Pawel2509
Dołączył/a: styczeń 2018
Jaworzno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paulo nie jest zlym graczem. Tego nie powiedzialem. W tamtym sezonie lepszy byl Dybala. Teraz wydaje mi sie sie ze jednak Griezmann. Moze poczatek Dybala mial lepszy ale teraz spuscil z tonu. Juve teraz go nie odda za taka kasa za jaka do wyciagniecia jest francuz. Tak mi sie wydaje przynajmniej.
1
Dybala teraz nic szczegolnego nie pokazuje. Chociaz nie wiadomo jakby sie rozwinal w innym otoczeniu
0
Ogolnie byłbym za wypożyczeniem akurat w tym przypadku. Może jeszcze cos pokaże jak cała ta presja z Niego zejdzie. Ma jeszcze kilka lat grania przed sobą.
0
Moze i Suarez jest lepszy ale napewno starszy. I to nie chodzi o miesiace. Niestety.
9
3001 euro. Nie wytrzymałem.
0
Nie sprzedawac tylko wypozyczyc. Gość jest spoza Uni. Jeszcze Artur ma przyjsc nie?
0
Chociaż jeden.
0
Ja tez. Duet na lata wiec niech pokaza na co ich stac.
0
Oby tylko wszystkie prawidłowe bramki uznali ;)
1
Nie śledze na bieżąco. Wybaczcie i dzięki.
0
Jest jakiś moderator albo ktoś kto mi pomoże? Chodzi o to że jak usuwam powiadomienia na moim koncie to zawsze zostaje mi jedno najnowsze i mam je nieodczytane. Nieda sie go usunąć.
2
Mam nadzieje ze Semedo zagra. Bardzo licze na tego chłopaka. Niech pokaże na co go stać
0
Jestem za. Gość nie gra jakos fatalnie ale niedaje żadnej pozytywnej jakości z przodu. Sprzedac. Nic niegra. Nie widze go w dalszej perspektywie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlatego mowie ze narazie niema sensu kupowac Griezmana. Ogolnie nawet napastnika. Luis ma jeszcze ze 2 lata grania na dobrym poziomie. Moze z Arnaiza bedzie taka perełka. Mamy czas na taki ruch. Jak dla mnie to kadra kompletna.
1
A teraz gdzie bedzie grał? Suareza na ławke dasz? Albo Dembele? Moze Coutinho? Za bardzo ofensywnie bedzie. Za dwa lata bedzie kto inny napewno. Jeszcze w czerwcu tamtego roku nie slyszałeś o kimś takim jak Yerry Mina a teraz wielki talent chociaż nie mowie że nie. Chyba że ogladasz lige brazylijska to szacun.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może pojedynku biegowego z Neymarem czy Cristiano nie wygra ale za to napewno Oni go nie przepchają. Ale też widze że nawet noge dość ułożoną ma. I mysli przedewszystkim.
6
Griezmann nam nie potrzebny. Niechce go.
1
To juz wole spowrotem Thiago zamiast Oezila..
0
Chyba na samym początku xd
0
Ale przynajmniej nie tak wysokie jak we francji.
0
Z tego co wiem to nie kontuzje tylko odczuwalny dyskomfort uda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja śledze jeszcze na transfery.info xd
0
Generalnie w to nie wierzyłem. Ponadto Klopp tez jest za mało zarośnięty. ;)
0
Nie wydaje Ci się że to montaż?
2
Mam pytanie. Da sie ustawić powiadomienia o artykułach na tej stronie?
0
Niema takiej możliwości żeby zagrał z LM.
14
Tylko i wyłącznie wypożyczyć. Denis ma jeszcze troche grania przed sobą. Może sie przydać. A celta to dobry przystanek. Pod żadnym pozorem nie sprzedawać! Bo stanie się to samo co z Thiago...