0

Paulo nie jest zlym graczem. Tego nie powiedzialem. W tamtym sezonie lepszy byl Dybala. Teraz wydaje mi sie sie ze jednak Griezmann. Moze poczatek Dybala mial lepszy ale teraz spuscil z tonu. Juve teraz go nie odda za taka kasa za jaka do wyciagniecia jest francuz. Tak mi sie wydaje przynajmniej.

1

Dybala teraz nic szczegolnego nie pokazuje. Chociaz nie wiadomo jakby sie rozwinal w innym otoczeniu

0

Ogolnie byłbym za wypożyczeniem akurat w tym przypadku. Może jeszcze cos pokaże jak cała ta presja z Niego zejdzie. Ma jeszcze kilka lat grania przed sobą.

0

Moze i Suarez jest lepszy ale napewno starszy. I to nie chodzi o miesiace. Niestety.

9

3001 euro. Nie wytrzymałem.

0

Nie sprzedawac tylko wypozyczyc. Gość jest spoza Uni. Jeszcze Artur ma przyjsc nie?

0

Chociaż jeden.

0

Ja tez. Duet na lata wiec niech pokaza na co ich stac.

0

Oby tylko wszystkie prawidłowe bramki uznali ;)

1

Nie śledze na bieżąco. Wybaczcie i dzięki.

0

Jest jakiś moderator albo ktoś kto mi pomoże? Chodzi o to że jak usuwam powiadomienia na moim koncie to zawsze zostaje mi jedno najnowsze i mam je nieodczytane. Nieda sie go usunąć.

2

Mam nadzieje ze Semedo zagra. Bardzo licze na tego chłopaka. Niech pokaże na co go stać

0

Jestem za. Gość nie gra jakos fatalnie ale niedaje żadnej pozytywnej jakości z przodu. Sprzedac. Nic niegra. Nie widze go w dalszej perspektywie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlatego mowie ze narazie niema sensu kupowac Griezmana. Ogolnie nawet napastnika. Luis ma jeszcze ze 2 lata grania na dobrym poziomie. Moze z Arnaiza bedzie taka perełka. Mamy czas na taki ruch. Jak dla mnie to kadra kompletna.

1

A teraz gdzie bedzie grał? Suareza na ławke dasz? Albo Dembele? Moze Coutinho? Za bardzo ofensywnie bedzie. Za dwa lata bedzie kto inny napewno. Jeszcze w czerwcu tamtego roku nie slyszałeś o kimś takim jak Yerry Mina a teraz wielki talent chociaż nie mowie że nie. Chyba że ogladasz lige brazylijska to szacun.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może pojedynku biegowego z Neymarem czy Cristiano nie wygra ale za to napewno Oni go nie przepchają. Ale też widze że nawet noge dość ułożoną ma. I mysli przedewszystkim.

6

Griezmann nam nie potrzebny. Niechce go.

1

To juz wole spowrotem Thiago zamiast Oezila..

0

Chyba na samym początku xd

0

Ale przynajmniej nie tak wysokie jak we francji.

0

Z tego co wiem to nie kontuzje tylko odczuwalny dyskomfort uda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja śledze jeszcze na transfery.info xd

0

Generalnie w to nie wierzyłem. Ponadto Klopp tez jest za mało zarośnięty. ;)

0

Nie wydaje Ci się że to montaż?

2

Mam pytanie. Da sie ustawić powiadomienia o artykułach na tej stronie?

0

Niema takiej możliwości żeby zagrał z LM.

14

Tylko i wyłącznie wypożyczyć. Denis ma jeszcze troche grania przed sobą. Może sie przydać. A celta to dobry przystanek. Pod żadnym pozorem nie sprzedawać! Bo stanie się to samo co z Thiago...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?