Pawel2509
Dołączył/a: styczeń 2018
Jaworzno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie gra. Asyste wczoraj zaliczył i sie wyrożniał ale za bardzo konkurencji niemiał. Nie mowie że jakis tragiczny jest ale odstaje od reszty. Nie pokazuje poziomu na Barce.. szkoda bo 40mln€ chyba za niego dalismy. Postępy? Nikłe. Rożnica miedzy Nim a chociażby Semedo jest duża. Już nie mowię o Paulinho. Czekam na Coutinho. Zobaczymy co wtedy z Gomesem sie stanie.
0
Ja też nie rozumiem fenomenu tego gościa. Sam niewiem czy lepiej jak zostanie czy jak odejdzie..
0
Żeby tylko sie nie przeliczył z ta rezerwą.. tyle dobrze że mamy czym postraszyć z ławki.