0

@FcPortoFan1999 Ale tu pisze, że napastnik z Premier League, a nie obrońca.

0

@Pedri16Future Raczej Joao Pedro

0

@FcPortoFan1999 Bastoni

1

@Lionel_Messi10 Simeone z czerwoną

24

O właśnie ;)


2

Messi


@Lionel_Messi10

0

@Encore Będzie centrował do Bruno

0

@Encore @Salchent To w takim razie Kane ;)

5

Dobrze gada.


5

Takich rzeczy nie ma nawet w naszej Ekstraklasie xD


1

@Mario96w No tak, przecież mamy jeszcze Maldiniego :)

0

@Mario96w No to wiem, ale kto drugim ŚO?

0

@vangoor To kto wyjdzie jak Cubarsi pauzuje?

8

Zlatan


4

Takich rzeczy nie ma nawet u nas w Ekstraklasie XD


9

Kalifornia w 1969 roku :)


32

Zgadzam się.


1

@macio_944 Tylko obawiam się, że Barcelona znowu wyjdzie wysoko ustawioną linią obrony, a Atletico będzie robiło jeszcze więcej tego typu podań jak dziś do Guliano gdzie Cubarsi dostał czerwo...

16

2

Ja już w domu tylko Remontada!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?