0

No właśnie gra. Asyste wczoraj zaliczył i sie wyrożniał ale za bardzo konkurencji niemiał. Nie mowie że jakis tragiczny jest ale odstaje od reszty. Nie pokazuje poziomu na Barce.. szkoda bo 40mln€ chyba za niego dalismy. Postępy? Nikłe. Rożnica miedzy Nim a chociażby Semedo jest duża. Już nie mowię o Paulinho. Czekam na Coutinho. Zobaczymy co wtedy z Gomesem sie stanie.

0

Ja też nie rozumiem fenomenu tego gościa. Sam niewiem czy lepiej jak zostanie czy jak odejdzie..

0

Żeby tylko sie nie przeliczył z ta rezerwą.. tyle dobrze że mamy czym postraszyć z ławki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?