Huge congratulations to my former club @FCBarcelona for winning @LaLiga 🏆 A very well-deserved title after a dominant season. Happy to see the club on top where they belong. Enjoy the celebrations! 🔵🔴 #ElClasico
@FcPortoFan1999 Aha, tak to zrozumiałeś. Ja to zrozumiałem w ten sposób, że "włoski środkowy obrońca" (nie wymieniona liga) i "napastnik z Premier League"
🚨 Harry Kane: “I'm sure Real Madrid are angry about the red card, but they got many things go their way over the years, so...”.@welt 🎥 https://t.co/Y7v6RcRJs3">pic.twitter.com/Y7v6RcRJs3
Takich rzeczy nie ma nawet w naszej Ekstraklasie xD
🇵🇾 Meanwhile in Paraguay, a striker missed a penalty and an opposition defender booted the ball, hitting the striker in the face & the ball went into the net.🤣👏https://t.co/SyYCA7tUjs">pic.twitter.com/SyYCA7tUjs
@macio_944 Tylko obawiam się, że Barcelona znowu wyjdzie wysoko ustawioną linią obrony, a Atletico będzie robiło jeszcze więcej tego typu podań jak dziś do Guliano gdzie Cubarsi dostał czerwo...
1
@Roobo Raphinhy nawet na ławce nie ma.
47
Hansi Flick o Leo Messim
@Lionel_Messi10
6
Yamal
12
Gundogan
2
Alvaro Arbeloa: Ustawienie Courtois przy rzucie wolnym? To moja wina.
9
Hansi, jesteś wielki!
0
@Batys Jaka część Polski?
4
Dziadek: No Paweł, to teraz Barcelona jest już o włos od zostania mistrzem Polski.
0
Znajdź 3 różnice.
2
@FcPortoFan1999 Aha, tak to zrozumiałeś. Ja to zrozumiałem w ten sposób, że "włoski środkowy obrońca" (nie wymieniona liga) i "napastnik z Premier League"
0
@FcPortoFan1999 Ale tu pisze, że napastnik z Premier League, a nie obrońca.
0
@Pedri16Future Raczej Joao Pedro
0
@FcPortoFan1999 Bastoni
1
@Lionel_Messi10 Simeone z czerwoną
24
O właśnie ;)
2
Messi
@Lionel_Messi10
0
@Encore Będzie centrował do Bruno
0
@Encore @Salchent To w takim razie Kane ;)
5
Dobrze gada.
5
Takich rzeczy nie ma nawet w naszej Ekstraklasie xD
1
@Mario96w No tak, przecież mamy jeszcze Maldiniego :)
0
@Mario96w No to wiem, ale kto drugim ŚO?
0
@vangoor To kto wyjdzie jak Cubarsi pauzuje?
8
Zlatan
4
Takich rzeczy nie ma nawet u nas w Ekstraklasie XD
9
Kalifornia w 1969 roku :)
32
Zgadzam się.
1
@macio_944 Tylko obawiam się, że Barcelona znowu wyjdzie wysoko ustawioną linią obrony, a Atletico będzie robiło jeszcze więcej tego typu podań jak dziś do Guliano gdzie Cubarsi dostał czerwo...
16
Na poprawę humoru ;)
https://pbs.twimg.com/media/HFZmZ4ZWsAA8F9u?format=jpg&name=medium
2
Ja już w domu tylko Remontada!